SG3N-B03

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •ΓΘCCΘ•™ tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

SG3N-B03 Gelmelimi

 1. Evet

  oy sayısı 26
  30,2%
 2. Hayır

  oy sayısı 60
  69,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. mahir_527

  mahir_527 User

  10 k lık kalkanlarının tamamını 15 liklerle değiştiğin zaman artacak olan kalkan miktarının seni kesilmekten kurtaracağını düşünüyorsan tamam gelsin o zaman. :)
   
 2. Resmen benim anlatmak istediğim şey :D
   
  mahir_527 bunu beğendi.
 3. Ancasin

  Ancasin User

  Evet; arge, diroit geliştirme, kalp ve sepromla gezerim zaten. Bazen kafam eserse destek de alıyorum. b03 gelirse hepten rahat ederim :)
   
 4. mahir_527

  mahir_527 User

  Bak işte tek taraflı düşünüyosun dedğimde bunu kastetmiştim.Sen ve senin anlattğın şekilde oyun oynayanlar rahat etcek ama çoğu kişininde rahatı bozulacak :)
   
 5. Onlarda zaten zor kesiliyor BO-3 gelirse hepten rahat ederler :D
   
 6. Ancasin

  Ancasin User

  Aynen öyle :D

  mahir_527 baskına gelen adama karşı koyabiliyorsan ikinizin de kalkanı artacağı için size bir değişiklik olmayacak. Ama güçsüze yarar sağlayacak bu. :)
   
 7. Eyuplu3

  Eyuplu3 User

  eğer bo3 çıkıcaksa bo2 credili olmalı yada credi+uridum lu olmalı zaten düşman baskına gelen en basit adam 30bin vuruyor bazen de arkadaşlarıyla geliyor :D eğer bo2 de 10 bin uridium olursa ezik oyuncu iyice ezilecek
   
 8. gelmemeli
  bence yeni bi kalkan gelirse %90 absore 10.000 kalkan olmalı sadece
   
 9. Ancasin

  Ancasin User

  İkimiz de rahat edeceksek ne yoruyorsun 1 saattir? :D
   
 10. mahir_527

  mahir_527 User

  Kardeş insanların ne demek istediğini anlayamamandan dolayı senin adına üzülüyorum :D
   
 11. Hızlı savaş konfimde 440 bin kalkan ve en aşağı 110 bin vuruşum var. Ağır konfide 220 bine çıkıyor bu rakam. Hız konfisi bile yeter, şöyle durum var; baskına gelenin kalkanı az olursa hızlı bir rsb beyaz saldırısıyla direk paketleyebilirsiniz. Ama adamın B03 le sağlam kalkanı olursa o adam beslemesi-güçlendiricisi-cephanesi bitene kadar veya sıkılana kadar o haritadan çıkmaz.
   
 12. Eyuplu3

  Eyuplu3 User

  evet güçlü olan çok güçlü olucak 15 bin kalkan değeri çok büyük oluyor belki 11 bin?
   
 13. Youjin

  Youjin User

  yorumlara baktığımızda herkes kendi açısından baktığı için gelmesini isteyende var istemeyende elit gemiler kalkan gelmesini istemez çünkü zayıf gemi kesmek daha kolay oluyor güçsüz gemiler ister çünkü elit gemilerden kurtulmak için biraz daha zamanları olacak 2 tarafta kendi açılarından haklı.
   
 14. Eyuplu3

  Eyuplu3 User

  eskiden x4 çıkmadan önce güçsüz olsanda rahat rahat kesilmiyordun ve pvp çok önemliydi pvpden grup halinde geçilirdi hatta bazen kapının önünde beklenir gelen oyuncular kesilirdi:) ama sonra x4 ben karşı çıkmıştım o zamanlar yaşım baya küçüktü:D sonra rsbde çıktı şimdi adam tek başına gelip x3 x4 te yaşayan varlık bırak mıyor eskiden böyle değildi
   
 15. Abi B02 lerini fulleyip seviye 16 yapan çok kişi var oyunda onlar için 15k uridium 5-10 kasılabilecek bir şey ... Sen demişsizn ki gemisi düşük olanlar bununla kaçabilirler fakar bu kalkan jen. çıktığı an hemen sonra ki x3 (MHH) da 1 m uridium çekilir B03 ler fullenir ve en geç 1 hafta sonra onlarda 16 seviye olup diğerlerinin yerini alır ama gemisi düşük olanların çoğu o kalkanları bırak B02 lerini bile fulleneyemeyenler var ki bunu alamazlar ve yine güçlü gemilere yaramış olur .. Düşük gemiler uridium kasıp alana kadar onlarca belki yüzlerce defa kesilirler ...
   
 16. Ancasin

  Ancasin User

  Birkez de matematik olmadan cevap vereyim dedim ama içim rahat etmedi. 10.000 lik kalkanımı çıkarıp 15.000 liği takınca 5.000 artacak kalkanım.

  5.000 x 1,25 arge x 1,15 diroit geliştirme x 1,10 kalp x 1,10 sentinel x 1,40 seprom ile 12.175 artacak 1 kalkanla. Benim kaçış konfimde 20 kalkan var ve bu da 12.175 x 20 = 243.500 artacak demektir kalkanım. Ve bu destek olmadan ki hesap. Evet sadece beni değil, güçsüz olan herkesi kurtaracağını düşünüyorum.

  Bu kadarı bile yeterli oldu benim için. Katkın için teşekkürler. Hızlı konfindenki 110 bin vuruşunu, ağır konfinde 220 bin vuruşunu 10 binlik kalkanlarıyla savuşturabileceklerse tamam kalsın böyle. Ben ema+kamu+insta sayesinde 3 goliden sıyrıldığım da oluyor, ama daha güçsüzlerin adına konuştum, madem tek destek benden kalsın böyle benim için hava hoş. :)
   
  Son düzenlenen: 20 Ağustos 2014
 17. Youjin

  Youjin User

  benim demek istediğim elit gemileri bo3 gelsede gelmesede zaten kesemezler ama gemileri birazda güçlenir en azından savunmaya ağırlık güçlü olan kalkansızda gelip kesior nefarkeder onlar için bo3 gelse yada gelmese adam zaten saldırıya yönelik oynuor savunmaya değil.
   
  Ancasin bunu beğendi.
 18. Eyuplu3

  Eyuplu3 User

  bo2 credistli olmalı veyahut (credi + uri) olmalı böylece güçsüzlerde bo2 alıp gelişebilir ayrıca bo2 nin gelişmesi de buna bağlı olarak sadece uri ile olmayabilir madem bu kadar vuruş gücü var bütün gemilerin darbe puanı ve kalkanlarında(jenaratör miktarıda olabilir) geliştirme yapılmalı
   
 19. Matematik hesaplaman güzel ama zaten bir adamda Ar-Ge, droit geliştirme, kalp uçuş düzeni, Sentinel, seprom varsa o adam güçsüz değil güçlüdür ya da orta güçlüdür :D Daha güçsüzlerin zaten BO-3 almaya paraları bile yetmez + Ar-Ge, droit geliştirme, kalp uçuş düzeni, Sentinel de olmayacağından bir işe yaramaz.
   
  mahir_527 ve Eyuplu3 bunu beğendi.
 20. Eyuplu3

  Eyuplu3 User

  evet bazı insanların güçsüz tanımına hayranım :D daha adam bo1 alıcak parası yok nasıl bunları yapsın bu yüzden darkorbite yeni oyuncu gelmiyor haberin olsun darkorbit ekibi aslında darkorbit kısır bir döngüde gibi gözüküyor git gide güç kaybediyor sanki . size de öyle gelmiyor mu?
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş