Sevkiyat Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve LastShot12345 tarafından 12 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Merhabalar ben oyunu 2 yıldır oynamıyorum şimdi başladım fakat bu sevkiyat olayı nedir anlayamadım. Kapı bölümü vs de var bu sevkiyatta olay nedir biri anlatabilir mi tam olarak?
   
 2. Sevkiyat kısmında toplayıcılar göndererek çeşitli malzemeler elde ediyorsun, yeni plus gemileri için diametrion gerekli olduğu için oyuncular diametrion veren R- serisini yollamayı tercih ediyor, uridium milyoneri değilsen R-01 serisini yollayabilirsin zaten uridiumla yollananlar 2 kat fazla ödül veriyorsa bekleme süresi de 2 kat fazla oluyor, bana sorarsan en mantıklısı R-01 yollamak. Kapı bölümü ise atlamaya hazır hale getirdiğin bir kapıyı Galaksi Kapısı Seyahat Birimi (500 Solidus ile birleştirden yapılıyor.) kullanarak yarım saatlik bir bekleme süresinin ardından otomatik olarak tamamlıyor, yaratık ödüllerini alamıyorsun ama kapı ödüllerini alıyorsun, kısaca kapıyı otomatik bir şekilde uğraşmadan tamamlıyor.
   
  Son düzenlenen: 14 May 2022
  Anka_Mitralyöz ve Amiral34 bunu beğendi.
 3. Amiral34

  Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Sayfayı Paylaş