Geri bildirim Server Birleşimi Hkda

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 24 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar bazı TR serverleri birleşti.

Birleşen arkadaşlar az çok farkları yazabilirler mi?

Artıları ve eksileri şahsen TR1 de oynuyorum TR5 ile birleşecek acaba birleşmeden sonra oyuncu haritalarda artacağına eminim peki başka?

2. Haritalardaki oyuncu sayısı iyi dereceye yükseldi ve yeni rütbe sistemi ben direk bir üst rütbeye geçtim. Oyunda bağlantı sorunları, donmalar, porttan atlıyorken takılmalar vs baya bir arttı.

3. TR5 çok yoğun ve kaanalık bir server anlık 200-300 oyuncu online en az. Akşam ve haftasonları oyunda donmalar ve büyük savaşlar başlıyor Anda BRB klanları bir taraf Şann PARS MSF HUN bir taraf ASLT GARA bir taraf BEST TS61 bir taraf çok karışık. Pazar günü nline sayısı anlık 500-600

4. tr2 oyuncusuyum tr3 ile birleşince haritada kımıldanmayacağını düşünüyorum 20 gemi pvp yapsak donmaya başlıyor tr3 gibi dolu bir server yanlış oldu kanaatindeyim ..

5. tr2 tr3 kesinlikle birleşmeli tr2 artık ölüyor heycan gelicek aksiyon artıcak oyeeeeeeeeeeeee

6. Desene server birleşiminden sonra baa yaa büyük savaşlar çıkacak :)

TR1 yoğun server tr5 de normalde yoğun olan serverin yoğun olmayan serverle birleşmesi mantıklı gibi geliyor fakat böyle daha güzel keyifli olacak :D

7. TR5 cidden çok yoğun TR1 ile birleşmesi durumunda sağlam bir server gerekli yoksa hergün çöker.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.