Öneri SG3N-BO3 Artık Zorunlu

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve WolfWar tarafından 18 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

SG3N-BO3 Artık Gelmeli Mi ?

1. EVET

oy sayısı 53
    74,6%
  2. Hayır

oy sayısı 18
    25,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. WolfWar

WolfWar User

Merhabalar,

Normalde bununla ilgili çok konu var ama hepsine kilit vurulmuş bu konuyu yakın zamanda gelen karaşimşek içeriğinden dolayı tekrar canlandırmak gerekti. Yıllar önce LF3 varken BO2 yeterliydi LF4 çıktı yine idare ettik yetti. 4 yeni LF4 çıkarttılar zorlanmaya başladık ve son güncellemeyle prometheus lazeri çıktı ve şuan çok göze batmasa da yakın zamanda hasarlar çok artacak.

Artık ne şekilde gelir bilemem ama ya yeni bir kalkan ya da yılların efsanesi olan SG3N-BO3 gelmeli !!!

2. pek üridyumla satılcagını sanmam gelse bile, yine birleştir ya da etkinlik falan yapmak gerekir

3. HAMMERLEO

HAMMERLEO User

Aynen arkadaşlar gelse iyi olur kalkan yetersiz

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuz oyuncu arkadaşlardan destek gördüğü sürece bizler de raporlarımız ile sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

İyi forumlar.

5. Saatlerce boşu boşuna birbirimize sıkalım bu sefer lazerlerimiz bitsin elite harcayalım sonra buraya bu Sefer lazerler yetmiyor diye konular açılsın. yaratık keserken kalkanlar yeterli oluyor bana kalırsa pvp de biraz daha refleks işi olmalı daha güçlü kalkanlarla gerçekten pvp aşırı zevksizleşir bana kalırsa ve daha fazla cephane kullanacağımız için bu sefer de cephane sıkıntısı başlar. bu haliyle bile RSB yi zor yetiştiriyoruz sonuçta. Üst seviye kalkan yerine İnsta kalkan cpusu gibi EMA gibi doğru yerde doğru zamanda kullanıldığında etkili cpular gelmeli artık oyuna.

aLLaMe bunu beğendi.
  6. +1 ama 11.000 Kalkan + % 5 kalkan yenileme hızı ( Füzyon kalkanları gibi ) + Düşman hasarının % 85 ini absorbe eder.
    Bu şekilde olursa +1.000.000 bile verirdim :)

Vuruşlar git gide artıyor kalkan şart sana katılmıyorum bu yeni gelen lazerde normal oyunculara karşıda 5 lazerde bi kritik atma var ve bu 2 rsb gibi bişey buna kalkanmı dayanır savaşları daha direnişli yapmak için yeni bir kalkan mutlaka gerekiyor :)

Rsb şu gelen etkinlikte çok kolay elde ediliyor nasıl rsb dayanmıyor Gerekli malzemeleri 4000 uridium,2500 Rinusk,400 takip puanı zaten bunlarda çok kolay malzemeler 4000 uri tek başına keseceğin 4 cubi urisi , rinusk çok kolay biriken bi madde impulse'sinden tut mindfire behemoth'una kadar hepsiden düşüyor ayrıca takvimden 2000-3000 veriliyor zaten,13-14 invoke kestiğinde 400 puan rahatlıkla toplanıyor mindfire behemoth'un verdiği 120 takip puanını saymadım bileyani rsb birleştirden almak daha kolay :) cpu konusunda haklısın geliştirici cpular gelişebilir veya yenisi getirtilebilir fenada olmaz hani :)

7. Değinmek istediğiniz noktayı anlıyorum ama yine de 5vs1 atan oyuncular var onlar nasıl kesilmemeyi başarıyor dediğiniz gibi patlamak hiçbir zaman benim 3 saniyemi almadı mesela ama iyi pvp atabilen oyuncular bu kalkanlarla bile dakikalarca savasabiliyor. Eğer oyunun pvp sistemi x4 RSB ve SAB dan oluşmuyor daha fazla seçenekli bir sisteme sahip olsa uzasın uzamasına ama zaten yapacak çok bir şey yok demek istediğimi karşılıklı x1 mermisi sıktığınız bir 1v1 yaparak anlayabilirsiniz pvp süreleri uzayınca aynı o hale gelecek çünkü pvp sistemi

8. 7-8 ay öncesine kadar gerek ultimate battle arena olsun yada vs davet edildiğimde genelde vs atmışlıgım çok aşırı derecede vardır denk gemiler vs attığında süre uzun olunca biraz hevesin kaçıyor ama daha zevkli oluyr :) ama şöyle bir ayrıntıda var sana bu yazıyı yazdıktan sonra klan arkadaşımla 2 vs attık birinde magma ve hiperplazmoitler ile attık vs uzun sürdü ve zevk aldık ama 2. vsde full prometheus lazeriyle attık benim 32 prometheus lazeri var 4 eksiğim var ama bu şekilde attık attıgı kritik atışları kalkan ve darbe puanlarını çok hızı eritebiliyor 250 k ya yakın ve bazen 250 k dan fazla kritik atış yapıyor ve vs nin süresini azaltarak zevki bozuyor belki SG3N-BO3 çıkarsa vs biraz daha uzayabilir ve biraz daha zevkli olmasını sağlayabilir :)

WolfWar bunu beğendi.
  9. .üYe.

.üYe. User

Bence de artık gelmeli 2 atışta patlamaktan sıkıldım. Uzun soluklu savaşlar daha zevkli bence heyecanı arttırıyor.

10. NR1_Shoot

NR1_Shoot User

ben vs olarak değil de baskın olarak düşünüyorum şu anda bile tek başına baskına gittiğinde karşındaki adamın refleksleri iyiyse anında ema kamuflaj basıp kaçıyor ve seni seçtiği için haritada biraz uzaklaşıp canını doldurduktan sonra seni hazırlıksız yakalayabiliyor bir de bo3 gelirse kendimizden güçlüleri imkanı yok patlatamayız bende şu anda her şey ful değil ama bir hasar desteği çektiğim taktirde spartanlı cyborg bile kesebiliyorum bu adamda bo3 dizili olsa ben kalkanını indirene kadar tepki verip kaçabilir veya dönüp beni kesebilir

11. Soyuz*

Soyuz* User

BO3 bir yerde gelmeli ancak, mesela baktığımızda en çok vuran gemi en hızlı gidende gemi, herkeste aynı gemiyi kullanıyor, gemilerin hızı düşmeli yoksa herkes kendini porta atar, kimse birini kesemez hale gelir.

Spinaci bunu beğendi.
  12. Latindans

Latindans User

Bu kalkan güçsüz gemilerin daha rahat kaçabilmesini sağlar o yüzden full gemisi olup adamları kesen tipler beğenmez... bence lf4 çıktığında bo3 de çıkmalıydı eskiden 400 bin kalkanla 1 dakika savaşıyoduk şimdi dmg kat kat arttı kalkan ve cansa o kadar değil

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Aralık 2018
    Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  13. FurkanS53

FurkanS53 User

Artık kesinlikle gelmeli, vs'lerde gemi dayanmıyor. En başında lf3 ve b02 vardı zaten, üstüne lf4, lf4 magma, lf4 hp ve prometheus geldi. Hasarlar çok yükselti ama hala kalkanla ilgili herhangi gelişme yok. B03 ihtiyaç olduğunu anlamalılar. Bununla birlikte gemi darbe puanlar bir miktar arttırılabilir.

14. uninstable

uninstable User

Gelecek zaten :)

15. Resmi olmayan bilgilere göre gelecek :)

16. Spinaci

Spinaci User

botlar da kesilemez olur aman aman aman allah korusun :/

Yeni şeyler geliyeah:

SG3N-B00 shield generator
    9,000 shield strength / 70% less damage

SG3N-B03 shield generator
    11,450 shield strength / 80% less damage VAY BEEEE İŞTE ŞİMDİ PVP CİLER DÜŞÜNSÜN OLLEEYYYY 1500 fazladan kalkan

Isochronate (resource)
    Isochronate is a synthetic hyperpolymer capable of accelerating the speed of item upgrades. (silah hariç tüm itemlerde bunu kullanacaz bu eşya geliştirme süresini azaltıyor, belli miktar x4 lazeri karşılığında birleştirden üretebilirmişiz.)

<item name="items_resource_collectable_isochronate_sources"><![CDATA[Isochronate can be crafted in the Assembly in exchange for UCB-100.]]></item>

Axion Beam Regulator (resource)
    This highly-prized axion beam technology helps diligent, intrepid pilots get the most out of their weapon upgrades. (silah geliştirme hızlandırıcısı bu da. Ne gereği vardı ki şimdi bunun :/. Günlük görevlerde, bazı GG kapılarında ve etkinliklerde elde edebiliriz.)

<item name="items_resource_collectable_axion-beam-regulator_sources"><![CDATA[Axion Beam Regulators (ABR) can be obtained from Daily Missions and in certain Galaxy Gates or events.]]></item>

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Yazarın Yorumu:
    Ama hiperplazmoidlerin lazer hasarıyla birlikte hp bonusu da gelişecek şekilde yükseltgenebilir hale getirilecekse (PROMETHEUS HARİÇ PLS GOD NO! NOOO!) bak silah hızlandırıcı güzel fikir olabilir.

mesela lv başına %0.4 hasar artıyorsa hp ye de %0.05 olsun 10 lv yapılabilse 10 lv hiperplazmoid= 2 tane 1 lv hiperplazmoid edecek %0.5+0.5 => %1 x 36 lazer= %36 hp az değil hocam bence bir fikir daha çıktı ortaya güzel. Nur topu gibi bir prometheus counter'ı doğdu hatta belki plutus'un final bölümünde de olduğu gibi taktiksel olarak bu lazerleri kullanırız (böyle güçten çok beynimizi zorlayıp geçeceğimiz bölümler çok güzel oluyor, aegis/hammerclaw + 2 cd booster <3). Lazerleri Hammerclaw'a, citadele eklesek oh ohohohoho... aman tınrım didim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Ağustos 2019
    WolfWar bunu beğendi.
  17. Gelmemeli. Eğer biz böyle kalkan istemeye devam edersek bu kalkanlar gelecek evet ama sonra ne olacak? Güçlü kalkan geldi diye daha da güçlü lazer gelecek. Sonra da bu kadar prometheus uğraşı boşa gidecek.

18. WolfWar

WolfWar User

Zaten prometheus geldi diye bu kalkanlar gelmeli. Hasarlar çok yükseldi 2 saniye dayanamıyoruz. Ya daha geçen rsb - x4 karışık 473k hasar yedim. En azından bo3 ün kalkanı fazla olmasa bile absorbe oranı fazla olsa da yeterdi bizler için.

19. Hocam benim parmakta sürekli ema insta da 2 kişi kamufle bozdu 1 saniye parmagımı ema, instadan ayırdım ayırmaz olaydım 700 k yedim yani sürekli parmak ema da mı dolasacagız. Full pro benim gemi burguda destekli 350 k ya kadar çıkabiliyor hasar bu suan ki gemiler için cok yuksek hasar , bo3 şart

Edit: Bo3 yerine arge tarzı bi laboratuvar da kurulabilir burada kalkanları %25 guclendireceğiz ve bunlar kalıcı olacak bu sayede kalkan seviyesi iyileşir..

WolfWar bunu beğendi.
  20. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

LF-4'ten sonra çeşit çeşit lazer gelmemeliydi en azından bu kadar kısa aralıklarla gelmemesi lazımdı. Zire birini toplamaya çalışırken başkası bir başkası oyuna getirildi. Savunma olarak kalkan gerekliliği ortaya çıktı ve şimdi BO-03 gelecekmiş ama bununla bitmeyecektir. :D :D

Başka bir lazer daha gelebilir ve derken BO-04 gelebilir. :D

WolfWar bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş