Geri bildirim Seviye Tespit Sınavı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SiMSeK53TR tarafından 1 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SiMSeK53TR

SiMSeK53TR User

Etkinlik konusunda belirtildiği üzere kapı hazır şekilde verilecekti. Etkinliğe katılacak hesapların seviyesi düşük isteniyordu. Seviyesi düsük olan gemi zeta kapısı daha önce nasıl yapcaktı zaten. Gemi 9 lvl madem etkinliğide 14 15 seviye ile 18 19 seviye oyuncular için yapsaydınız.

Kapımı yedeklerden birine devredebilirsem devretmek istiyorum. Ben kapıyı ne yaparım nede bu oyunu oynarım. Düzen bozuk

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Support ile olan yazışmalarınız özeldir, lütfen bu yazışmaları paylaşmayınız.

Durumunuzu üstlerime iletdim. Lütfen sabırlı olun.

İyi forumlar.

3. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Öncelikle etkinliği yapmamızın temel sebebi seviyesi düşük oyuncularımıza az da olsa yardımcı olabilmekti. Bu amaçla ödül olarak zeta kapısı seçilmiştir, çünkü hem yapımı kolay hem de ödülleri bol. Etkinlik konusunda belirtmiştim ki, kapıyı yapacak güçte olmadığını belirtenlere kapı hazır verilecekti. Ancak sistemsel olarak kapıyı daha önce hiç yapmamış bir kimse için bunun mümkün olmadığını unutmuşum. Daha önce kapıyı yapmadığınız için kapı sıfır olarak verilmiş size. Maalesef bu durumda yapabileceğimiz bir şey yok, dediğim gibi sistem buna izin vermiyor.

Kapının sizin hesabınıza yatmış olması ve dolayısıyla sizin tüm süreçleri tamamlamış olmanız da, ödülün başkasına verilememesi sebebini doğurmakta. Yani kapı sizin hesabınızda duracak. Şikayetinizi ve öfkenizi anlayabiliyorum, dediğim gibi, bunu ilgili konuda belirtmem gerekirdi, ancak kapıyı yapmanızın önünde engel bulunmadığı kanaatindeyim.Çok basit tekniklerle ilk kapınız da olsa rahatça yapabilirsiniz. Yeni Başlayan bölümünde onlarca kişi ilgili konu hakkında yardım istemiş ve aradığı yardımı da çok rahat bulmuşlardır.

Son olarak belirtmek isterim ki, tekrar tekrar özür diliyorum. Belirtmem gerekirdi. Şu anda o kapı sizin. Yapmak da yapmamak da size kalmış tabi ki, ancak nacizane arzum hayıflanmak yerine bizleri anlamanız ve tutumlarınızı bu yönde değiştirmeniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  4. SiMSeK53TR

SiMSeK53TR User

Kapının hazır verilmemesinin zeta kapısını daha önce yapmamamla ne alakası var buna anlam veremiyorum.

Önceden böyle olacağını bilsem ihtiyacı olan ve hazır şekilde alabilen yedek talihlilerden birine ödülümü devrederdim.

5. oben

oben User

ben etkinliğin içeriğini tam olarak bilmiyorum fakat yapamıyor olmanız hiç yapamayacağınız anlamına gelmez..kapı dursun ilerde zaten zeta yapacak seviyeye gelir yaparsınız..

6. [QUOT
    Merhaba,

@GÖÇEBE Board Adminimiz'in dediği gibi daha önce zeta kapısını yapmadığınızdan dolayı size verilse bile sıfırdan veriliyor, sistemsel bir durum bu duruma bizim yapabileceğimiz bir şey yoktur.
    Kapıyı tamamlayamadığınızdan dolayı ödülün bir başka oyuncuya devri de malesef oluşmamaktadır.
    Bu yüzden bu konudaki mağduriyetiniz konusunda haklısınız ama sistemsel bir durum olduğu için kapı sizde kalacaktır.

Etkinlik içeriğine dilerseniz buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim..

7. SiMSeK53TR

SiMSeK53TR User

Kesin olarak kapının 1 defa tamamlanmış olmasımı gerekiyor. Diyelim 1 2 bölümü yapsam kapıyı bitmiş şekilde veremezlermi? Belki kapıya girdiğimden böyle birşey mümkün olabilir?

8. Merhaba,

Evet efendim kesin olarak 1 kere bile olsa kapıyı tamamıyla bitirmiş olmanız gerekmektedir.
    Bu durumdan dolayı kapıyı ne şekilde bırakırsanız size öyle verilecektir, sizin bir veya iki bölüm tamamlamanız kapının son bölümde verilmesine imkan sunmayacaktır.

İyi forumlar..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.