SG3N-BO3 Kalkanı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BlackGhost™ tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Okuyun ve sizde oyunuzu kullanın.(Lütfen okumadan oy vermeyin,lütfen)

1. Evet

48,2%
  2. Geliştirilebilir(Ne yönde geliştirilebilir)

12,8%
  3. Hayır(Neden , konuyu yanlış anlamış ''olabilirsin'')

39,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şimdi sen yapıyorsun diye diğerleri yapabilir mi ? Ben 200k zor yapıyorum anında eritiyorlar. Kalkan eritmek bugünlerde çok kolay hele senin gibi gelişmiş gemilerin arasında SAR-02 , SAB-50 ve Enerji Transferi (Güve için) iş görür.

Yani kalkanı fazla ise hemen anti-kalkan teknolojilerine yüklenmek işi bitirecektir aslında kalkan indirilebilir bir zırh değil sonuçta kalkan-can azcık insin. Kalkan da ekstra bir can sayılır. Uber Tallon kesmek ile 1m600k kalkan indirmek farksız bence. Sadece daha fazla hasar yersin ...

Near-[türkiye] ve BlackGhost™ bunu beğendi.

2. Okudum hatta yorumlarida okudum

Esitlik bende isterim ancak bu şekilde bir esitlik degil emek verip lf4 havoc herculumu dizmisim ama 16-20 tane kalkan icin flaxla pembe kalkanla savasicam olayın ozundeki eşitlik ilkesi biraz farklı boyut alirsa uygun bir sonuc alinabilir

Arkadasin dedigi gibi levele gore istiladaki duzen gibi olabilir

Daha dusuk seviyeye daha fazla odul verilebilir kapida bu sekilde bir esitleme olabilir ama bu konudan bir sonuç çıkacağını sanmıyorum :)

Bi anda ful olmayi beklemeyin bizde 50 k kalkanla 60 k kalkani gelistirerek bu duzeylere geldik biraz Paramiz gitti ama oyunun kurallari bunu gerektiriyor ...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Kasım 2014
  3. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Fikir için teşekkürler. Bana göre bo-3 kalkan için daha erken gibi geliyor.

Keyifli Forumlar

4. Ama arkadaşlar bu konu farklı bu konu için uzun süre düşündüm.Haksızlık olmaması için.Hala düğzeltilmesi gereken yerler var ama bu şart.BO3 şart arkadaşlar :(
    1-2 sene sonra filan modum :)

5. olmasn lf4 fuledim sıra bo3 geldi kardeş ne kadar meraklısnız bo3 çıkınca uri yatırcaksınız sonuçta

Near-[türkiye] bunu beğendi.
  6. Bende onu anlamıyorum zaten
    Yenilik istiyosunuz geliyo gelince de yok soyle yok boyle nasil yapacaz of puf ediyorsunuz

Yeteri kadar oyuncu kaybediliyo zaten :)

7. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

b03 sart diyonuzda sadece dusuk olanlara verilmicekki b03.yuksek olanda alcak ve adam fulune full katcak gene fark olcak..

8. Eğer BO3 çıkmassa uri yatırmanın bir anlamı kalmaz çünkü BO2 ler LF4'lerin yanında çok yetersiz kalıyor.

Siz diyorsunuz masraf yapmayayım , uri harcamayayım.

Öyle bir şey yok.Bu oyunda full olmak gibi bir durumda yok bir malzemeyi fullersin diğeri çıkar onu fullersin yenilik olur bu böyle gider.

Düşmanlardan kaçmak imkansız hale geldi ya.Tek tek gelmiyorlarki 2 şer 3 er geliyorlar.

Yapmayın arkadaşlar sırf uri , para için yapıyorsanız hiç böyle yapmayın ya.

Herkes uri harcıyor kendini geliştiriyor bir tek siz değil.

Son düzenlenen: 4 Kasım 2014
  9. Bo3 gelsin diyeceğine azcık daha düşünerek bo2 lerine o kadar geliştirme yapmış olanlarıda düşünsen daha iyi bu oyunu sanki tek sen oynuyormussun gibi yazıyorsun o kadar emek vermiş adamlar lf4 geliştirmişler bırakta kalkanlar yetmeyi versin yoksa yeni kalkan gelmesinin geliştirilmiş lf4 ne faydası olacak lf4 bırak görevini yapsın kardeş

10. Sürekli yazıyorum anlamıyorsun kardeşim.

Bu oyunda masraf yapmaktan korkuyorsanız geride kalırsınız.Herkes emek verdi evet bende verdim.Bir tek ben oynuyormuşum gibi filanda yazmıyorum nasıl bir düşünce tarzınız var anlamıyorum o_O

BO2 leri ne kadar geliştirsekte yetmiyor , yetmiyooor.
    Hem BO2 tarih olmayacak ki çünkü BO3 toplaması zor olacak.

Sen diyorsun yetmeyiversin asıl oyunu sadece sen oynuyormuşsun gibi konuşuyorsun.
    Şimdi ben söylüyorum eğer sen bunu azıcık düşünseydin veya yaşasaydın BO3'ün gerekli olduğunu anlardın.

Konu daha gelişme aşamasında ben sadece fikirleri alıyorum bir kağıda not tutuyorum.Düzeltilmesi gereken yerleri kağıtta değiştiriyorum seneye yeni konu açacağım.Bunlarıda söylettirdin ya...

11. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bo3 biraz imkansız gibi gözüküyor.Çünkü bo2 geliştirmemiş ve geliştirmeye devam eden çok kişi var.

Ayrıca bo2 ile bile 1.5 milyondan fazla kalkan yapılabiliyor.

Oyum olumsuz.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Kasım 2014
  12. bo2 gayet güzel yetiyor kardeşim bak sana bir daha diyorum 16 lvl olmuş bir bo2 kalkanının geliştirilmesi için ileri seviyeler açılabilir geliştirme yapılabilir demekle bunu söylüyom ben kendimi düşünmüyom geliştirme yapmış oyuncuları düşünüyom 16 seviye yapmış olan bir kalkana 16 seviyenin üstünde yani 10 tane daha seviye koyulursa 21 seviye olan bir bo2 olmuş olur sanırım bo2 le geliştirme gelsin derken bunu demek istiyom sen tutturmussun bo3 te bo3 umarım anlata bildim bo3 olmaz çıkarmazlarda ama benim dediğim konu üzerinden güncelleme yaparsan bir şansın var bo2 lerin gelişim seviyeleri 16 dan 21 çıkarılsın böylelikle gelişimini yapanlarda madur olmaz o zaman kalkanda yeter sanırım

13. Bak kardeşim birçok oyuncuda milyonlarca uri var.BO2 ' nin biraz daha geliştirilmesine izin verilirse milyonlarca urisi olan oyuncular bu kalkanı kolayca geliştirip daha güçlü olabilirler.

Ama BO3 için kasılacağız.Tabi senin dediğinde doğru ama şöyle bir şey olabilir mesela.
    BO3 alınır alınmaz full seviyede olabilir veya sadece kalkan gücü fazla olur geliştirme olmaz.

Bu şekilde olursa daha iyi olur.BO2 ' nin gelişmesi güçlü oyuncuların durdurulamaz olması demektir bana göre.Umarım şimdi anlatabilmişimdir güzel kardeşim.

14. VΛLVE™

VΛLVE™ User

black ghosta katılıyorum ben ful elitim (lf3 iris bo2 hız cpu açısından lf4 havoc fln değil) ayrıca senin dediğin gibi olsa her yenilik size mi olcak zeta yaptılar siz fullenin biz kalalım hades yaptılar siz oynayın girin biz kalalım bide normal ekipman olsa ancak 5-6 kişi ful++ elitleri kesiyoz bide normal ekip olsa siz fulleyin biz o kadar uğraşalım en fazla bir tane ayrıca bu oyunda tecrübem de var 5 yıldır oynunyorum.tdm yaptılar giriyoruz hepsi full++ elit sektör kontrol var herkes full++ elit biraz normal elit veya daha altı için de yenilik olsun

15. Konu pek beğenilmese ve işe yaramasa da bir dahaki açacağım konuda işe yarayacak

Güncell

16. bende yorumumu yapayım bo3 bence gelmemeli gelecekse bile henüz erken , bo2 lerin lf4 karşısında yetersiz kaldığını düşünüyorsanız konfilerinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. eğer 2-3 kişiye karşı bir mücadelede dayanmadan bahsediyorsanız orasıda kolay sizde yanınıza 1-2 kişi alıcaksınız . youtube da vs adı altında birçok video mevcuttur 1 dkkadan uzun süren vs ler vardır , ekipmanın full ise ve 1-1 de çok rahat kesiliyorsanız konfinizde bir sıkıntı var demektir .

ayrıca bo2 ile bile milyon kalkan olurken bo3 gelirse ne olacağını düşünüyorsunuz , şimdi kesemediğiniz oyuncuları kesebilecekmisiniz ? cevap hayır tabikide , ek olarak yüksek seviye(sıralama) oyuncuları pek yalnız dolaşmaz ve bo3 gelirse bu kişiler düşman haritalarda yatıp kalkmaya başlarlar böylesi sizce dahamı güzel olur ? bence olmaz .

bo3 ü elde etme olarakda şunu söyleyebilirim , hiç bir zaman eşitlik olmaz bu oyunda nedenmi ? çok basit kimisi vardır günde 2 saat oynar oyuna yılda 10 tl yatırır kimisi vardır günde 10 saat oynar yılda 5.000 tl yatırır . eğer eşitlik isterseniz yapılan emek ve harcanan maddi duruma göre eşitlik sağlanması kaçınılmazdır(ayarlamalar ona göre yapılır).

baya uzun bir yorum oldu , gelirsede hayaldi gerçek oldu demekten başka yapacak birşey yoktur :)

17. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Dediğinize katılıyorum güçlüye güç katacak bir durum.Olur tarafı yok yani hadi şurdan tutup olumlu yaklaşıyım diyorum ama oluru yok gibi :(

Ayrıca olumsuz oyuda fazla işlem görmesi zor.

İyi forumlar

18. Konfiyi gözden geçirmek mi ?

Benim konfim mükemmel zaten -_- hiçbir şey mükemmel olmasada benim konfim çok iyi.

Böyle demek istemezdim ama söylettirdin.Farklı konfigürasyonlar dizdim saatlerimi alan hesaplamalar yaptım konu için günlerimi verdim ve BO3 ' ün gerekli olduğuna %100 inandım.Bakın tekrar söylüyorum kalkan için erken zaten hemen olacak diye bir şey yok ben bu konuyu fikir almak için açtım.BO3 gelirse 1-2 sene sonra anca gelir.En azından o süre içerisinde olması daha mantıklı olur.Dediğin 2 ' ye 1 vs lerde yanıma kimi alacağım ki o_O 1-1 vslerde çoğunlukla kazanıyorum fakat tek tek gelmiyorlar ki.

Bazı svler var oyuncudan adım atılmıyor bazı svler var bomboş.Ben etrafta dolanırken kasılırken düşman gelse yanıma birini alayım mı diyeceğim ?

Bo2 kalkanı LF4 ün yanında yetersiz kalıyor.Kalkanın fazla olması bir şey değiştirir mi sizce ? Kalkan yüksek olur , vuruş düşük olur kimseyi patlatamaz.Hızlı olur vuruşu yüksek olur patlar.Bunun kalkan yüksekliğiyle değil konfiyle alakası var.Yani güçlüye güç katmak gibi bir durum pek de söz konusu değil.

Son olarak ben eşitlik değil Adalet istiyorum tek istediğim bu.Tüm oyuncular eşit olacak diye bir şey yok.Zaten mümkün de değil.

En çok anlaşılması gereken şey ''Konfi ne kadar iyi olursa olsun farketmez çünkü BO2 yetersiz.''

19. Şimdi ise BO3 çıkarsa LF-4 ' lü olanların bu kalkanı fullemesi çok kolay olacak.
    diyorsun sonrada lf4 leri kullanma imkanı yok diyorsun ben bu lf4 leri haybeyedenmi edindim gökten zembillemi indiler..sende yok lf4 bende var ama bo3 sahip olma şansımız aynı hee..

20. BlackGhost™ bu oyun için düşündüğünüz adalet kavramını açarsanız onuda irdeleriz , nerede adaletsizlik olduğunu düşünüyorsunuz .

ek olarak konfi konusuna tekrar değinmek istiyorum "Bunun kalkan yüksekliğiyle değil konfiyle alakası var" demişsiniz , buna katılıyorum . yani bo3 ün gelmesi kalkanın artması birşeyi değiştirmeyecek şuanda konfinizin işe yaramayacağını düşünüyorsanız o zamanda yaramayacaktır . çünkü sizdeki artış diğerlerinede olucak , kalkanın artması sadece rakibin kesilme süresinide artırır ve buna bağlı olarak sizin daha fazla düşman tarafından görülmenize neden olur. sayı konusunda klandan yardım isteyebilirsiniz , he aktif bir server değilsede yapacak birşey yok, bende benzer durumlarda karşılaştığımda başka harita veya bölgeye geçiyorum illa onlarla savaşmak zorundayım diye bir seçenek yok sonuçta .

son olarakda "Konfi ne kadar iyi olursa olsun farketmez çünkü BO2 yetersiz" yazmışsınız , hiçbir oyuncu yokturki düşmana x4 le 80k vursun ve aynı konfisinde 1m de kalkanı olsun . kalkan-vuruş dengesini sizin server durumu,oyuncuların elit durumu,full olup olmadığı gibi elde ettiğiniz tecrübeleriniz sayesinde ayarlamanız lazım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.