Geri bildirim Sezon Bileti Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve _Blade_ tarafından 16 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba Kahraman Uzay Pilotları,

Sezon Biletinin 2. Sezonu olan Sezon Bileti:Ters Şişkin Ay bildiğiniz üzere 13 ekim gecesi sonlandı. Sezon biletinin 2. Sezonu ile ilgili olumlu olumsuz bütün görüş ve fikirlerinizi bu konu altında forum kuralları çerçevesinde bizimle paylaşabilirsiniz.

DarkOrbit Türkiye Takımı

titans___ bunu beğendi.
  2. titans___

titans___ User

Evet yabancı forum da bu konu da anket mi ne yapılmışdı , bizde forum pek ilgilenilmiyor açıkcası hep aynı kişiler adminler modlar değişior sadece , hani malesef forum terk edilmiş kasaba havasına geliyor neden bizim milletle alakalı ve SexonBileti ve bir çok şde oyuncu bir şeye kıymet verince ondan para kazanma yoluna gidildi ve Puan yapmak zordu yani Etkinlik Görevleri ve Sezonluk görevler az olunca ben 6 buçuğa kadar anca geldim gerisi göz göre göre gitti para ile almak zorunda mı bırakılcaz , yani foruma yazılan şeylere geri dönüşler de olmuyor yani işte oyun da bu bu problem var ve Sezon Bileti bittikden sonra DO yönetimi anket açtırıyor forum da , işin açıkcası Politikacılar gibi onlar oy DO para kaybetme de kulak veriyor oyunu oynamıyorumu geçti hiç oyun oynamayan 80 lik adamlar ya da ruhen 80 lik bir kafa mantelite akıl zihniyet var , ban verilcekse 5 can verilmese oyun daha önce den daha çok para kaznırdı veya trenler yılların olayı çözümlenseydi kendileri de paralı şeyleri azaltabilirdi ve yeni başlıyanlara LF3 kredili olsa yeni oyuncu çekebilir verdikleri görevler ve verdiği uriler ile adam haritada ful tek atan gemi görünce ne yapar diye empati yapmak zor ve 400 BİN Uri verip ödül alamamak verdiği altın biletler ile alakalı da bir açıklama göremedim var mı bunlar ilerde mi belli olcak ? Hava da bırakılıyor bu DO nun suçu oyunda habire paralı şey reklamı sokuyor gözümüze onları bilen bunları da bilecek ve bir daha çoğu kişi Sezon bileti alıcak mı ? DO yu bilenler ipiyle kuyuya iner mi ? Bir yerde yemek yediniz yemek den kıl çıktı gidermisiniz ? Sezon bileti zaten ben IAC verdi onu aldım diye seviniyorum 150 IAC 150 TL ile satıyorsunuz da bana ne kadar IAC lazım 1 kapı şansa veriyor , etkinlik de yeniysen tüm görevleri yapamıyor alamaz eskiden ben alamazdım , o kadar IAC için para ver oyun da elitin olsun rütbe kasayım dersen para çekcen TP, ŞP alcan ve para vermeden 5 kişi Mındı esir alır ve botçular da Stroke esir alır anca ban gelince yüzünü görüyoruz e böyle olunca belli kişiler para yatırıyor BOT TUTUCU TREN kullananların tekelin de Ban bile veremiyor oyun 5 ban hadi yapma artık bu saçma yeni çar açmış o adamlar kaç çarım var diye terörize ediyor , Zorbalıkları hala ben şikayet ediyordum adam oyunun yasakladığı hataları kullan diyor reportluyordum aynı adam ertesi gün yine yazyor he bugu kullananlara ban verdi oyun da adam görünmüyor ya da bana denk gelmiyor öyle gizliden yazyordu birde , biz neden bot bulup profil resmi videosu atmak zorundayız hep beleşci DO ne Clienti var ne bot tren engellemedi atı alan her zaman ki gibi dünya turu attı oyun hala emekliyor yakalasada ceza versede oyuna girip bir baksalar , uzun oldu ama konuyla alakasız değil birbirleriyle bağlantılı yazdığımı düşünmüyorum beğenmeyenlerin canı saolsun .

3. SEZON GÖREVLERİ özel değilde genel olması daha iyi olurdu bence..yani etkinliğe göre değilde isim belirtmeden o sezon etkinlik görevi yapılıp göreve işlense daha iyi olurdu...ben mesela bazı etkinliklere katılmıyorum.bu da dolayısıyla sezon görevlerindeki etkinlik görevlerini de yapamdığım anlamına geliyor..dolayısıyla da seviye atlamak biraz yavaşlaıyor..bundan dolayı özel değilde genel olsun sezon etkinlik görevleri..

birde ödüller çok az...fazla çekici değil...bölünme kristali, hermes, prometheus, b03 kalkan, dimetrion rcb140 lazer iac gibi zor elde edilen metaryellerle daha cazip hale gelebilir bence..

fenrir58 bunu beğendi.
  4. fenrir58

fenrir58 User

en azından 50 seviyeye kadar tüm oyuncuların rahatlıkla gelebilmesi gerek diye düşünüyorum. özellikle haftalık görevler sonraki hafta kaybolmamalı ya da çok daha fazla tüm sezon yapılabilen görevler olması lazım. inanılmaz yetersiz geldi bana. elbette uridiumla da almak bi faktör ama zaten yeni-orta seviye oyuncu az, herkes uriyi nereye harcasam acaba demiyor oyunda. atıyorum 1k- 10k oyuncu öldür gibi sezonluk görev olsun. 100 - 1k adet uber tallon/lordakium vs öldür gibi. tüm görevler bitmediği halde son 1-2 hafta kala herkes maks seviyeye ulaşmış olması gerek diye düşünüyorum. bu tarz etkinliklerin amacı daha erken ödülleri toplamak isteyen para verir, para verirsen tüm ödülleri alırsın değil, ki hatırladığım kadarıyla oyun stüdyolarına ciddi davalar açıldı parası ödenen şeyi kullanıcıya vermek için tekrar para istedikleri için :) çoğu da AB sınırları içinde yaşandı almanya merkezli bir oyunun bunu yapıp durması, intikam mı müstahak mı diyorlar bilemedim

westerya bunu beğendi.