sevkiyat

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Zıhar tarafından 13 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Zıhar

Zıhar User

arkadaşlar bu sevkiyatta genel olarak hangi modülü almalıyız, hangisi ne işe yarar?

2. R serisinden alabilirsin en kaarlısı o hem yeni roketatarlar için hammadde kasarsın hemde şansına eir oil düşer diğerleri pek işe yaramıyor (bence)

3. kaptan34

kaptan34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Burada bulunan konuda bazı ödül içerikleri gözüküyor. İzin olması durumunda "H-5" serisi olmaması durumunda "R-2" tercih edilebilinir.

İyi Forumlar Dilerim.

4. Zıhar

Zıhar User

üçüncü yuva ya da daha fazlasını almaya ihtiyaç varmı ve alıp karışık şekilde mi sıralamak lazım yoksa hepsini b01 veya r-01 mi almak lazım

kimisi b-01 diyor anlamadım pek. uridium kullanmaya gerek var mı yoksa hepsini credit ile mi almalıyız, daha fazla yuva almayı düşünüyorum günde en fazla 2 sevkiyat yapabiliyorum çünkü. vakit ayıramadığımdan.

5. kaptan34

Merhaba,

5 Yuvayı da alarak uridium miktarınız yeterli ise R-02 yollamanız mantıklı olacaktır. Uridium olmasa bile 5 yuvanızı açın. R-01 kullanırsınız.

İyi Forumlar Dilerim.

6. Zıhar

Zıhar User

içeriklerini pek bilmediğim için peki sürekli olarak R-02 almak, R-04 ve R-05 ten daha ideal mi yoksa urıdiuma sebep mi ? gücümüz yetiyorsa almalı mıyız yoksa gereksiz mi israf mı vs... birde bunun bana faydasını yani ne elde edebileceğimi izah ederseniz seninirim.

Son düzenlenen: 5 Ekim 2021
  7. kaptan34

Merhaba,

İzin materyaline sahip olmanız durumunda R-05 ne olursa olsun alın. Ancak uridium yok ise R-02 yolundan devam edebilirsiniz. İzinler ile R03 almanız israf olacaktır. Kullanmanız durumunda ya hep ya hiç olarak kullanın.
    Ödül içerikleri bölümün konusunda bulunuyor. İsterseniz tekrardan gözden geçirin. En kârlısı R-05//H-05

https://board-tr.darkorbit.com/threads/sss-toplayicilar-ve-kapi-sevkiyati.160334/

İyi Forumlar Dilerim.

MüminPehlivan bunu beğendi.
  8. Zıhar

Zıhar User

teşekkürler konu kilitlenebilir. iyi çalışmalar dilerim.

9. kaptan34

Merhaba,

Rica ederim. Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar Dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş