Geri bildirim Sezon Biletinin 4. Sezonu Hakkında Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Hakan. tarafından 31 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Hakan.

.Hakan. Guest

Son düzenlenen: 31 Ocak 2024
  2. byeno7

byeno7 User

Ödüllerde verilen veri parçası 20den 30a arttırılmalı. DO ekibi ya modül al ya tasarım diyor ama zaten 400.000 uridium veriyoruz ve gelen güzel bir orcus tasarımı var.

B.A.T.T.I.C.O.N bunu beğendi.
  3. levellerin arası boş olmasın lütfen 50.seviyeden sonra boşa yapıyoruz hissi veriyor

B.A.T.T.I.C.O.N, Dontforgetme ve byeno7 bunu beğendi.
  4. JohnDoe

JohnDoe User

sezon etkinlikleri ne acaba biri kesin ölümsüz birlikte diğerlerini merak ettim.

5. 50 levele kadar tamamlarsanız alacağınız kayda değer ödüller:
    • 20 veri parçası(4 adet modül veya 2 adet gemi tasarımı alınabilir)
    • 1x(yeşil, mavi, kırmızı, sarı) toplam 4 adet gemi yükseltme modülü. spectrum plus ve orcus etkileme şansı yüksek.
    • 10 viking orcus droit tasrımı + 1 viking orcus pet tasarımı
    • 105 indoctrine hızlandrırıcı
    • 770 EIR
    • 110 diametrion
    • 5 nova
    • 43k elit cephane(cc-rsb-beyaz-mor)
    • 7 izin
    • 135gg
    • 450 kurtarma çekirdeği
    • yeşil ganimet anahtarları

Son düzenlenen: 3 Şubat 2024
    KruelSiege, titans___ ve Dontforgetme bunu beğendi.
  6. 50 seviyeden sonra yapmanın bir anlamı kalmıyor..
    Veri parçasi 20 değil de 30 olmalı.
    90'na kadar sınır koymuşsunuz ama 50 den sonra yapmak için bir sebep yok halbuki 90'na kadar dodursanız daha güzel ve zevkli dolu dolu olur..
    Bilet parasını da yine ona göre değerlendirirsiniz..
    Kullanılmayan gemilere tasarım yerine güncel gemiler goli plus & citadel plus vs vs gemilere tasarım verilse daha iyi olur
    Günlük, haftalık, sezon bölümüne ek olarak aylık bölümü de gelmeli, sonuçta bu bilet olayı rahat 3 ay falan sürüyor ay bölümü de eklense çok güzel olur

titans___ bunu beğendi.
  7. JohnDoe

JohnDoe User

20 veri parçası alabiliyoruz 50. seviyeye kadar ve birleştirdeki sezon modüllerini ve tasarımının hepsini alamıyoruz. ya payment ver parçası çıkarın da alalım bari :)

Dontforgetme bunu beğendi.
  8. basit ve dengesiz bir etkinlik kesinlikle 400 bin urıdıum vermeye değmez. elle tutulur bir ödül yok.

9. Şubat ölümsüz birlik , mart mimesis isyanı. Aralarda belki prosperous gibi mini etkinlikler serpiştirebilirler.

JohnDoe bunu beğendi.
  10. KruelSiege

KruelSiege User

Ödüller çok kötü. 50. seviyeden sonra ise daha da kötü bir hale geliyor.

»вαвuя•ѕнαн« bunu beğendi.
  11. JohnDoe

JohnDoe User

geçen yıl ki gibi olacak demek. neden solac clash, enfeksiyon, triatlon gibi etkinlikleri geri getirmiyorlar ki :(

50. seviyeden sonra elle tutulur bir ödül yok. 20 veri parçası veriyorsunuz gerisini paymentten alabilir miyiz? Bu sezonu pas görevlerini bitirip kayda değer alınacak tek şey kurtarma çekirdeği ve modüller ve veri parçası bazen güzel gemi tasarımı çıkarsa birde onun için çaba harcıyor millet. Eğer oyunculara para harcatmak istiyorsanız sezon pass da kayda değer olacak hediyeler getirin.

12. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam arkadaşlar,

Geri bildirimleriniz için çok teşekkür ederiz.
    Geri bildirimlerinizi madde madde yazarsanız, gerçekten harika olur.
    Bu sayede kolayca merkez ekibe iletebiliriz.
    Siz yine de istediğiniz gibi yazmakta özgürsünüz.

Bu sadece bir öneri. :)

İyi forumlar.

13. Bu sezon bilet olayını çok sevdim..
    Aylık gelen anahtar bilet olayına ek 3 ay falan oyunda duran güzel modüller veren ve ödüller veren uzun vadeli günlük meşgul olacağımız bir sistem..Oyuna dahil edilmesi çok güzel..Fakat bazi eksiklikler var yukarıda yazdım ama madem madde madde yazın demişsiniz yazayım..

1-Sezon bilet olayı bence 4 ay süreyle durmalı. 3 ay çok kısa çoğu oyunda sezonlar daha uzun sürer.
    2-50 seviyeden sonra ki seviler çok boş insanın yapası gelmiyor..90'na kadar dolu dolu olması lazım, hatta eğer gerekirse sezon bileti uridyum fiyati yada 50 den sonra istenilen puanda artabilir dengelenmesi için ama 50'den sonrasi gerçekten çok GEREKSİZ!!!! Bunu tek söyleyen ben değilim..
    3-Günlük görev kısımı 50.Seviyeden sonra 50 puan olarak vermeli.
    4-Günlük, haftalık, sezonluğa ek aylık kısım da eklenmeli
    5-Kullanılmayan eski gemilere nazaran yeni metada ki gemiler için tasarım gelmeli..Mesela hadi orcusu bir nebze anlyıorum mesela bu bilette gelen orcus tasarımıda güzel ama diminisher orcus falan bunlar yerine goliath plus yada plus gemilere tasarım gelmesi daha iyi olur..
    6-Veri parçası 20'den 30'a çıkarılmalı
    --------------------------------------------------------------
    Şuanlık bu kadar yeterli olur diye düşünüyorum
    Onun haricinde birde gözlemlediğim kadarıyla bu sezonda ki görevler biraz daha zorlaşmış mesela eskiden günlük görevde 15dk oyunda dur diyordu şimdii 20dk dur diyor eskiden 15 kargo kutusu topla diyordu şimid 20..Bunun gibi bazi şeyler arttirilmiş, ve gözlemlediğim birşey daha var bazen mesela günlük görevde 1 kristalon öldür diyor öldürüyorsun ama işlemiyor...Bug var oluyor görevde bilginiz olsun

byeno7 ve .Hakan. bunu beğendi.
  14. byeno7

byeno7 User

günlük görevlerde 2 tane görev var

15. Prosperous Parçası ne işe yarıyor etkinlik haberini ve ayrıtnılarını okudum hatta kelime olarak arama da yaptım ancak bulamadım bir cevap cevap verebielcek var mı?

16. byeno7

byeno7 User

17. **_GÖLGE

**_GÖLGE User

günlük görevler bende 1 adet geliyor ve hep kapıya sevkiyatla alakalı hergun 3 kapı yapmaya göndermem gerek ve gelen puan sadece 20 etkinlik bu konuda cok kötü olmuş ve görev deyişimi yapınca görev hepten kayboluyor bilet aldıgıma pişman oldm

18. humu10

humu10 User

günlük görevler düzeltilecek mi günde 1 görev gelip oda şaçma sapan ?