Destek Server Birleşimi Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ERDALBAGGAL tarafından 28 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar uzun süredir oyuna girmiyorum mailime server birleşimi hakkında mailler gelmiş merak ettim girdim baktim, çoğu kişi serverler birleşti diyor ama hala sunucu seçme yerinde

tr 1 tr2 tr3 tr4 tr5 tr5

int1 int2 3-4-5-6-7 gibi şeyleri görüyorum

Şimdi serverler birleşti mi birleşmedi mi kafam kariştir? o_O

2. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

birleşme gerçekleşti mevcut durum şöyle şimdi tr1 hesabınız var diyelim hangisiyle birleşti bilmiyorum ama misal tr2yle birleşti tr2 de hesabınız vardı diyelim veya yoktu bu server yine orada gözükecektir lakin benim gibi hiçbir tr serverinde hesabınız bulunmuyorsa şuan ben tr3 tr4 tr5 görüyorum çünkü tek server sizde hepsinin gözükmesinin sebebi her birinde aktif bir hesabınızın bulunmasından kaynaklanıyor olmalı

3. teşekkürler fakar merak ettiğim birde şu var mesela benim int1 de full arti full gemim var mesela int 1 le int 5 birleşti diyelim int 5 dede öyle takoz bir gemim var bu durumda birleşme işlemi nasil oluyor rast gelemi? full arti full gidiyor yerine takozmu o serverin hesabi oluyor yada takosla full arti full birleşiyor mu? Kafam çok karişik umarim kendimi anlatabilmişimdiro_O:confused:

4. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

demin denedim ben gb2 oyuncusuyum global avrupa 5le birleştik ge5 te hesabım yoktu demin deniyim dedim sıfırdan başlattı yani hangi sunucundan erişim sağlarsanız o hesabınıza girersiniz hesaplar kaybolmuyor

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

IMG_1724.PNG
    Sunucu birleşimleri şu şekilde olmuştur. Ayrıca sunucu birleşimi sonrası hiç bir hesabınız zarar görmemiştir. Örnek vermek gerekirse TR2 ve TR3 birleşimi oldu ve sizin 2 sunucuda da geminiz vardı. Sunucu seçiminden hangi hesabınıza geçerseniz birleşmiş sunucuda o hesabınızı kullanırsınız.

İyi forumlar.

6. modum tek çok sağolun ben global avrupa 1 de ikamet etmekteyim sunucum o acaba global avrupa 1 attiğiniz listede ge1 olan mi yoksa GA1 yazan mi lütfen bilgilendirirseniz sevinirim :)

7. global amerika (ga) global avrupa (ge)

8. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Rica ederim, My-Memorys-Remains arkadaşımızın dediği gibi GE-1 sunucusunda oynamaktasınız. :) Konu hakkında yeterli bilgi verildiğini düşündüğünüzde konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz. İyi oyunlar. :)

İyi forumlar.

9. peki ala teşekkürler, anladiğim kadariyla global avrupa 1 yani ge1 hiçbir sunucuyla birleşmemiş bulunmakta(?) Sanırım, Büyük adaletsizlik (shock)o_O Konuyu kitleyebilirsiniz sağolun.

10. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sunucu birleşimi aktif oyuncu sayıları göz önüne alınarak yapılmıştır. GE-1 sunucusu zaten yeterince kalabalık olduğundan birleştirme işlemine katılmamıştır. Rica ederim, konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.