Geri bildirim Sezon Biletinin 4. Sezonu Hakkında Geri Bildirimleriniz

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve .Hakan. tarafından 31 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. haftalık ve günlük görevler çok az madem sezon bileti alıyoruz görevlerinde biraz daha fazla olması lazım bence dünden görevler bittti:):)
   
 2. haftalıklar iyi bence. oyun senden bunu ana görevler gibi 1-2 saat uğraşıp bitirmeni değil, sen kasılırken kendiliğinden tamamlanmasını istiyor.
  mayın için uğraşmak gerekiyo biraz, bir de kutu toplama için vip otomatik zenginleştirmeniz yoksa x-2 de lordakia falan kesmenizi öneririm;)
   
 3. humu10

  humu10 User

  Forum yetkilisi günlük görevlerle ilgili ne yapmayı düşünüyorsunuz acaba bir telafi olsa gemi olarak en azından orcus gemisi vermek nasıl olur yada bir kod vermeniz gerekmez mi
   
 4. WİPMAN61

  WİPMAN61 User

  oyuna yenı baslayan bırı için sezon bileti almak hem zor hem pahalı levelerı 50 ye kadar cıkarması zor.level paunı satın almak da cok pahalı .daha yuksek mıktarlarda level puanı verılmelı ve daha uygun olmalı .225k urıdıum la bır level satın almak zor olur paraylada satılan puan mıktarları hem az hem cok pahalı. biten bıletten para kazanmak ıstıyorlarsa bıraz ucuz olmalıydı son haftalar .ındırım ve avantajlar saglanmalı puan almaya bılet almaya .hem satış artar hemde oyuncularında bıraz gelişmek adına ımkanları olur.
   
  **_GÖLGE bunu beğendi.
 5. TR|SUBUTAY

  TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

  Bunu düzenleyeceğim ve raporlayacağım :)