SG3N-BO3 Kalkanı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BlackGhost™ tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Okuyun ve sizde oyunuzu kullanın.(Lütfen okumadan oy vermeyin,lütfen)

1. Evet

48,2%
  2. Geliştirilebilir(Ne yönde geliştirilebilir)

12,8%
  3. Hayır(Neden , konuyu yanlış anlamış ''olabilirsin'')

39,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kardeşim helal olsun ben okumaya üşendim sen yazmışsın bi de o kadar şeyi :((((

2. Kardes emek vermişsin bence güzel olmalı eline sağlık full lf 4 üm kalkanlarımda 16 level ama destekliyorum...

3. bu kalkan olmadanda 1 500 000 kalkan gücüne ulaşanlar var bide bu olursa çok zor olur

Near-[türkiye] bunu beğendi.
  4. İstemiyorum.Zorla mı ? Zorluk yaşıyorsanız napıyım ben.Eminim ki bo-3 çıkınca yine siz aynı kişiler bo-3 çıktı güçlüler hemen fulledi bizde daha 1 tane bile yok oyunun dengesini bozdunuz mahvettiniz oyunu diye burda sızlanıcaksınız ayrıca ben neden baskında vb. insanları keserken daha çok uğraşıyım ki bu kadar çabuk patlıyorsanız bu sizin sorununuz ayrıca bo-3 çıkarsa güvenin hiç bir anlamı kalmaz kalkan absorbesi bu kadar yüksek olursa güve bişeye yaramaz bide yanında sentinelle yengeç takan asla ölmez konu açarken daha mantıklı düşün.

5. Angel•3

Angel•3 User

Olsun okumadan olumsuz atma yeter :)
    Teşekkür ederim , bende full lf4 üm ama malesef bu gerekli eğer lf4 ler için ayrı bir zorluktaki kapı olsa bile yine bo3 kasmak zor olacaktı.Yani bir fark yok buda ayrı o da.
    Konuyu okumadın mı ? Kalkan gücü BO2 ile aynı olacak.Sadece extralar eklenecek.Okumadan vermeyin demiştim ama :(
    Aşalığayıcı sözlerini görmezden gelip es geçeceğim.

Zorla evet oyu verdirmem ben.Sadece neler olduğunu söylüyorum.Bir gün sende bu şekilde bir sorun yaşayabilirsin , hatta eminimki yaşayacaksın.Kesinlikle o zamana kadar oyunu bırakmassan yaşayacaksın işte bu kadar eminim kardeşim.

Seprom beslemeli lazer RSB+UCB = 200k , Roket = 7k(10k vuranda var ama biz bunu ele alalım)

HST-2 = 40k.Hepsini topladığımız zaman 247k oluyr (daha fazla vuranlarda var)

Başta bu kadar vuracaksın sonra 120k , 80k böyle gider.Konu açarken düşünebildiğim kadar düşündüm bildiğim ama söylemediğim çok şey var.

Birde ben sorun yaşamıyorum deyip banane demeniz çok kötü oldu -_-

Kardeşim Allah aşkına söylesene LF4 ' ün gücü BO3 ' e neden etki etmesin.Hem uzun savaşlar daha zevkli olmuyor mu...Adamı çabucak kesip ödül almak istiyorsan , bu bizim zevk alamayacağımız bir oyun olacağı anlamına gelmez.

Güve neden işe yaramasın ki o_O Asıl güve bu kalkanlara fazla

Tamam kararına saygı duyuyorum söyleyecek çok şeyim vardı daha ama söylemeyeceğim...

Son düzenlenen: 8 Aralık 2014
  6. konuyu okudumda sen bildiğin adamları ölümsüz yapmak istiyosun adam argede kalkan sıklığına verse bide bunu alsa ölürmü ya 1 500 000 kalkan bitermi ?

7. Angel•3

Angel•3 User

LF4 ' ün gücü yetiyor kalkan gücüne.

Taktiğin yapamayacağı şey yoktur.Taktik ile indirilir ama süre kalmıyor ki direk patlıyorsun.

Hani gelişmek için kasılırsın ya düşmanlar baskına gelir ve sana tek atar ne olduğunu anlamassın , işte buda onun gibi ne olduğu anlaşılmıyor bile.

Absorbe oranı yüksek biraz ama Kalkan emilimini iptal etmek diye bir şey var bence BO3 oyunun dengesini bozmayacak , daha iyi hale getirecek...

8. Evet bende bu 250k vuranlardanım ve 250k vurmuyoruz sizde birleşiyo yani abartı bir güç yok.Birden fazla kişiye karşı savaşırken uzun savaşta hayatta kalamazsın ve bu seni oyundan soğutur iyi oyunculuğun farkı azalır.Ne alaka diyceksen seri davranan kazanıyor savaşı ancak bo3 gelirse seri davransanda birden fazla kişiye karşı pek bir şansın olamaz(bu kişiler full ise) bu 1.
    2. si ise uzun savaş istemiyo kimse aegis çok daha avantajlı olmasına rağmen 5 lazer eksiği var diye genelde tercih edilmiyor(kasılmak dışında)ki %50 süre kısaltıcıylan gerçekten iyi iş yapıyor.Millet uzun savaşmayı sevseydi bu gemiyi kullanırdı.Biraz daha geniş düşünmelisin.

Ha ekliyim uzun savaşıncada elitimiz dayanmıyo diyip durucaksınız bu sefer oyunun pahalılığından şikayet ediceksiniz.Sizi mutlu etmek pek mümkün değil sanırım.Elitim dayanır deme bana full lf-4 üm demişsin elitinde varsa 250k vurmanın önünde bir engel olmaz zaten bu yüzden onlar diye bahsetme bu kişilerden.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Aralık 2014
  9. Benim cephane veya ekipmanla ilgili bir sıkıntım yok.Çoğu kişinin var evet ama bunu sadece savaş olarak düşünme.

Düşman baskınlarında kaçarken BO3 az da olsa işe yarayacak.Zaten oyuna bu yenilik gelsin böyle kalsın demiyorum.

Bu oyunun köküne kadar düşünülmesi gereken bir konu.Bu yenilik olursa bir çok şey değişmeli.Mesela senin dediğin Aegis durumu veya FURKAN arkadaşımızın dediği DP puanlarının artması gibi gibi.

Yani beni bunları düşünmedi zannetme.Tabi düşünemediğim çok şey var doğru.

Ama bu köklü değişimi ben değil , DO düzgün bir şekilde yapacak inşallah.Çünkü DO daha iyisini bilir diye düşünüyorum.Ben sadece fikrimi belirttim.Kimseyle kavga etmek istemem ve öyle bir niyetimde olmaz.Neyse...

Kısacası Bu konu oyundaki çoğu şeyi değiştirebilir ya da oyunda karışıklık çıkacak diye dikkate almazlar.

Ama şunu belirtmek istiyorum Şimdiki Kalkanlar Bizim ( çoğumuz ) için Yetersiz.

10. BS.Pegasus

BS.Pegasus User

adaletlı bı sıstem dusunmusun ama neden bo3 ıhtıyacımız var once bunu dusundum yenıler ıcınse daga farklı bısı de olabılır herkezı boyle ugrastırmak yerıne bellı yenı harıtalar acılır dusman gırıp yardım edebılır ama kesemez savas harıtaları cogalır ve nerde savas orda haber olur ele gecırılen sıstemler sırket rengınde olur(zaten boyle bısı baska yerde var cok zevklı)) ırıslerın patlaması kalksın okadar lf3 cıkt kutudan bunları urı karsılıgında gerı satılmalı cephane deposunu kaldırdınız urıye karsılık hedıye verdınız apısı acık olup da 2.kez apıs yapanlarda, sımdı gemı 1500 vuryo boos krıstalona sıkıyo keser ama nekadar zamanda keser dusman gelse gıttı butun cephane credı sımdı bu kısısel hatalardan dolayı nıye buyuk bı cogunluk ugrasın daga kolayı varken ustelık guclu gemılerınde bo3 ıhtıyacı oldugunu dusunmuyorum bı sekılde butun yaratıklar kesılıyo

11. NPC ' ler tam patlama anındayken düşmanlar baskına geliyor ve booomm...Emekler boşa gitti.

Uber cephanem yokken Uber Kristallon kesiyordum , görevim vardı.Uzun bir süre uğraştım patlatmak için.
    Tam patlayacaktı ki düşmanlar kendilerini belli etti.

Sorun NPC değil , oyunculardaki LF4 ' ün verdiği büyük güç.

BO2 , LF4 lazerine dayanmıyor.Şimdi sorun yok ama bir gün sizinde başınıza gelecek.

Aynı şeyi arkadaşıma demiştim BO3 ' e gerek yok diye aradan 6-7 ay geçti ve şimdi anlıyorum gerekli.

12. Dedikleriniz çok doğru fakat daha BO2 kalkanı bile varken 1.500.000 kalkan yapanlar var.BO3 geldiğinde bu full LF4'ü olan kişiler doğal olarak BO3'ü de fulleyeceklerdir.Kalkanın verdiği kalkan değeri ne olur bilinmez ama (Şimdilik 10.000 demişler ama elbette daha fazlası istenecektir) BO3 kalkanı geldiğinde artık bazı oyuncular Uber Kristallon kadar kalkana sahip olacaklardır.Bu durumda yine bir aşırılık ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum.

13. Konuyu okumadın mı ? Bu kapıda LF4 yok yani herkes eşit olacak...

Fullemesi zor olacak.Konuyu dikkatlice okursan anlayabilirsin.

14. İyi de kardeşim bu söylediğin şekilde de haksızlık oluyor benim söylediğim şekilde de.Eninde sonunda oyunun en güçlü kalkanını herkes eşit bir şekilde alabilecek ve tabii ki de yine dengesizlik ortaya çıkacak.Anlattığından anladığım kadarıyla kapıya girerken herkes eşit şartlarda girecek.Böylece eninde sonunda herkes BO3 kalkanını alabilecek.Yani en güçsüzü de en güçlüsü de.Bu sefer de elit kısma haksızlık olacak.Hep kendimizi düşünmemek lazım.

Bak aslında fikrin çok güzel.Fikrini eleştirme amaçlı yazmıyorum.Sadece geliştirilmesini istiyorum ve bu konuda her türlü desteği de veririm.

Near-[türkiye] ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  15. Teşekkür ederim fikrin için de , vakit ayırdığın için de.

Ama başka nasıl olabilir ki :( full lf4 olanların bu kalkanı fullemesi kolay olabilir.

Sanırım ekipmana göre düzen belirleyip herkesin girebileceği seviyedeki değişik kapılar olmalı ve zorlukları farklı olmalı Hanım Aga'nın dediği gibi.

16. heybetli28

heybetli28 User

bu bo3 kalkan ne zaman çıkacak hem çıksada geliştirme olmasın olursa çok kötü olur bence

17. Burada sadece fikirler belirtiliyor yani çıkıp çıkmayacağı belli değil...

18. Hayır diyen arkadaşların neden ısrarla inad edip hakaretli mesajlar yazdığını çok iyi biliyorum.

Kolaya kaçmak tabi !

adam güçlenince karşılarında güçsüz oyuncu kalmayacak canları sıkılıyor...

Bu tarz oynayan kişiler sizlere mesajım var: Siz oyunu berbat ettiniz sizin yüzünüzden oyuna bile girmez oldum ! Kendi harıtalarımda kasılamıyorum baskın atıyorlar hadi onu geçtim.

5-3 de beni 5 tane full + full kovalıyor 2 si benim şirketim ya siz ne zevk alıyorsunuz bu oyun tarzından ? :mad:

Herkesin eşit olması sizin keyfinizi bozdu tabii ne oldu zorunuza mı gitti hemen hayırları yapıştırmışsınız ?

Adalet yerini bulacaktır adalet sizin keyfinize göre düzenlenmez bunu da bilin.

5-3 de pall topluyorum kendi şirketim bile bana saldırıyor yahu kardeşim siz ne tür oyuncusunuz daha doğrusu full full pro oyuncuyum deyip 9 irisli aegise kesilince çok ağlıyorsunuz.

Arkadaşın konusunu okumadan bile hemen - basanlar hakaret edenler var siz kimsiniz de böyle tanımadığınız insanın emeğine fikrine hakaret ediyorsunuz ? Böyle devam ederse ben buraya moderator çağıracam haberiniz olsun !

Arkadaş bo3 alabilmek için bir map den bahsetmiş bu map de herkesin eşit güçte olacağı belirtilmiş. Bu haritadan çıkınca normal oynadıgınız gemiyle oyuna devam edebileceğinizi söylemiş.

Siz inad edin küfredin hakaret edin bunu kendinize yakıştırıyorsanız devam edin toplumda aynısını size yapar.

Near-[türkiye] ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  19. Dil dökme Hakan anlamayanlar anlar bir gün...

Okumadan - basıyorlar ama yapabileceğimiz bir şey yok.

Modlarımızın sadece uyaracağını biliyorum başka bir şey yapmazlar , yapamazlar.

Bir gün bu konuya okumadan eksi basan arkadaşlar size sesleniyorum ;

Bunun karşılığını mutlaka bulacak ve BO3 Kalkanını sürüne sürüne gelip isteyeceksiniz.

Teşekkürler Hakan.

20. heybetli28

heybetli28 User

arkadaşlar bu kalkan çıkarsa bizim içinde kötü olacak hem biz o kadar uridium harcayalım bo2 geliştirmeye hemde bo3 çıksın bide onu geliştirelim yok artık bo3 çıkarsa oyunu bırakan çok kişi olacak görürsünüz ama bo3 geliştirilmezse güzel olacak bence herkez eşit olacak geliştirilmezse...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.