SG3N-B03

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •ΓΘCCΘ•™ tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

SG3N-B03 Gelmelimi

 1. Evet

  oy sayısı 26
  30,2%
 2. Hayır

  oy sayısı 60
  69,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Sa Herkese İyi Günler İyi Forumlar Bişey Düşündüm Yazdıklarımı Sonuna Kadar Okursanız Sevinirim.Konuya Geçeyim Başlıkta Olduğu Gibi B03 ün Çıkmasını İsteyeceğim Özelliği 15 Bin Kalkan Gücü Sağlar Ve Hasarın %85 İni Absorde Eder. Fiyatı:15.000 Uridium
  Şimdi Neden İstediğimi Söyleyim Arkadaşlar Bildiğiniz Gibi Artık Oyuncular 150 Bin Bazen 200 Bin Bile Vuruyorlar Gemisi Kötü Olanlar Kasılamıyor En Azından Bunun Sayesinde Kaçabilirler.Bazı Arkadaşlar Adam Ezikse Bunu Nasıl Alacaklar Diyecekler Ezq Diroitsiz Gemi Değil Örn:6 iris 1 lf 4 1 havoc 10 arge En Azından Seprom Besleme İle Falan B02den 100 Bin Daha Fazla İşe Yarar. BO2 si Full Olan Arkadaşlarda Belli Bir Miktarda Uri Verip Bo3 e Dönüştürebilirler Örn.5000 Uridium Fikirlerinizi Yazarsanız Sevinirim
   
  Son düzenlenen: 20 Ağustos 2014
 2. bence faydası dokunur ancak bo2lerini fullemiş hatta geliştirmesini bile yapmış oyuncular için zararlı bi işlem olur ve istemezler buna bo2lerin üstüne uri vererek bo3e dönüştürme fonksiyonu verilirse çok hoş olur
   
 3. Dediğin Güzel Fikir Ama BO2 Sini Fullemişsi Gemisinin Gideri Vardır Çünkü İlk Başta Lf 3 Fuller Herkes Dediğini Ekleyecem Konuya Fikir İçin Teşekkürler
   
 4. ÈrroR_™

  ÈrroR_™ User

  güzelde o ful + full olan adamda onu alacak ve herkesden once gelistiricek degisen birsey olmayacak sartlar esit artar herzaman ful olan .extra fullesir farklı bir tasarım olabilir kalkan gucu +++ olan .
   
 5. Kardeşim O adamda 100 bin kalkan yapacak sonuçta gçlü olan adamın vuruşu artmayacak anladınmı ?
   
 6. B02 lerle bile 2 milyona yakın kalkan bulunuyor, B03 mü istiyorsunuz? Sadece size yararı olmaz elit gemiler de alıyor bunları sakın unutmayın avcı konfideki kalkan güçlenir baskından geçilmez ortalık.
   
 7. KARANLIK

  KARANLIK User

  Merhabalar

  Bunların gelmesi yinede güçlü gemilere yarar sağlıyacak kişi 200 bin vurup 500 bin kalkanı var örnek veriyorum sizin dediğiniz gelirse 200 bin vurup 750 bin kalkanı olucak.

  Ayrıca bo2 lerle 1.5 milyondan fazla kalkan yapabilenler var.Bu çok olumsuz bir durum olur.

  İyi forumlar
   
 8. Ancasin

  Ancasin User

  Geliştirme işini bunun için sevmiyorum işte. Yarın öbürgün böyle birşey olursa geliştirmeler güme gidecek. Benim gibi harita+pala+kapı kasılanlar için iyi olur ben destek veriyorum :D +1

  Baskına gelenlerin sağlam kalkanı olur diyen arkadaşlara katılmıyorum, çünkü adamlar genelde güveyle geliyor. Kalkanlı gelenin de ya hızı düşük olur ya da vuruşu biraz daha düşük olur.
   
 9. mahir_527

  mahir_527 User

  Öyle diyorsunda yinede o gelenleri kesebiliyomusun yada ellerinden kaçabiliyormusun?
  Ayrıca adamlar zora düştüklerinde direk 2. confiye geçiyorlar ve kalkanları 600 700 k dan aşağı olmuyor.
  Modumuza katılıyorum her durumda elitlerin işine yarar bi durum olur bu.
   
 10. Ancasin

  Ancasin User

  Bazen kaçabiliyorum bazen kaçamıyorum. Adamların kalkanı artacak da senin-benim kalkanımız sabit durmayacak, bizim kalkanımız da artacak ama adamlar hala aynı vuruş gücüne sahip olacaklar. (lf-5 dedikodusu gerçekleşmezse tabii) Onun için de b03 işime gelir.
   
 11. mahir_527

  mahir_527 User

  Kesen yine her türlü şekilde kesecek o yüzden çokta değişen birşey olmayacak.
   
 12. Ancasin

  Ancasin User

  Bir sürü savunma sistemi varken (ema,kamu,insta gibi) kesen yine kesecek diye bir sözü kabul etmiyorum. Ben kesildiğim zaman ya yaratık keserken canım azalınca keserler, ya da 2-3 kişi dalar keser; tek başına bir golinin kesebileceği gibi değil benim kalkanım. b03 gelirse 2-3 goli de bütün elitini harcar artık beni kesecek diye, onun için de çok memnun olurum. Tek kişi de olsam konuyu açanın destekçisiyim ben.
   
 13. mahir_527

  mahir_527 User

  Konuyu destekleneme falan birşey demiyorum ama sırf oyuncular kendinden güçlü oyunculara kesilmesin,ellerinden kurtulsun diyede yeni bir kalkan çıkartılmazki...
   
 14. Eyuplu3

  Eyuplu3 User

  bence vuruş gücü azaltılmalı yada kalkan ve darbe puanı attırırıp daha fazla kalkan çeşidi çıkabilir credistle satılan bo1 bir işe yaramıyor:D
   
 15. Ancasin

  Ancasin User

  Güçlü bir adam baskına gelince güveyle gelir, kalkanı olmadan vurur. Kaçarken de dediğin gibi yüksek kalkanıyla kaçar ve bunu kesebilecek adamlar zaten elit adamlardır. Diyorsan ki lazerini sepromlayıp baskına gelen adamı kesebiliyorum ve kalkanı yüksek olursa kesemem, o zaman başka. Ama bu konuda baskına gelenin vuruşu değişmeyecek, ama savunma oynayanların daha iyi kalkanı olacağı için kesilme ihtimali baya bir düşecek. Yani aslında benim gibi savunma oynayanların işine gelecek.

  Bu kalkan çıkartılır-çıkartılmaz bunun kararını verecek olanlar da zaten belli, burada oylama yapıyoruz. Oylamanın sonucuna göre yöneticiler iletecek veya iletmeyecek, iletilirse de gerçekleşecek veya gerçekleşmeyecek.
   
 16. Ama şöyle düşün güçlü adamın 1 milyon kalkanı var diyelim onun argesidir sepromudur kalkan desteğidir tasarımıdır mesela ona 100.000 kalkan eklense mi ona yarar yoksa güçsüze mi?
  Şöyle bir hesap yapalım,
  Kalkan enerjisi 5/5 yapmış, Seprom ile kalkanını beslemiş, Seprom'dan %60, Arge'den %20, Kalkan tasarımı varsa ve kalkan desteği varsa %100'lere rahat ulaşır. Mesela bu adama 100.000 kalkan eklense, diğer desteklerle birlikte %100 artacağından 100.000 değil 200.000 kalkan eklenmiş olur.

  Ama güçsüz adamda bunlar olmayacağı için(en azından hepsi olmayacağı için) güçlülere daha fazla kalkan eklenmiş olur. Kesilmesi zaten zor olan gemiler hepten ölümsüz olur, bu sebeplerden olumsuz.
   
 17. Ancasin

  Ancasin User

  Güçsüz olanlar, güçlü olanlara şu anda karşı koyabiliyorsa aynen katılıyorum sana. Ama karşı koyamıyorlar ve baskına gelenlerden kaçıyorlar doğal olarak. Ben 20 lvl im ben de hala kaçıyorum, adamın kalkanı 2 milyon olsa da farketmez benim için, çünkü vuruşu benden iyi ve kesemem. Ama benim kalkanım artarsa ben de kesilmem :D Yani kaçan yarar görecek bundan.
   
 18. En azından bazı durumlarda kesilebiliyorlar, ya da en azından kaçmak zorunda bırakılabiliyorlar. Ama zaten eğer karşındaki 100k vuruyorsa kalkanın artsa da işe yaramaz :D Hem eğer bu kalkan artışı olursa gerçekten gelişmemiş oyuncular bundan zarar görür, adamın kalkanı 1.5m ise 2m belki daha fazla olur, bir de Sentinel'se sabahtan akşam baskın qeyf yaparlar artık :D
   
 19. mahir_527

  mahir_527 User

  Kardeş gerçekten tek taraflı düşünüyorsun.Demek istediğimiz tamam bu kalkanın çıkması senin gibi kasılanlara çok işe yarıyacaktır ama full elit adamlarda resmen ölümsüz olacaklardır.Şu anki durumda baskına gelen adam kalkansız geliyo diyorsun ama o kalkan çıkınca o adamlar kalkansız vurdukları rakamları bu sefer 200 300 kalkanla vuracaklardır.
   
  Son düzenlenen: 20 Ağustos 2014
 20. Ancasin

  Ancasin User

  Baskına gelen adama karşı koyabiliyorsan şu anda, b03 gelince hem o hem sen alacağı için yine karşı koyarsın, bunda değişen birşey yok. Ama eğer benim gibi karşı koyabilecek kadar vuramayıp kaçıyorsan adamın kalkanı 2 milyon olmuş, 3 milyon olmuş senin için değişen birşey olmayacak ve adamlar sana yine aynı vuruş gücüyle vuracaklar. Ama senin kalkanın artarsa kesmeleri daha zor olacak. Anlaşamadığımız nokta burası. :)
   
  Keremmehmet bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş