Seth Admine Sor

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve SETH tarafından 28 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. SETH

SETH User

Selamlar :)

Bu konu altında oyun ile ilgili kafanıza takılan ve cevaplanması gereken bir sorunuz olursa yazmaktan çekinmeyin. Çok resmi olmayıp mümkün olduğunca samimi cevaplar vermeye çalışacağım :)

Tabi cevaplama fırsatım oldukça cevaplayacağım. Anında geri dönüş yapamayabilirim.

Keyifli Forumlar Dilerim

ŔΛĆØИ™C★ bunu beğendi.
  2. Mr.User

Mr.User User

Çapraz sunucu savaşları formatı hakkında biraz bilgi güzel olurdu.
    Mesela,
    4-4 gibi bir harita olup port yoluyla mı girilecek ve istendiği zaman cıkılabilecek mi. Veya gruplar halinde mi girilmesi gerekecek. bu yenilikle yeni görevler gelecek mi.

Sunucuların birleştirilmesinden ziyade ben 2 sene evel eğer 4-4 haritasına benzeyen bir haritaya atlanmalı ve buralardan diğer sunuculara LWL i yüksek olan hesapların geçmesi fena olmaz demiştim.

Bu konuda bilgi alsak :)

3. TinyKnight

TinyKnight User

Merhabalar 2 gün 11 sat okulu 3 gün 8 saat stajı olan birisi için nasıl bir oyun tarzı belirlerdiniz? Uridium mu kasmalı npc mi kesmeli kaç saat aktif olunmalı? :)

4. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Merhaba,son gunlerde ozel kapı gunleri ,kronos ve hatta x2 kat kapi dahil geldiginde galaksi indirimi gelmedi.Bu artık kapılara indirim gelmeyecek demekmi :) ?

Lalie bunu beğendi.
  5. asalet87

asalet87 User

Geliştirme indirimi ne zaman :)

6. naber :)

7. gsvedat

gsvedat User

oyundaki bot olayı nezaman biticek. adam gemiyi görünmez yapıp gece gündüz bal kabağı kutu toplayıp duruyor.

8. SETH

SETH User

Bot kullanmak yapılabilecek en büyük pişmanlıktır. Güven bana fazlasıyla ağır bir şekilde geri dönüşü oluyor :)

- Diğer arkadaşların sorularına canlı yayında cevap verdim :) Eminim yayını izlemişlerdir o yüzden tekrar yazmıyorum :)

KIRMIZI. bunu beğendi.
  9. bitmez korkma boyle oldukca bizler uri cekeriz onlar oynar tek sorunmu botmu kamu porgamlari

ben darkobrit guvenim kalmadiki 3 yil gecmis sabir diyorlar sabir sonu var
    gorevler ne oldu uzerine bir bardak su icdik 6 ay gibi zaman oldu yaw neyse

10. _DODGE_

_DODGE_ User

Aegisr biraz daha saglam bir tasarim gelecek mi ?

Ornegin 2 lazer topu artiran aegis elite yeteneklerinde bir gemi.

SETH bunu beğendi.
  11. eee yeter ama be kardesım ne zmn yazsak gecıstırıyosunuz ya bırlestırın su serverlerı yada test server acarmısınız cıdden bak 2 kelıme yazıp geıcceksınız gene bılıyoruz ama ayıp yaptıgınız test serverede razıyız hıc olmasa orası ful oluyor ya onu sureklı acık tutun canı sıkılan gırsın savassın yada dedıgım gıbi bılestırın tr serverlerı nı bı tek tr1 ful dolu tr2 tr3 tr4 tr4 tr6 bomboş

12. SETH

SETH User

Güzel bir fikir. Oyunda meta olaylarına katkıda bulunabilir. Ama böyle birşeyin planı yoktu fakat neden olmasın ? :)

Sizden biraz daha sakin yazmanızı rica edeceğim. Geçiştirme diye birşey yok ? Ekip çarpraz sunucular üzerinde çalışıyor.

13. _DODGE_

_DODGE_ User

Adminim simdi cerrah pusat tartarus gelince aegis biraz zayif dustu maalesef boyle bir yeniligin gelmesi gerekli bence umarim ust kurul onaylar

SETH bunu beğendi.
  14. SETH

SETH User

Forumda anket eklemeyi unutmadan fikir havuzuna konunuzu açabilirsiniz :)

İyi forumlar dilerim

15. _DODGE_

_DODGE_ User

Boyle bir konum zaten mevcut

BKZ;
    Saturn Aegis , Citadel ve Spearhead konum bulunmakta inceleyebilirsiniz.

16. SETH merkeze gorevleri iletik diyorsunuz ben suan etglik gorevlerini bile yapamadim neden cunku aldim gorevler bitmek uzereydi busru elit para harcadik
    sabir diyorsunuz 6 ay oldu ?
    ama odeme sisteminde ufak bir hata oldumu ogun o saniye hal oluyor
    bu yuzden oyunda kimse kalmadi tr1 de kesecek adam yok
    3,6 atliyorum adam saniyede yakaliyor
    ama tarama deniliyor onada inanmiyorum ben

Son düzenlenen: 30 Ekim 2016
    SETH bunu beğendi.
  17. Noter[58]

Noter[58] User

Adminim 2 adet 150k uri çektim etkinlik gereği 2 adet hercules gelmesi lazımdı ama gelmedi. suporta yazdım adminlere cm lere yazdım sonuç yok. Allah aşkına bu kadar zormu bu konu. resmini çektim attım herşey apaçık ortada ama geri dönen yok. 1 günü geçti yazalı ufacık bi zaman ayırıp anlayabilecekleri bi konuyu dikkate alan cevp yazan bakan yok. sizin yapacağınız birşey yokmu bu konuda rica etsem

18. capraz sunucu ne zmn gelecekk ?

SETH bunu beğendi.
  19. Cuma günü tvictw yayında haftasonu indirim gelecek dediniz 29 ekime özel bişeyler bekliyoruz dediniz bırakın indirimi zahmet edip ana sayfanın arka planını bile değiştirmediniz. Dükkanda hiç bir nesneye indirim gelmedi. Samimiyetime güveniyosanız gelecek dediniz güvendik sonuc alamadık bundan sonra tiwictv yayınlarınıda itibar etmiyorum ..

20. SETH

SETH User

Twitch yayınını bizzat ben yapıyorum ve benim ağzımdan hafta sonu şunlara bunlara indirim gelecek lafı çıkmadı. Uslubunuza dikkat etmenizi rica ediyorum. Arka plan olayında ise çok fazla şekilde biraz daha bu şekilde kalması yönünde ısrarlar alındı. Ekip içinde gurur duyulacak birşey olduğu için değiştirilmedi. Tekrardan sizlerden ricam Uslub olarak daha sakin olmanız .

Şuan size maalesef bir süre veremiyorum. İnanın sizlere ne açıkladıysak bizde o kadarını biliyoruz. Fakat ekip tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Support eğer olumsuz yanıt vermediyse bekleyin. Problemin farkındayız ve en kısa sürede çözüme ulaştırılacaktır.

Maalesef ekibin öncelikleriyle alakalı bir durum söz konusu. Fakat çalışmalara her zamankinden daha fazla hız kazandı