SG3N-BO3 Kalkanı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BlackGhost™ tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Okuyun ve sizde oyunuzu kullanın.(Lütfen okumadan oy vermeyin,lütfen)

1. Evet

48,2%
  2. Geliştirilebilir(Ne yönde geliştirilebilir)

12,8%
  3. Hayır(Neden , konuyu yanlış anlamış ''olabilirsin'')

39,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yinede Saol :) okumuşsun bu bana yeter :D

2. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

herkes esit sartta olmassa ne anlami kalir full adam bunuda 15 dk ta bitirirse kisa zamanda full b03 olmasi kacinilmaz...adalet lazim amac esitlik ...yoksa yine ati alan uskudari gecer kalanlar yapana kadar b04 cikar...artik oyuna yenilik dusunurken esitlik amacimiz olmali ki darkorbit eski tadina ulassin...

BlackGhost™ bunu beğendi.
  3. İşte bu.Benim 20 cümleyle anlatamadığımı 1-2 cümleyle anlattın.
    Artık bundan da anlamazlarsa söze gerek yok...

4. [​IMG]

Al bakalım hayırlı olsun :D Kendim hazırladım loone nin neden gimp i övdüğünü şimdi anladım :D

Near-[türkiye] ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  5. Teşekkür ederim bende bunu istiyordum Neon Turuncu tam istediğim gibi olmuş eline sağlık :)

6. Saolasın :D

7. Görsel güzel olmuş :)

8. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Fikir için teşekkür ederim ama daha oyuncular hercules, lf4 v.b. ekipmanlarını fullemedi bu kapı oyunda daha çok denge farkı yaratır.

Keyifli Forumlar

9. Bo 3 dengeleri alt üst eder o kapıya girmek için attan inip eseğe binmek gibi birşey olur.okadar yazmıssın fikrine saygım var elbet ama oyum olumsuz

10. Evet güzel olmuş :)
    D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R ' a teşekkürler...

Modum hemen olmayacak zaten oyuncular biraz daha toparlanacak bunu düşündüm darkorbit bu yeniliği hemen yapmaz :) en az 1-2 sene lazım bu konu için.

İlginiz için teşekkürler.
    Teşekkür ederim.

Yalnız ben şu attan inip eşeğe binmek lafını duydukça garip oluyorum :D

11. Attan inip eşeğe binmek öylesine söyledim kırıldıysanız özür dilerim ama kapı olayı güzel düşmanın olmadığı bir harita elbette çok güzel olur ama oyun yeni yeni kendine geliyor yenilikler üst üste gelmişti şu an güzel SİHİRBAZ modun sölediği gibi yenilik için 1 veya 2 sene geçmesi lazım

12. Yok kırılmadım.

Bende zaten yukarıya Sihirbaz modumuzun yorumunu cevaplarken yazdım en az 1-2 sene lazım bu konunun gerçekleşmesi için.

13. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

attan inip essege binmek nedir? biz atlamı dogduk yani ? ne zorluklarla kasmadikmi gemiyi gidim gidim buyutmedikmi 40 kapida misal full etmedikmi havoclari herkulleri her zeus apis gununde 100 kutuda 1 lf4 buldusak sansli his etmedikmi kendimizi?
    kolay olani secmeyin artik yeter...yeterince bug ile kolayı kullanıyorsunuz zaten,nsanoglu hersarta hazir olmali daima.burda oyunda bile esitlik kabullenemiyorsunuz ...bir kapi olcaksa bu kapi esit gucte olmali su low da oldugu gibi 15 dk da siralama ilk 50 si herkesden once fulll olmamali..oyle olcaksada yeni bir kapiyada yeniligede ihtiyacimiz yok.!!

14. Wowowowowowowow görseli yeter +11100010101010101 ^^

Yalnız yazı konusunda Öğeyi Denetle vardı -_- (f12 bu yazılara işliyor mu bilmiyorum tabi ama)

15. Yanlis anlamada bosa dil dokmussun yazmissin

Forumu sıkı sekilde takip etseydin bu konunun yüzlerce kez açıldığını ve yuzlerce kez bo3 cikmayak cevabini aldıklarını bilirdin :)

16. Eskidendi o. Şimdi herkes LF4 ile yapılabileceklerin farkında :) Benim LF4'lü adamdan aldığım hasar rekoru 238-280k civarı.

17. 1.5 mil kalkan yapip 100 120 vuranlarda var :)

Ki o cevaplar verilirken vuruş hasari daha fazlaydı :)

Near-[türkiye] bunu beğendi.
  18. Bu konu önceden 10 larca defa açıldı

Near-[türkiye] ve ANTEPLİ.BARAN bunu beğendi.
  19. Ağır konfi o :) Ve onu sadece Sentinel'ler yapabilir. Kalkana dair herşeyin olursa (Sv.16 full b02 , SHD-B03 , Hercules vb.) tabi ki öyle kalkanlar mümkündür.

Ama okusaydın bilirdin. Bu kalkan çok zor elde edilecek para basıp alınamayacak

20. Geçen 1 milyon 850 bin kalkan yaptım halen b03 diyonuz

Near-[türkiye] ve ANTEPLİ.BARAN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.