Sevkiyat Modül İçeriği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lEfe tarafından 19 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lEfe

lEfe User

Hangi sevkiyat robotundan eir ve oil geliyor?

2. Eir gelmiyor diye biliyordum hiçbir robottan(TAM EMİN DEĞİLİM)

Fakat oil' gelmesini istiyorsan R-05 türü robottan satın alabilirsin oradan geliyor

3. lEfe

lEfe User

Teşekkür ederim
    Ortalama kaç oil veriyor ve her seferinde veriyor mu?

4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Kazanılan OİL miktarı değişiklik gösterebiliyor. EIR içeriğine henüz hiç denk gelmedim. Kazanılması mümkün ise R serisinden kazanılıyordur.
    Burada bulunan konuda ortalama içerik resimlerini belirttim. Konuyu daha detaylı inceleyebilirsiniz.

İyi Forumlar Dilerim.

5. Aliens

Aliens User

R serisinden (5. seviye) EIR düşüyor. En azından bana bolca çıkmıştı.

6. BUKANN

BUKANN User

R serisi 5ten 8-13 civarı Eir, 1-3 civarı Oil kazanabiliyorsun. ihtimali kaç bilmiyorum ama çok nadir değil ben gördüm baya

7. lEfe

lEfe User

Vip + %25 indirim paketi var
    Neden sevkiyatta indirim olmuyor :(

8. sekiz

sekiz User

eir geliyor. r02 ile az da olsa eir alıyorum 3-9 arası atıyordu sanırım

9. Viraaa

Viraaa User

daha demin 15 eir verdi r02

10. BUKANN

BUKANN User

öyle bir düzen yapmışlar ki neyi ne kadar veriyor belli değil, miktarı da belirsiz yüzdesi de. indirim var işlemiyor. anlamsız işler

lEfe bunu beğendi.
  11. lEfe

lEfe User

Öyle ya bu sevkiyat robotlarının içeriklerine bakıyorum forumda paylaşmışlar
    1. Robotun içerik olarak neler çıkardıkları çok eskik yansıtılmış , yeterince bilgilendirici değil
    2. Robotların içerikleri miktar belirtilmiyor
    Şu robot serisi şu numaralı robot şu malzemeden şu kadar yüzdesel şansla şu miktarlar arasında bu itemden çıkarabilir diye belirtilmeli
    3. Yarım yamalak işe alıştık kendimiz zibilyon kez deneyip worldde not tutup istatistiğini çıkarıyoruz...

12. modlar paylaşıyor her seriye ait ortalama değerleri forumda bulabilirsiniz.

13. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Sevkiyat robotlarının belirli bir miktar verme oranı yoktur. İstatistiksel olarak rastgele bir dağıtım yapmaktadır bu yüzden dolayı kimse size şu robottan toplamda şu kadar madde alacaksınız diyemez. Bu yüzden dolayı herhangi bir sayı vermeden genel olarak vereceği maddeleri belirtebiliyoruz.

Diğer ülke forumlarından ziyade yapılan uzun süreli çalışmalar sonucunda en detaylı bilgilendirmeyi sadece burada bulabilirsiniz. Lütfen detaylı göz atınız.

Duyuru - SSS: Toplayıcılar ve Kapı Sevkiyatı! | DarkOrbit TR

İyi Forumlar.

14. lEfe

lEfe User

foruma zaten baktığımı ve eksik olduğunu söylüyorum...

15. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Madem öyle, yazdıklarınızın daha detaylı incelenmesi ve karşılaştırılması için gerekli arkadaşlar iletiyorum. :)

İyi Forumlar.

16. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Mesela ne eksik? Bunu da belirtirseniz sevinirim.
    Merkez tarafından yayınlanan S.S.S içeriğine ek olarak belirtilen bölümde eklemeler yaptım. Paylaşılması gereken bir oran belirtilmemiştir. Modülleri sınıflarına göre 5 üzerinden oranlarını da paylaştım. Yapmanız gereken deneyip kendi oranlarınızı oluşturmaktır. Konuda eksik yok fazlası var. Sormak istediğiniz soruyu sorun. Cevap uygun görülürse açıklanacaktır. (Her içeriğin paylaşılmasına izin vermiyoruz)

İyi Forumlar Dilerim.