Serum CPU bağışıklık kazandırsın

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Sakal tarafından 10 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Serum güncellensin mi?

1. Evet gayet iyi konuştun :D

88,9%
  2. Hayır böyle iyi

11,1%
  1. Sakal

Sakal User

Selamun aleykum;

Hastalık olayı iyimi kötümü bilemedim ama şöyle bir gerçek var hastalık cephanesiyle bulaşan veya hastalık mayını ile bulaşan hastalığı serum ile iyileştirebiliyoruz fakat adam tekrar aynı lazerle sıkınca ne yapacağız acaba ? serumun bekleme süresi çok uzun ve yine hasta hasta dolaşacaz 15 dk

Şöyle olmalı diye düşünüyorum hastalık bulaşınca serumu basıcağız bu serum bize bir müddet bağışıklık kazandıracak ve gelen hastalık lazerleri veya mayınları bize bulaşamayacak bağışıklık süresi 2 dk olabilir ama serumu tekrar kullanmak 3 dk olacak sallıyorum yani :) aksi taktirde serum olayı çok saçma diye düşünüyorum

2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konu başlığınız içeriği yansıtmak zorunda olduğundan başlığınızda uffacık bir değişiklik yapmış bulunuyorum. :)

Ayrıca, konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar dilerim.

Sakal bunu beğendi.
  3. Sakal

Sakal User

Teşekkürler efenim :)

Luminous bunu beğendi.
  4. bağışıklık olayı direk bir güçlendirici olabilir aslında 10 saatlik varya hasar kalkan vb. destekleri ama mesela 1 saatlik alınabilir :)
    Fikri beğendim oyum olumlu :)

5. Arkadaşa katılıyorum. En azından CPU kullanımı sonrasında 1 dakikalık bir süre içerisinde tekrar yeşil lazerin etkisine girmemeli. Diğer bir şekilde cpu bekleme süresinin sıfırlanması olabilir. Güzel bir noktaya değinmişsin tebrik ederim.

Düzenbaz bunu beğendi.
  6. Düzenbaz

Düzenbaz User

+1 katılıyorum - verenler neye göre - veriyor anlamıyorum abi, hasta olmaktan zevkmi alıyorlar veya hasta etmekten.

7. Kesinlikle olması gereken bu. Serum denince zaten insan bir müddet koruma altında kalmayı bekliyor. İlk serum kullandığımda şoke olmuştum çünkü kurtulmak için bastım ve oyuncu fark ettiği anda tekrar zehirli lazer kullanarak harcadığım uriyi çöp etmişti.

8. Sakal

Sakal User

Güncel..

9. Rebel.SYO

Rebel.SYO User

10. Sakal

Sakal User

güncel..

11. Kesinlikle serum bir süreliğine bağışıklık kazandırmalı , katılıyorum , olumlu oy kullandım :)

12. Reelim

Reelim User

Katılıyorum kesinlikle böyle olmalı.

13. DraydiBoy

DraydiBoy User

kesinlikle gelmesi gereken bir özellik pvp de durumu birkaç tık değiştireceğini düşünüyorum

14. zalim

zalim User

bencede gelmesi lazım ve bug mu dur bilmiyorum rakip oyuncu ile savaşıyorum hastalık atıyor bende atıyorum serum bastığımda oda iyileşiyor kendime avantaj sağlak için basıyorum adam neden iyileşiyor anlamış değişim. gurupta olsa iyileşse bişey demicem rakip ayrı şirket aynıda değil oda basınca bende iyileşiyorum.biliyorum farklı bişeye tıklayıp serum basarsam faydalanamıyacağını ama pvp de 1 vs 1 bişey yok tıklayacak

15. Kesinlikle katılıyorum. 2 dakika bir süre verebilir bağışıklık için. Parazit cephanesi konusunda bu kısım çok eskik kalmış bir kısım.

16. Mineral

Mineral User

İğneden korkanların hepsi olumlu oy kullanmış.Bu kadarda olmaz:D

17. Güncelleme fikir havuzunda bu fikrin yer aldığı 2018 tarihinde açılmış bir konu var.

Sayfayı Paylaş