SG3N-BO3 Kalkanı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BlackGhost™ tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Okuyun ve sizde oyunuzu kullanın.(Lütfen okumadan oy vermeyin,lütfen)

1. Evet

48,2%
  2. Geliştirilebilir(Ne yönde geliştirilebilir)

12,8%
  3. Hayır(Neden , konuyu yanlış anlamış ''olabilirsin'')

39,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Kofi konsuna katıldım demişsin sonra bo3 gerek yok demişsin -_- arkadaşım sen yanlış anladın yine.

Sen konfilere göz atın dedin bende konfiler ne kadar iyi olursa olsun patlıyoruz dedim çünkü BO2 ' nin gücü yetersiz.250k ya 1,5 saniyede 250k yiyorum ne demek bu ?

Tekrar söylüyorum Benim zaten çok iyi bir konfim var bir konfi oluşturmak benim haftalarımı aldı farklı şeyler de deniyorum olmuyor umarım anlatabilmişimdir kardeşim.
    Dostum sen düzgün oku.

Ne demek istediğimi anlamamışsın...

LF4 olanların bu kalkanı çabuk fullemesi karışıklık çıkaracak.LF3 ve bol bol urisi olan oyuncular LF4 'ü nasılda çabuk fullediler değil mi ? Bunu bir düşünsene.Ayrıca bendede full LF4 var.

Son düzenlenen: 14 Kasım 2014
  2. "Bunun kalkan yüksekliğiyle değil konfiyle alakası var" buna katıldım evet neden katıldım ? çünkü kalkanın b03 oluncada artacak ama aynı konfiyi kullanıyorsanız unutmamanız gereken bir durum var ; karşınızdaki oyuncununda kalkanı artacak . bence bo2 yeterli ,sizde 250k kalkan yapıyorsa dediğim gibi ya konfinizde var bi sıkıntı(iyi olduğunu düşünüyorsanız diğerlerinde var bi sıkıntı) yada geliştirmeniz , argeniz ,hercul vb. yerlerde eksikleriniz var.bende ağır konfide 500k kalkan yapıyor(havoc ile) ufak değişiklik ile 600k ya çıkarmakta mümkün lakin bu sefer vuruştan kısmanız lazım . kaçış konfisi ile full kalkan ise 1.2 milyona yakın yapıyor. dahada kalkan yetersiz diyorsanız bo3 gelirse 2m kalkanlı gemileri nasıl indiririm diye düşünmeye şimdiden başlamanız lazım .

Near-[türkiye] bunu beğendi.
  3. Dostum eksiğim yok.Herşey full Bo3 gelirsede gayet güzel indirilir adamlar sadece kalkan koymayacak ki hız da silah da koyacak.Full BO3 koyan olursa vay onun haline :) valla ben neden karşı geldiğini pek anlayamadım ama.

Bir de vuruştan kısmanız lazım demişsin ya gerek yokru ona.Vuruşumu kıstım kalkanımı çoğalttım hızda iyi her şey dengeli ama maalesef patlıyoruz.Ben zaten oyunu uzun süredir oynuyorum konfi oluşturmakta da üstüme yok fakat Ekipman malzemeleri yetersiz BO3 ille şart demek istiyorum.

Lütfen konfigürasyon konusunu açma olur mu :D Çünkü gerçekten gerekiyor bu kalkan.Tabi istemeyenlerede hak veriyorum uri harcayacağız filan diyorlar uğraşmak zor gelecek filan.Bu yüzden geliştirilmeli.Ama şart 1-2 sene sonra çıkarsa çıkar herhalde çıkmassa da oyunu bırakırım.

Tekrar söylüyorum :D :D Konfim iyi :D :D

4. herşey full derken lf4,seviyeler,havoc,hercul dahilmi acaba yoksa eskiden full diye tabir ettiğimiz ekipmanlarımı var sadece. çünkü geçmiş mesajlarınızda hercul sayınızı 0 olarak belirtmişsiniz en son .ondan sorayım dedim

5. Hercul kullanmıyorum ben :) seviyeler dahil Full ama hercul yok.

6. o zaman full sayılmaz :) , hercul deyip geçmeyin 500k kalkan için 75k kalkan veriyor. savaş ortamında o 75k çok farkediyor . tekrardan belirteyim bo3 dediğiniz özelliklerde gelirse ağır konfimde 750k civarı , baskında kullandığım konfidede 900k kadar kalkan olur(2 kişi gezersek paylaşımlıdan 1m yi geçer ). tekrardan şunu belirtmem lazım oyun 1 kişinin herkezi kesmesi için dizayn edilmedi,keseceksinde kesileceksinde .eğer bo3 gerekseydi zaten bunu sıralama oyuncularından bol bol duyardık

7. Ya şimdi Hercul olsada kullanmam ben :) herculleri hiçbir zaman fulleyemeyeceğim için uğraşmayada gerek yok diyorum :D

Aslında BO3 ' ün özelliklerinin bu şekilde olması gerekmiyor belki 10k olur extra özellik verir ya da absorbe yüksek olur yani siz kalkanın fazla olmasına karşıysanız ve karışıklık çıkacağını düşünüyorsanız güzel bir şeyler düşünelim özellikleri değiştirelim.

Belkide siz bu kalkana tamamen karşısınız :D

Dediğiniz oyun 1 kişinin herkesi kesmesi için dizayn edilmedi demenize anlam veremedim.Sdece beni mi kastetdiniz ? Eğer öyleyse bu sorunu sadece ben yaşamıyorum ki başkalarıda yaşıyor.Kesileceğizde keseceğizde ama sürekli kesilmekte olmazki kesil kesil kesil nereye kadar :)

8. sizi kastetmemiştim herkezi kesme durumu derken,zaten kesilmeyende yoktur lakin dediğiniz gibi kalkanın 10k dan 15k olması büyük fark yaratır . onun yerine dediğiniz gibi absorde durumu artırılabilir.şuan full gemilerde 92-8 lik bir durum oluşuyor bo3 ile buna bi %5 daha eklenebilir tarzındada olabilir.benim karşı çıktığım nokta o kalkan değeri içindi :)

Near-[türkiye] ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  9. kaluz

kaluz User

ya hocam ne SGN-B03'ü,zaten bu şartlarda tam fullenmek yıllar sürüyor,senin bu fikrin mezara götürür bizi...NOOO

10. Keşke baştan söyleseydiniz :D galiba okumadınız orada kalkan özelliklerinin böyle olması şart değil hatta konunun baştan aşağı böyle olması gerekmiyor yazmıştım.Belkide gözünüzden kaçmıştır.Ben yazacaktım absorbe %85 diye ama çoğu kişi karşı çıkarsa diye :D

Özellikleri düzelttim absorbe oranı %85 oldu.

Kolay mı olacak zannetmiştin o_O Tabiki de yıllar alacak LF4 fullemek yıllar almadımı ?

Burada güçlü güçsüz olmayacak ki bu haritada ve kapıda eşit olacağız.BO3 toplamak zor olmalı zaten.Aslında çokda zor değil sadece zaman gerekiyor mesela ben 3-4 senede anca fullerim :D zamanım az.(tabi bu konu hayata geçerse)

Arkadaşlar söyleyin neden olumsuz verdiniz söyleyin değiştireceğim notlar alıyorum seneye daha iyi bir konuyla karşınıza çıkacağım fikirlerinizi söyleyin değiştirilmsi gereken yerleri söyleyin Allah aşkına ya.Yeni üyelik açıp olumsuz atıp duruyosunuz ya bana garezinizmi vardır nedir ?

Güncel

11. B02 leri 16 seviye yapmış oyunculara 16 seviye kalkanları alınıp seviyesi olmayan B03 verilebilir böle birşey olursa B03 fikri çoğu kişi tarafından kabul görecektir bence

12. O zaman ben full BO3 oldum bile :D

Aslında dediğiniz olabilir ama bu şekilde olacağını pek sanmıyorum.

DarkOrbit hazıra konmamızı istemez.BO3 kalkanınıda alamayanlar için bir paket çıkarırlar ve para ile satarlar , çünkü oyun paraya dayalı -_-

Fikrinizi değerlendireceğim.Fikirleri topladığım bir defter var ve konuyu geliştiriyorum.

İlginiz için teşekkürler.

Son düzenlenen: 20 Kasım 2014
  13. bo3 için söyle biri değer olabilir 15 bin kalkan 85 abrosbe uriside 30.000 . veyada korsandan çıkabilir.

14. Güncell

15. abicim daha bo2 fullemeyenler var :D

16. Tamam işte Bo2 fullemeden BO3 fulleyenler olur :D

Benim LF3 fullemeden LF4 fullemem gibi :D

17. bo2 fullemek basit önemli olan zor işler.açık arttırmadık şeyı almak basit :) zaten fulledikten sonra en fazla 1 saat online olucam :)

18. MaXiMuS

MaXiMuS User

bunun dışında hepsnie katılıyorum :) düşman şireketlerin girilemiyceği bir harita olursa tüm üyeler kendi şirketinin o özel haritasından çıkmaz :eek::D

19. bo3 test serverinde çıkmış videoada izledim geçerse darkorbite çıkar benim için çok iyi olucak.

20. 2 yıl kadar önce test serverine b03 gelmişti evet ama oyuncuların istememesi üzerine yapılmadı sanırım Test serverinde jeneratörlerde 50 bin uridium a koymuşlardı Eğerki gelirse bu şekilde satılcağını sanmıyorum Onun içinde ayrı bir galaxy gates kapısı yapmak zorunda kalırız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.