sevkiyat izin

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve 41krvfb41 tarafından 5 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. 41krvfb41

  41krvfb41 User

  sevkiyatta izin nasıl alabilirim??x-02 lerin hepsini geliştiriyorum ama kaç gündür izin çıkmıyor.yok mudur izin elde etmenin yolu?
   
 2. Amiral34

  Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

 3. 41krvfb41

  41krvfb41 User

  bunu bende biliyorum ama toplayıcılardan hiçbir şekilde elde edilmiyor.3gündür toplayıcıların x-01 ve x-02 serilerini kullanıyorum ama izin elde etmiyor.
   
 4. smoonrise

  smoonrise User

  R-01 kredi ile olan ve R-02 uri ile olan seçeneklerden yollayıp birikmesini bekledikten sonra izin isteyen serilerden yollarsın , izin ile yollanan sevkiyatlardan yine izin çıkıyor tamamen karşılamaz sanırım ama bir süre döngü gibi izin ile izin çıkarıp çevirirsin sevkiyatı sonra yine biriktirmek için geri R-01 R-02 dönersin .
  Mod attığı linkten iyi inceleyip sana lazım olanlar için hangi türden yollaman avantajlı bakıp öyle haraket edersin . Unutmaman gereken birşey var her seferinde izin çıkmıyor şans durumuna göre , çıkma ihtimali %100 değil maalesef .
   
  Amiral34 bunu beğendi.
 5. 41krvfb41

  41krvfb41 User

  deneyeceğim ama hiç çıkacağa benzemiyor.roketatar alalım dedik alamıyoruz şaka gibi :/
   
 6. Benim gözlemlediğim (kesin olmamakla beraber) r-02 lerde 10 sevkiyatta 1 izin denk geliyor ortalama.

  Asıl merak ettiğim konu hep görüyorum forumda benden başkasının bölünme kristali sorunu yok. Şu an 2 adet yeni roketatar alacak kadar alaşım var ama daha 1170 tane bölünme var elimde, etkinlikten gelen 3milyon uri ile 1 hafta boyunca kusacak kadar kapı döndüğüm halde. Acaba ben tek takıldığım için hades falan yapmıyorum ondan mı bende bölünme yok millette kaynıyor ?
   
 7. smoonrise

  smoonrise User

  Aynı sorun benim içinde geçerli ve tahminin doğru birçok avantajdan dolayı çoğu oyuncu anahtar - insta - cephane - bölünme- rütbe v.s için seri seri hades döndü eskiden ve hala aynı azim olmasada devam eden var .
  Benimde bölünme hariç 3 roket atarı 1 defa hatta bazısını 2 defa almak mümkün ama bölünme yok , hydra işime yarar diye aldım bölünme suan 100 adet bile yok ve pazar günü hades dönmek hatta genel olarak kapı yapmak o kadar zor geliyor anlatamam ayak sürüyorum resmen yapmamak için hatta geçen etkinlikten 500 - 600 bn x4 kaldı yinede yapmamak için her pazar bahane arıyorum kendime , yani hades şart yada tek başına lambda olabilir ama en avantajlısı hades dönmek .

  Citadel yada mimesis kullanmadığım için sorun etmiyorum ilk bahanem bu çift lazım değil sonraki bahanem yetenek kullanan gemi kullanmıyorum modül açısında en ideal suan bende centurion tyrannos o yüzden ağırdan alıyorum pek hevesimde yok açıkcası bu kadar emek suistimali varken full hesap için uğraşma isteği kalmadı bende .
   
 8. Evet kapı dönmek bayağı sıkıyor. Gksb gönderdiğin zamanda birkaç kapı hariç bölünme vermiyor verenlerde x2 günü ödüllerini vermiyor (bu da apayrı saçmalık zaten) bu sebeple elle yapmak zorunda kalıyorsun.
  Benimde yeni plus gemilerle işim yok çünkü orcus modüllerim sağlam 738 hız, 38 kalkan delme, 40 hasar var. her durumda orcus kullanıyorum. Ama daha 1 tane roketatar alamadım saçma sapan fazla bölünme istedikleri için. Sanki oyundaki herkes 10 yıllık veya herkes otocu. Artık bu tip hesaplara göre yenilik geliyor malesef bu da yeni başlayanların başladığı gibi bırakmasına ya da yetişebilmek için otomatiğe geçmesine sebep oluyor.
   
 9. etkinlik ödüllerine anahtarla bölünme kristali eklensin yada npcleriin içinden çıksın diye yazdık forumlarda...spartanlar ve yeni roketatarlar için kapılardan gelenler çok az dedik ama kimse kaile almadı..
   

Sayfayı Paylaş