Sevkiyat Günü Etkinliği Geri Bildirimleriniz.

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve Amiral34 tarafından 30 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Amiral34

Amiral34 Guest

DO_instagram_dispatchDay.jpg

Merhaba сesur pilotlar,

Etkinlik hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

Detaylı etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Darkorbit Türkiye Ekibiniz.

Son düzenlenen: 30 Nisan 2022
  2. Yuva genişletmesi ve uridiumla alınan toplayıcılar uridium indiriminden etkilenirse çok şahane olur, oyuncuların bu konuda hemfikir olduğunu düşünüyorum.

3. §İN§İ

§İN§İ User

VİP'in içeriği:
    Hesabını Premium'a yükselterek muhteşem özelliklerden faydalan:

- 7 Gün süre
    - Her yerde ücretsiz gemi onarımı!
    - Ücretsiz P.E.T. onarımları!
    - Diroitlerin yarı fiyatına tamir edilecek!
    - %50 daha kısa roket doldurma zamanı!
    - Bütün Uridium ürünlerine %5 indirim!
    - 5 saniyede oturum kapatma!
    - %100 tamir botu verimliliği!
    - Otomatik kaynak rafine etme!
    - Bütün radar CPU avantajlarına erişim!
    - 500 birim ekstra kargo alanı!
    - 2 ekstra İşlem Çubuğu!

İNDİRİM paketinin içeriği:
    Devamlı müşterilerimiz için -Her Uridium alışverişinizde % 25 indirim kazanacaksınız! Haftalık 5,90 TL ödeyerek bu indirime sahip olabileceksin

Hiçbirinde sevkiyat hariç yazmıyor .Acilen düzeltilmesi gerekiyor.

4. [rüya]

[rüya] User

ben sevkiyat gününden hiçbirşey anlamadım olsada olur olmasada günü olduğu zaman sayı artıyor ama verdiği şeyler incik boncuk oluyor sanki iğne oyasımı yapacağız.
    son sevkiyat iyileştirmesi güzel olmuş ama hala düzeltilmeli diye düşünüyorum bir sevkiyatı seçtiğinizde orada sabit kalıyor ekran kaymıyor iyi güzel kolaylık olmuş ama bence sevkiyat göndereceğin toplayıcı aynı cins olduğundan dolayı 5 tanesini aynı anda göndermeli kaç adet göndermek istiyorsun seçeneğiyle.eğerki farklı sevkiyatlar gönderecek olan varsada istediğinin baş kısmına tik eklenmeli..toplarkende hepsini topla diyerek toplanmalı tıpkı geliştirmedeki gibi.son iyileştirme için elinize sağlık.

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  5. selam konu açma yetkim yokmuş o yüzden buradan yazıyorum neden bazı adminler bazı oyuncuları mutlu etmek için başka oyuncuların hakkını gasbedebiliyor? size verilen imkanları ego tatmini için kullanıyor?

benim klavyemde r harfi takılı kalıyor ve herzaman basmıyor. bu açıklamayı yaptıktan sonra
    darkorbit bile kendi şirketinden birine sıkana eksi şeref verip toplamında ******** rütbesini verirken şerefsizlik yapana ******** dedim diye 100 yıllık banmı olurmuş? kaldıki ******** dendi diye 100 yıllık banıda ben hiç görmedim şimdiye kadar.
    ban sebebi olan cümleyi atıyorum vicdanınızla birlikte bir okuyun bakalım 100 yıllık ban sebebimidir?

INTEX sistemine hoş geldin
    Sohbetten banlandın. Tekrar 25.05.2114 saat 00:37 zamanında giriş yapabilirsin.
    [<< [ASLANㅤBEY] bende diyoum !§$%&^*! meğersem tam şeefsizmişsin yadım ettiğin klanı göünce anladım>> - A - küfür - 28-10-2023- tarihinde teknik desteğe bilet gönderiniz]

6. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Burada bir sorun göremiyorum. Siz başka bir oyuncuya ******** dediniz ve banlandınız. Bunun problemi nedir?

Eğer durumdan memnun değilseniz support birim yetkilidir. Ticket atınız.

Türkiye Takımı!

7. tmm hak verecem size ki konunun muhatabı siz değilsniz hak vermemek size haksızlık olur:)
    darkorbit kendi şirketine sıkana şer-efsiz rütbesi vermyormu?
    bende düşmanla birlikte sıkan kendi şirketimdekine şere-fsiz dediğimde bu küfürmü hakaretmi küfüre 100 yıllık banlar verilmesini yeni görmeye başladıkta ******** diyene bikaç saat veya bikaç gün ban verilirdi yanlışmı biliyorum ben? şe-refsiz yazınca yıldız çıkıyor küfür anlaşılır diye araya tire işareti koyuyorum.