Etkinlik Sezon Bileti 4. Sezon S.S.S

Konusu 'Etkinlik SSS' forumundadır ve .Hakan. tarafından 31 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. .Hakan.

  .Hakan. Guest

  [​IMG]
  Genel bilgi
  DarkOrbit, 1 Şubat'tan 25 Nisan 2024'e kadar sürecek olan yeni Season Pass'i sunuyor.

  Yenilikler neler?
  ⦁ Yeni görev hedefleri ekleme ve birden fazla zorluk içeren mevcut görevlerin genişletilmesi
  ⦁ Görev yeniden kayıt maliyetlerinin ayarlanması
  ⦁ Yeni gemi tasarımı, yeni drone tasarımı, yeni PET tasarımı
  ⦁ SP'ye özel Kararsız Modül için artırılmış gemi şansını güncelleyin: Bu Sezonda Orcus gemisi ve Spectrum Plus gemisinin Sezon modülleri setinden destek alma şansı daha yüksektir.

  Sezon boyunca görevleri tamamlayabilir ve geçiş kartınızın seviyesini yükseltmek için puan kazanabilirsiniz. Her seviye, 2 ana ödül yolu ile farklı ödüller verir: 1 Ücretsiz Ödül yolu ve 1 Altın Ödül yolu.

  Ücretsiz ödüller tüm oyunculara açıktır ve Altın ödüllerinin kilidi, Uridium ile Season Pass satın alınarak veya Ödeme bölümümüz aracılığıyla açılabilir. Sezon Biletini satın aldıktan sonra, Altın Ödüller yolunun kilidini açabilir ve Ücretsiz Ödüller yolundakilere ek olarak ek ödüller talep edebilirsiniz.

  Nasıl çalışır?
  Sezon Bileti süresince Uzay Haritanızdaki Sezon Bileti İkonundan Sezon Bileti penceresine ulaşabilirsiniz.

  [​IMG]

  Sezon Bileti penceresine ulaştığınızda karşınıza Ödüller Sekmesi ve Görevler Sekmesi çıkacaktır. Eğer size uygun yeni Ödüller varsa ikonun üzerinde küçük kırmızı bir nokta görünür.
  Ayrıca, ilerlemenizi gösteren bir Seviye Çubuğu da vardır. Bir görevi tamamladığınızda Sezon Puanı kazanırsınız ve Seviye Çubuğunuz dolar. Sağdaki sayı ulaşabileceğiniz bir sonraki seviyeyi gösterir.

  [​IMG]

  Uridium’la da Seviye satın alabilirsiniz. Böylelikle, Görevler şu anki gücünüze göre fazla zor bile olsa ilerleme kaydedebilirsiniz.

  Ödüller Sekmesi farklı Ödül bölümlerini gösterir. Burada Ücretsiz Ödüller ve Altın Ödüller vardır. Ücretsiz Ödüller herkese açıktır, Altın Ödüller ise Altın Bilet’i satın alınca açılır. Mavi işaret şu anki Sezon Bileti seviyenizi gösterir. Şu anki seviyenize kadar açmış olduğunuz ödülleri sezon bitene kadar istediğiniz zaman toplayabilirsiniz.

  [​IMG]

  Ödüllerinizi, işaretli olan eşyalara tıklayarak tek tek toplayabilir ya da “Hepsini al” düğmesine tıklayarak açtığınız bütün ödülleri tek seferde toplayabilirsiniz.

  Ayrıca ödeme bölümümüzde özel bir Premium Altın Bilet Paketi sunuyoruz. Bu paket, size Sezon Puanı kazandıracak. Eğer 50. Seviyeye ulaşmak için ihtiyacınız olandan daha fazla puan veren bir Premium Altın Bilet Paketi satın alırsanız fazla Sezon Puanları, Şeref Puanına dönüştürülür (1 Sezon Puanı = 10 Şeref Puanı).

  Bunun haricinde ödeme bölümümüzden Sezon Puanı da satın alabilirsiniz. Çeşitli miktarlarda Sezon Puanı sunan üç Sezon Puanı Paketi bulunmaktadır ve Küçük Sezon Puanı Paketi, sezon başına üç kez satın alınabilir. Yine benzer şekilde Sezon Puanı Paketlerini satın alırsanız ve size 50. Seviyeye ulaşmak için ihtiyacınız olandan daha fazla puan verirlerse fazla Sezon Puanları Onur Puanına dönüştürülür (1 Sezon Puanı = 10 Onur Puanı).

  Ödüllerinizi almayı unuttunuz mu?
  Merak etmeyin! Önceki sezonda alınmayan ödüller sezon bittikten sonra bir ay daha saklanmaya devam eder. Bu süre zarfında oyuna giriş yapıp (Uzay Haritası’na girerek) ödüllerinizi toplayabilirsiniz.

  Görevler
  Tamamlanması gereken bazı yeni görevler olacak:
  ⦁ GGEU'yu kullanın. (Galaksi Kapısı Sevkiyat Birimi)
  ⦁ NPC öldürün.
  ⦁ Savaş Bileti anahtarlarını kullanın.
  ⦁ Ölümsüz Birlik'den Savaş Bileti görevlerini tamamlayın. (Şubat 2024)
  ⦁ Mimesis İsyanı Mart 2024'ten Savaş Bileti görevlerini tamamlayın.
  ⦁ Galaktik Çatışma Nisan 2024'ten Savaş Bileti görevlerini tamamlayın.

  Görevler
  Tamamlanması gereken birçok yeni görev olacak. Görevleri tamamlamak, size Sezon Biletinizin seviyesini yükseltmenize yarayan Sezon Puanları kazandırır. Görevler kendi başlarına herhangi bir ödül vermezler.
  Sezon Bileti’nde Günlük Görevler, Haftalık Görevler ve Sezon Görevleri yer alır:
  · Belirli sayıdaki Günlük ve Haftalık görevler her yenilemede rastgele seçilir.
  · Günlük Görevler, her gün gerçekleşir ve LST 5.30’da günlük sunucu sıfırlamasıyla birlikte sıfırlanır.
  · Haftalık Görevler, haftalık olarak gerçekleşir ve Pazartesi LST 5.30’da sunucuyla birlikte sıfırlanır.
  · Sezon Görevleri, Sezon Bileti boyunca gerçekleşir.

  Altın Görevler:
  · Günlük/Haftalık görevler yenilendiğinde bu kategorilerde bonus Altın görevler görülebilir.
  · Altın görevler rastgele seçilir.
  · Altın görevler fazladan sezon puanı kazanmak için tamamlanabilir.
  · Sezon Bileti’ni satın alarak puanlar açılabilir.

  Lütfen dikkat:
  · Oyuna giriş yapmanızı gerektiren Günlük Giriş Görevleri bulunur. Görevi tamamlamak için Uzay Haritası’na giriş yapmanız (İstemciye Giriş Yapmanız) gerekir. Sadece internet sayfasına girerek görevi tamamlayamazsınız.
  · Astral Yükseliş modundayken Sezon Bileti görevlerinde ilerleyemezsiniz!
  · Görevleri yenilenene kadar sadece bir kez tamamlayabilirsiniz.

  Görevleri Yeniden Dağıtma
  Yapmak istediğiniz görevleri yapabilmeniz için artık günlük veya haftalık görevleri yeniden dağıtma şansına sahipsiniz. Önceden belirlenmiş bir yeniden dağıtma limitiyle başlayacaksınız. Daha fazla yeniden dağıtmaya ihtiyacınız varsa yeniden dağıtma başına küçük bir miktar Uridium kullanarak daha fazlasını satın alabilirsiniz. Satın alınan yeniden dağıtmalar anında kullanılır ve birikmezler.

  Eğer Ücretsiz Bilet kullanıyorsanız belirli bir miktarda yeniden dağıtma hakkına sahip olursunuz. Bu miktar, Altın Bilette daha da yüksektir. Ücretsiz Biletten Altın Bilete geçerseniz bu limit de artacaktır.

  Her görev, görev türüne veya günlük mü yoksa haftalık mı olduğuna bakılmaksızın 1 yeniden dağıtma kullanır ve aynı görev yuvasını birden çok kez yeniden dağıtabilirsiniz.
  Hatta görevin bir kısmını tamamladıysanız bile görevi yeniden dağıtabilirsiniz. Örneğin; 10/20 Lordakium öldürdüğünüzde görev ilerlemeniz %50 ise ancak görevi tamamlayamayacağınızı düşünüyorsanız görevi yeniden dağıtabilirsiniz.
  Günlük görevlerin yeniden dağıtım limiti, günlük olarak yenilenir; haftalık görevlerin yeniden dağıtım limiti ise haftalık olarak yenilenir. Altın Bilet kullanmak hem günlük hem de haftalık yeniden dağıtım limitlerini artırır.

  Ücretsiz Bilet ve Altın Bilet Bölümü
  Her Bilet farklı ödüller verir. Ücretsiz Bilet’ten gelen ödüller, ödülleri açmak için gereken Bilet Seviyesi’ne ulaşan tüm oyuncular tarafından toplanabilir. Altın Bilet’i satın aldıysanız Bonus Altın Bilet ödüllerini toplayabilirsiniz.
  Bunlara ek olarak, Altın Bilet bölümünde 50. seviyeye ulaşan oyuncular bir başarı ve unvan kazanır! 50. ve 70. seviye arasındaki bonus seviyeler fazladan ödüller verir ve Sezon Bileti’ni satın alan tüm oyuncular için açıktır.
  Altın Bilet Ödülü olarak Birleştir’de Sezon Bileti’ne özel ödüller üretmekte kullanabileceğiniz Veri Parçaları alabilirsiniz. Veri parçaları kalıcıdır ve onları sezon bittikten sonra da kullanabilirsiniz. Yani onları bu sezonda kullanmak istemiyorsanız ileride yapacağınız tarifler için saklamayı tercih edebilirsiniz.

  Ücretsiz yeniden kayıt şansı sona erdiğinde, ek yeniden kayıt satın alabilirsiniz. Maliyetler şu şekildedir:

  ⦁ İlk 4 yeniden kayıt için yeniden kayıt başına 500 Uridium
  ⦁ İkinci 3 yeniden kayıt için yeniden kayıt başına 1.000 Uridium
  ⦁ Üçüncü 3 yeniden kayıt için, yeniden kayıt başına 2.000 Uridium
  ⦁ Daha fazla yeniden kayıt için, yeniden kayıt başına 4.000 Uridium

  Ücretsiz Geçiş ve Altın Geçiş Pisti
  Her Geçiş size farklı ödüller verir. Ücretsiz Geçiş ödülleri, ödüllerin kilidini açmak için gerekli Geçiş Seviyesine ulaşan tüm oyuncular tarafından talep edilebilir. Season Pass'i satın aldıysanız bonus Gold Pass ödüllerini talep edebilirsiniz.
  Ayrıca Gold Pass parkurunun 50. Seviyesine ulaşmak oyunculara bir başarı ve unvan kazandıracak!
  Seviye 50 ile 70 arasındaki bonus seviyeleri ek ödüller kazandırır ve Season Pass'i satın alan oyunculara açıktır.
  Altın Pass Ödülü olarak, Meclis'te Season Pass'e özel ödüller oluşturmak için kullanabileceğiniz Veri Parçaları alabilirsiniz. Veri parçaları kalıcı bir öğedir ve sezon sona erdikten sonra süreleri dolmaz; bu nedenle, bunları bu sezon harcamak istemiyorsanız gelecekteki tarifler için saklamayı seçebilirsiniz.

  Yeni Başarı ve Unvan
  Ulaşabileceğiniz yeni bir başarı ve unvan var:
  BaşlıkAçıklamaPuan
  Altın YırtıcıSezon 2024: 4. Sezon’daki Altın Sezon Bileti’nin 50 seviyesini tamamlayın-
  Yeni Tasarım Serisi - Viking

  Viking Orcus Gemi Tasarımı
  Sezon Bileti ile birlikte “Viking” adında 1 yeni gemi tasarımı olacak:
  ⦁ Viking Orcus Gemi tasarımı (kalıcı tarif birleştir aracılığıyla edinilebilir)
  Montajda Veri Parçası gerektirir)

  Viking Orcus PET Tasarımı
  Sezon Bileti ile birlikte "Viking" adlı 1 yeni PET tasarımı gelecek:
  ⦁ Viking Orcus PET Tasarımı (Season Pass ödülü olarak mevcut)

  Viking Orcus Drone Tasarımı
  Sezon Bileti ile birlikte “Viking” adlı 1 yeni Drone tasarımı olacak:
  ⦁ Viking Orcus Drone Tasarım (Sezon Bileti ödülü olarak mevcuttur)

  Sezon modülleri
  Sezon modülleri seti, Montaj tarifleri aracılığıyla ve Seviye Ödülleri olarak elde edilebilir. İstenilen gemi rulolarının elde edilmesini kolaylaştıracak şekilde daha az sayıda gemi için yuvarlanabilirler.
  Bu Sezon Biletinde Orcus ve Spectrum Plus'ın dengesiz modül seti tarafından desteklenme şansı daha yüksek.
  Aşağıdaki modüller Montajda ve Seviye Ödülleri olarak verilmektedir:

  ModülSınıfDüzenleyici
  DMG-XSP01Hasar OdaklıMin %9-18, %19-22 arası küçük bir şans
  HP-XSP01DPMin %9-20, %21-24 arası küçük bir şans
  SHD-XSP01KalkanMin %9-18, %19-22 arası küçük bir şans
  SPC-XS-SP01Özel OdaklıMin %9-13, %14-16 arası küçük bir şans
  Gemiler:
  Phoenix, Leonov, Liberator, Piranha, Nostromo, Vengeance, Bigboy, Goliath, Citadel, Aegis, V-Lightning, G-Enforcer, V-Revenge, G-Bastion, V-Avenger, G-Veteran, G-Exalted, Solace, Diminisher, Spectrum, Sentinel, Venom, Pusat, G-Surgeon, G-Centaur, A-Veteran, C-Veteran, A-Elite, C-Elite, Tartarus, Mimesis, Goliath-X, Cyborg, Hammerclaw, Centurion, Hecate, Disruptor, Berserker, Zephyr, Solaris, Retiarus, Orcus, Holo, Goliath Plus, Citadel Plus, Liberator Plus, Solace Plus, Solaris Plus, Pusat Plus, Hecate Plus, Hammerclaw Plus, Spearhead Plus, Tempest, Tartarus Plus, Basilisk, Spectrum Plus

  Yeni Sezon tarifleri
  Birleştir’de Veri Parçalarıyla üretilebilen yeni tarifler var.
  İsimMiktarGerekenYapım SüresiMevcudiyet
  Viking Orcus110 Veri Parçası5 snKalıcı
  DMG-XSP0115 Veri Parçası5 snSezon Bileti boyunca bir kez
  HP-XSP0115 Veri Parçası5 snSezon Bileti boyunca bir kez
  SHD-XSP0115 Veri Parçası5 snSezon Bileti boyunca bir kez
  SPC-XSP0115 Veri Parçası5 snSezon Bileti boyunca bir kez
   
  Son düzenlenen: 5 Şubat 2024
 2. sindbadmoscow.

  sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit


  Bu kural değiştirilmiş olup, ödüller ancak Sezon Bileti Etkinliği süresince alınabilir. Bu da Sezon Bileti 4 ödüllerinin ancak 25 Nisan'a kadar alınabileceği ve bu tarihten sonra ödüllerin alınamayacağı anlamına gelmektedir!

  --- GÜNCEL ---
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.