Geri bildirim Sezon Bileti 5 için Yeni Gemi Tasarımları

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 3 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Aşağıdaki gemi tasarımlardan hangisi daha çok hoşunuza gitti?

Anketin kapanma tarihi 8 Nisan 2024.
  1. Tasarım A

oy sayısı 49
    79,0%
  2. Tasarım B

oy sayısı 13
    21,0%
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba Uzay Pilotları,

Grafik Tasarımcılarımız şu anda bir sonraki Sezon Bileti için hazırlanıyorlar. Hazırlanan yeni tasarım taslaklarını sizinle paylaşarak, hangi tasarımı daha çok beğendiğinizi ve mümkünse kısa olarak nedenlerini açıklamanızı rica ediyoruz.

Oylama sonuçları 8 Nisan Pazartesi sabah saatlerinde merkez ekibimizle paylaşılacaktır.

Zaman ayırıp anketimize katılımınız için teşekkür ederiz.

DarkOrbit Türkiye Takımınız

Tasarım A

upload_2024-4-3_18-0-38.jpeg

Tasarım B

upload_2024-4-3_18-0-57.jpeg

2. Tasarım A - Duruşu çok güzel. Güzel de lazer hissiyatı olursa tadından yenmez bu tasarımın.

●●● ve Allergichen bunu beğendi.
  3. anime tasarımları çöp.

4. Tasarım B diyorum bak tam oyunu bırakıcam diyorum böyle revaçtaki gemilere tasarım falan çıkarıyorsunuz :) Oynamak için güzel sebep orcus diminisher vs sıktı artık mümkünse tüm gemilerede tyranoss veya prometheus sayaçlı gemi tasarımları çıkarın

5. Kesinlikle TASARIM A gelmeli !!

●●● bunu beğendi.
  6. Tasarım A

7. B diyip sabote edicem :D

8. Tasarım A.
    ancak ikisi birden neden gelemiyor onu anlayamadım :d
    ayrıca 2 tasrımda çok zorlama olmuş bence viking orcusta olduğu gibi.
    var olan tasarımın sağına soluna püskül, ışıklı mışıklı çıkıntı eklemek kolaya kaçmaktır.
    [​IMG] [​IMG]
    asla bu tasarımları geçemezler. lazer topu detayları vs.

zühre bunu beğendi.
  9. Viking Orcus adamların yaptığı en iyi tasarım, lazer efektini hızlandırırlarsa zirveye oynar. Gelmiş bastion gösteriyor :D A tasarımına lazer eklenme fikrine katılıyorum.

10. tasarım a tabiki aga b ne helikoptermı bu uzay gemisi yılan gibi olmuş a tasarımı

11. EXCAWATOR

EXCAWATOR User

12. Salvadorr

Salvadorr User

DMG-MTCH01 bunun bana hangi gemi modülü olduğunu söyleyeb,lir mi

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  13. bu veri parçaları sezon biletinden sonra şerefe dönüşüyormu ?

14. noktakoyam

noktakoyam User

a nin lazeri atisi yildirim efektli olsa süper olur

15. hayır, kalıcı onlar. Hatta ben geçen sezon epey bir harcadım modüller için, pişman oldum. Tasarım gemileri alamadım, kaldı :(

16. %7 Hasar artışı. Hammerclaw, Hammer. plus, Nimesis, Tortu, Tartarus Plus, Citadel, Citadel Plus, Citadel Veteran, Citadel Elite.

17. Aliens

Aliens User

Bu oylama fikri olağanüstü hoşuma gitti. Gelişiminde oyuncuların fikirlerinin alınıyor olması güzel
    devamını dilerim.

Gelelim fikirlerime:
    Geminin temelini baz alıp şeklini değiştiren Viking Orcus çok başarılıydı. Bunlar da öyle. Biraz çizim boyutunda ancak daha taslak çizimler olduğu ve üzerinde çalışıldığı belli. İkinci tasarımda ki motor kısmı oyunun konseptine tam uymuyor. Daha çok atmosfer içinde hareket etmesine yarayan pervane motoru gibi. Daha uzay için geliştirildiği belli itki sistemine benzetilebilirse ikincisinden yana tercihimi kullanıyorum.

Gelelim asıl konuya:
    Malumunuz, Goliaht Plus'ta Amor ve Psyhce denen iki istatistiki tasarım mevcut. Haydi, sadece rengi değiştiren tasarımlar neyse de bu tip şeklide değiştiren tasarımlar için farklı bir özelliğe ihtiyaç var. Şekli bir şablon olarak alıp istenilen tasarımla bütünleyip onun renk ve dokularına sahip olunabilir. Örneğin Psyhce ile konfirme edilerek hem şeklini değiştirebilir hem de özellikten mahrum olunmayabilir. Ama bunun çokta kolay olmadığını biliyorum, fikir iletmek istedim.

Dontforgetme bunu beğendi.
  18. valla ben vikin orcusu görünce aklıma direk alnına bandana takmış kirpi gibi sarı saçları japon bir street fighter geliyor:D.
    bu tasarımlara gelecek olursak; bordo+altın rengi ve desenleri çok hoş olmuş ancak kenarlardaki mavi çıkıntılar biraz fazla geldi gözüme.
    benim endişem (sürekli çıkan pembe pembe tasarımları da göz önüne alırsak) uzay-savaş oyunu atmosferinin yumuşayacağıydı.

19. HÜNKARBEY

HÜNKARBEY User

Merhaba Adminim,
    Bu son tasarımları asla beğenmedik darkorbitin formatına uygun değil oyun uzay oyunu ortaçağ oyunu değil lütfen geri bildirim yapın.
    biz eski venom cyborg sentinel diminisher ve eski goli gibi gemiler istiyoruz böyle ortaçağ gemiler gelirse oyunu bırakırız.

20. HYLTKLANI

HYLTKLANI User

böyle ortaçağ gemiler gelirse oyunu bırakırız. oyunun eski tasarımları olsun.