Geri bildirim "Sezon Biletinin 3. Sezonu" Hakkında Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Hakan. tarafından 29 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba Kahraman Uzay Pilotları,

"Sezon biletinin 3. Sezonu" ile ilgili olumlu olumsuz bütün görüş ve fikirlerinizi bu konu altında forum kuralları çerçevesinde bizimle paylaşabilirsiniz. :)

DarkOrbit Türkiye Takımı.

şahin1 bunu beğendi.

2. Benim bir sorum var, tasarım ekibi neden bu kadar iğrenç tasarımlar yapıyor? 2016'ya kadar olan tasarımlar gerçekten güzelken şu kapakta ki diminisher'ı görünce midem kalkıyor. Hadi onu geçtim yeni gelen gemilerin şekilleri neden oyuncak gibi? Eski goliath tasarımları olan venom, enforcer vs bile çoğu yeni gelen gemiden tasarımdan daha iyi duruyor.

Tasarım sıfır.

şahin1 bunu beğendi.
  3. oben

oben User

sezon bileti bitmedimi bitmiş etkinliğin yorumlarınımı istiyorsunuz anlayamadım biten 3 değilmiydi.

4. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Yorumun için teşekkürler. Aslında bu diğer tasarımlardan daha güzel gözüküyor. :p
    Geri bildiriminizi ileteceğim.

İyi akşamlar.

Selam,

Sayın @oben .
    Biliyorsun ki forum bir ara çok boş kalmıştı. :oops:
    Bazı şeyleri yerine yavaş yavaş oturtuyoruz.
    Bu konuda geri bildirim yaparsan çok memnun oluruz. ;)

İyi akşamlar.

[][][]-[][][] bunu beğendi.
  5. oben

oben User

anladım hayırlısı olsun.

.Hakan. bunu beğendi.
  6. bilet 400k uridium, 50 levele kadar 20 veri parçacı falan verdi heralde hatırlamıyorum 4-5 tane modül aldım hepsi çöp tabiki:D
    gemi tasarımlarının hiçbirini almadım anlayacağınız. 10 eldritch droit tasarımı ödüllerden alınıyodu bu gemi tasarımıda ödüllerde 50. levelde verilse daha iyi olurdu.
    veri parçası ve çok ufak miktarda diametrıon vb. haricinde kayda değer bir şey vermedi ama çok fazla emekte istemiyor görevleri yapmak oyunu oynarken kendiliğinden bitiriyosunuz görevleri.

ayrıca sezon görevlerinde hitac saldırısı etkinliği vardı o etkinliği ben mi kaçırdım acaba ne zamandı yapıldı bu etkinlik?

7. byeno7

byeno7 User

Bu etkinlikte anlamadığım nokta 400.000 uridium veriyorsun ama 3,7,13,17,23,27,33,37,43,47. ücretsiz bölümlerde ödül vermiyor. 51,53,55,57,59 bölümlerde hem ücretli hem de ücretsiz bölümlerde ödül vermiyor. İnsan 3-5 bölüme kristalı veya diametrion gibi ödüller koyar.

Tasarım olarak diminisher tasarımının rengini beğendim ama üstündeki böcekler fazla gibi

8. Boş geçen leveller olmamış 50 leveli geçiyorsa bir oyuncu ödülllendirilmek yerine cezalandırılmış oluyor boş levellere bölünme kristali diamentrion falan koyulabilirdi en azından oynayan kişi boşa sezon görevi yapmış hissetmezdi

9. En başta hitaç saldırısı için görev vardı. Hitaç etkinliği gelmediği gibi apar topar o görevi listeden kaldırdılar. Bunun adı kandırmaca sahtekarlık :D supportada yazdım konuda açtım ama hiç birine cevap gelmedi. Birileride kalkmış diyorki darkorbiti ayağa kaldıracağız. Kalkdıramazsınız neden derseniz oyun sahiplerine karşı bir şey yapamazsınız

10. veri parçasını nasıl teğmin edebilirim bilen var mı