Geri bildirim Sezon Bileti - 6. Sezon Yorum Konusu

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 31 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba Uzay Pilotları,

Konuyla ilgili görüş ve düşüncelerinizi bu konu başlığında paylaşabilirsiniz.

Etkinlik Duyurusu: 6. Sezon Sezon Bileti

Etkinlik Hakkında S.S.S: 6. Sezon Sezon Bileti

DarkOrbit Türkiye Takımı

2. Itsugo

Itsugo User

kimsenin umrunda değil botorbit ve yenilikleri, size botlarla oyunda iyi eğlenmeler

ℓαηeт bunu beğendi.
  3. GÖLGE

GÖLGE User

Yeni bişeyler gelmiş ama göremiyoruz oyuna girilmiyor çünkü:)Şaşırdıkmı:)

4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Şuan aktif görebilirsiniz. Duyuru yapıldığında anında göremediğinizde gelmemiş olmuyor.

5. adeniza

adeniza User

Sezon görevlerinde NTB çipi topla diyor. nedir, bilen var mı?

6. Novaları geliştirmek için istenen çip/kaynak

Bu sezon yanlış görmediysem tam 50 veri parçası veriyor,
    Extra altın bilet güzel düşünülmüş.
    Seviyeler arası ödüller çok daha güzel.
    Eskisi gibi 50'den sonra yapıp bırakmak artık mantıklı değil çünkü 70'.Seviyelerde bile hala güzel ödüller var ve buda oyuncuyu daha fazla hedef yaptırmaya teşvik ediyor.

Peki hala neler eksik?

-Son seviye olan 90 seviyeye extra extra güzel çok iyi bir ödül konulması hatta bir başlık konulması lazım. Çünkü 90 seviye yapmak çok zor
    -Hedefler arası hala boşluklar var 50'den sonra bence tüm boşluklar kalkmalı ve her hedef için ayrı ödül olması lazım.
    -Hedef sayisi 90 değil 'de 100 olsa çok daha iyi olurdu..
    -Eskiden elde edemediğimiz tasarımlar, sezon bileti ödüllerine veya geliştirmede veri parçası ile alınması lazım.
    -Günlük, haftalık, kısmına birde aylık kısmı eklenmesi lazım.
    -Her sezon en az 4-5-6 ay sürmesi lazım.
    -Şu son 2 sezondur çıkan çok güzel tasarımlı prometheus tasarımına benzer gemi tasarımlarının sayaç özelliği kesinlikle olması lazım.
    Bunu daha öncede söylemiştim 2 sezon önce söylediğim bazı şeyler gerçekleşmiş ama halak eksiklikler var ve bence bunlar umarım dikkate alınır.

adeniza bunu beğendi.
  7. adeniza

adeniza User

Bir nova dağıttım ve 50 çağrşım çipi aldım, ayrıca görevlerden de çağrışım çipi aldım ve hiç biri bu NTB çipine işlemedi. Sanırım Novayla ilgili değil ya da başka bir toplama yeri var.

8. Aliens

Aliens User

NBT Çağrışım Çipi değil, Nova Hafta sonu etkinliğinde Eos birimi almak için kapılardan kazanılan bir çip. İlgili hafta sonu geldiğinde kapı yapmanız gerekiyor.

adeniza bunu beğendi.
  9. ben bu lüks sezon puanından satın aldım fakat hesabıma işlemedi supporta yazdım 4 gün oldu geri dönüş hala yok moderatörler bi yardımcı olurmusunuz rica etsem.

10. adeniza

adeniza User

Teşekkür ederim. Keşke etkinlik açıklamalarında böyle şeylere yer verilse.

11. METROPLAN

METROPLAN User

ntb çipi toplama görevi var sezon görevlerinde
    lambda kapısı yaprak gerekli sayıda topladım ancak birleştirde nova için gerekli çip sayısı 0 dan 225 e çıkmasına rağmen
    sezon görevinde halen 0/200 görünüyor
    bu bir hata mı yoksa ben mi yanlış bir şey yaptım?

_evissaM_ bunu beğendi.