SEYİR DEFTERİ:SORUN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yagizzo12345 tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar bi kaç gündür foruma da oyunada girmedim sonra baktım dün bi girdim rütbem asteğmende şimdi uzman çavuşa düşmüş peki neden bu böyle ayrıca asıl sorun:gene bu gün girdim ve seyir defterim 6 ya düşmüş oysaki 78-98 lerdeydi resette düzelir mi?

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Astegmenden dusmus ise demekki ya o arada sizin rutbenizden olanlar iyi kasilmis ve sizi gecerek rutbe atlamis olabilirler yada sirketinize siz oynamadiginiz gunlerde baska sirketlerden gecmis olabilirler siralamada probleminiz varsa id numaraniz ve oynadiginiz servere yazarak supporta bildirin lutfen.

3. Merhaba ,

İlave olarak " Seyir Defteri " belli sürelerle sıfırlanıyor. Yani normalde 50 sayfa varsa bir sonraki baktığınızda 30 sayfa kalabilir. Sizin oyundaki aktifliğinize bağlı olarak o sayfalar güncelleğini korur.

Mesela şu anda bende seyir defteri 2 sayfa çünkü çok fazla aktif olamıyorum.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.