Seviye 22 den 24 e

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Ela-Gözlüm tarafından 21 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sonunda 22 lv oldum. oyun chatinde bazı arkadaşlar 22 lv görevleriyle 24 lv yapmanın kolay olduğunu söylüyorlardı ama gelen birkaç epik görev var onlardan da ortalama 2.5 milyar tp geliyor desteklerde 4.5 milyar olsun kalan 6 milyar tp yi nereden nasıl kasacağım nerede hata yapıyorum kilitli görevlere bakıyorum ele tutulur bir görev yok

2. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Arkadaşların bahsettikleri görevler muhtemelen 100lük görevler serisine ait, 17500 saboteur imha etme görevi olan "Sessiz Sabotaj" isimli görevi bitirdiğiniz taktirde 100 adet yeni göreve erişebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. bu görevler kilitli görevler sekmesini açınca görünmüyor mu? çünkü bende bu görevlerin devamı yok gibi görünüyor
    bl görevlerinde kilitli görev sırasını görebiliyorum

4. _Blade_

_Blade_ Guest

Emin olmamakla birlikte sadece ilk görev kilitli olarak görülebiliyor sanırım, birbiri ile bağlantılı görevlerdir bir görev bitmeden diğer görevi göremezsiniz.

İyi forumlar.

5. OPTİSYEN

OPTİSYEN User

Sabatuer görevini bitirince 100'lük görevler tek tek açılıyor.
    Her biri 800m tp veriyor.
    Yüksel destek paketi alıp, gruptaki herkeste destek olursa %100 civarı bir desteğin oluyor.
    Ayrıca %10 tp veren bir gemi ve varsa %8 tp veren yarasa uçuş düzeni yoksa %5 bariyer uçuş düzeni takarak görevleri bitirmeye çalış.
    Ben bu pazar günü bir görevden 1.9milyar tecrübe puanı aldım. 24 seviye oldum.

6. Cevaplarınız için tşkler konu kilitlenebilir

7. _Blade_

_Blade_ Guest

Rica ederiz, isteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.