Geri bildirim Serüven kutuları gözükmüyor.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM tarafından 15 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 2 saattir çöp topluyorum 50 tane almışımdır ama 1 tane serüven yok. Gidip spaceballada vuruyorum yine gözükmüyor. Bu kutularda hata var ilgilenmelisiniz!

2. StorMHawkS

StorMHawkS User

Gözüküyor dostum lakin çok fazla oyuncu var ve kutu toplayanlar malum güçlü güçsüz herkes orada

3. Birader bizim gözümüz kör o zaman ayırt edemiyoruz. 2 saattir göremedim. Bir tr1 gelip bana gösterebilir misin ?
    Saydım 60 yakın kutu almışım görev hala 0/5 ve benim kupa puanım artmıyor.

4. Kuasar

Kuasar Guest

Merhaba,

Serüven kutularının görünümünde hata yok ayarlar sekmesinden bonus kutularını göster seçeneğini işaretlememiş olabilirsiniz kontrol ediniz.

İyi forumlar.

5. StorMHawkS

StorMHawkS User

Global de oynuyorum var sarı bir kutu ancak almam imkansız 150 geçik gemi var

6. Merhaba,

Ayarlarım hepsi tam gerekli kontrollerim tamam. Oyunda hata var.

7. Kuasar

Kuasar Guest

Merhaba,

Bende teyyit ettim şuan bir sorun gözükmüyor oyuncu kalabalığından kutular hızlı bir şekilde toplandığı için farketmemiş olabilirsiniz.

İyi forumlar.

8. Ben bütün kutuları görebilecek bir ekrana sahibim. Hadi 1 olur 2 olur 60 nedir? Elbet 1 tane düşer. Bakın sorun var. Dünde ilk 30 dk düştü sonra düşmediler. Şuan 2 saattir düşmüyor. Ya da gelin admin gemisiyle kontrol edin zor değil ya.

9. StorMHawkS

StorMHawkS User

Hehehehe zorrr hemde çok zor :))

10. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,
    Kutu görünüyor sadece çok hızlı alıyorlar. Çok kalabalık. Ortada bir sorun yok.
    upload_2018-6-15_20-51-16.png

İyi Forumlar.

11. lllecelll

lllecelll User

sayborglu albay ne yakışıklı imiş gemisi :cool:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.