SG3N-BO3 Kalkanı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BlackGhost™ tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Okuyun ve sizde oyunuzu kullanın.(Lütfen okumadan oy vermeyin,lütfen)

1. Evet

48,2%
  2. Geliştirilebilir(Ne yönde geliştirilebilir)

12,8%
  3. Hayır(Neden , konuyu yanlış anlamış ''olabilirsin'')

39,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yahsa

yahsa User

ben kesinlikle silah yada kalkan gibi bi üst modelin çıkmasını ne olursa ne şartta olursa olsun desteklemiuyorum. şimdi arkadaşım bunun bi sonu yok sen çok güzel iyi niyetli ve üşenmeden yazmışsın bende anlayarak hepsini bi güzel okudum. çok güzel bi fikir ama yarın biride çıkacak lf5 diyecek sonuç hiç bişey değişmeyecek. onun yerine kapı tarzı bizim kendimizin girip rahat oynayabileceği haritalar olmalı. şöyleki oyunun eğlencesi kaçıyor işin açıkçası bence. çünkü gerçeketen emek verenlerle arada sırada gelenler oyunda bir tutulmamalı bence...

Near-[türkiye] bunu beğendi.
  2. hadi yapıldı diyelim ... kamufle dolaşıp o ortak haritada emek çalanların nasıl önüne geçilicek

3. İlgin için saol ama biz bunu lf5 çıksın diye değil lf4'e karşı çıkacak bir silah olsun diye istiyoruz.
    Full LF3 olan oyuncular LF4 lazerini fullediler peki neden gelişmekte olan oyuncuları düşünmediler ve ayrı bir harita yapmadılar.Böylece gelişmekte olanlar LF4 fulleyemediler veya gelişemediler.Onlar düşünülmedi.Hep patlatıldılar..Ayrı bir yerde kasılamadılar.

Bunun önüne nasıl geçilecek...

Son düzenlenen: 21 Ocak 2015
  4. yahsa

yahsa User

bende sana onu demek istiyorum sonrasıda başkası gelecek lf5 çıksın saldırdıkmı patlatamıyoruz deyecek ve neticede lf5 de çıkacak sonuç giden zaman ve para kaybı başka bişe değil

5. Lf5 istenmiyor ki.Lf5 ' e karşı gelenlerin sayısı çok fazla.

Dakikalarca anlattık kalkan gücü yetmiyor diye.LF5 gelirse oyunu bırakanların sayısı ciddi derecede azalacak diye.Şikayetçi değil misiniz oyuncu sayısının az olmasından , haritaların boş olmasından.

BO3 kalkanının BO2'den tek farkı absorbe yüksek ve bu LF4 için güçlü olabilir , LF5 için değil.Dolsayısıyla LF5 isteneceği kimsenin aklına gelmemeli.

Son düzenlenen: 23 Ocak 2015
  6. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar lütfen mesajlarınızı forum kurallarına uygun bir üslup ile yazmaya özen gösteriniz. Tartışmaya yönelik mesajlardan lütfen uzak durunuz.

İyi Forumlar

Near-[türkiye] ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  7. ÇORBACI

ÇORBACI User

bo5 bile gelse adamlar seni güveyle kesiyor yani kalkanın bi önemi yok kalkanın bitmeden canın bitiyor o yüzden bo3 isteyeceğinize can veren pil isteyin isteyen can pili taksın isteyen kalkan pili

8. *F*U*R*K*A*N* adlı arkadaşımızın dediği gibi eğer bu yenilik gelirse dp puanlarıda artmalı...

9. LF-4 den sonra belkide beklenen EN SON YENİLİK bo3 kardeş fiikir müthiş +1

10. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

İlk olarak forum kurallarınca tartışmak yasaktır.

Sayın yahsa yaptığınız tartışma başlatmaya yönelik mesajdır.Bu nedenle eğer size forumda birileri rahatsız edici mesaj yazıyor ise bizlere bildiriniz.Kendiniz çözmeye çalışırsanız haksız olan kişi siz olursunuz.

Konu dışı ve gereksiz mesajlar silinmiştir.

İyi forumlar

11. arkadaş iyi misin sen ? güve olsa ne yazar sen iyi oynadıktan sonra ve ekipmanın iyi ise adamlar güve kullansa bile kesersin...

12. ÇORBACI

ÇORBACI User

Ben iyiyimde sen iyi değilsin konuda kesilmemek için kalkan istiyorsunuz bende diyorumki kalkana gerek yok can isteyin ekipmanın iyiyse daha ne diye kalkan pili istiyon.

13. iyi de absorbe yetmiyor. güve %20 sini dp ye işletiyor fakat %5 daha fazla absorbe puanımız olacak. bo2 den tek değişik özelliği bu olacak.

yani donanımı biraz daha iyileştirecek.
    bo2 %80 absorbe - güve %20 = %60

bo3 %85 absorbe - güve %20 = %65

%5 bile olsa fark oluşturabilir...

Son düzenlenen: 26 Ocak 2015
  14. Kalkanların fazla olması demek güve ile savaşman halinde kalkanların tam anlamıyla bitmeden darben bitecek ve patlayacaksın B03 ün gelmesi için öncelikle gemi darbeleri arttırılmalı Argelere Gemi gövdesi III argesi getirilebilir Aslında şuan zaten kalkanlar çok fazla Mesela ben çift kalkanı %50 yi alınca hız konfimde 800 binden fazla kalkan oluyor

15. Evet DP çoğaltılmalı haklısın abi.

Ama kalkanların yetersiz olduğunu nasıl anlatacağım bilemedim..

Bende eski konfimde yüksek kalkan yapıyordum ve yüksek vuruyordum.Ama kalkan yetmiyordu.Hele şu baskına gittiğimiz veya kasılırken dost düşmanlığı yapılıp bize dalıyorlar ya işte bu çok kötü oluyor.

Anlatmaya çalıştığım Dost Düşmanlığı değil.Ama yetmiyor kalkanlar.

16. Konu açsana :D

17. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

aynı şey birde yeni lazer için olsa nasıl olur en azından birazda vuruş gücümüz artar

BlackGhost™ bunu beğendi.
  18. Bence yeni lazer gerekmez.Çünkü zaten bu SG3N-BO3 kalkanının da kalkan değeri 10.000 .Konuyu açan arkadaş sadece absorbe ve yeniden dolma hızında oynama yapmış.Ama eğer gelecek yeni lazerde de "%5 Absorbe Önleme olsun" vb. fikriniz varsa neden olmasın.:)(Hepsi fikir tabii.)

19. Şimdi hepsi bir fikir evet.Ama ben bu konuyu lazerin gücüne karşılık veremeyen (gücü yetmeyen) bir kalkanın olması yüzünden açtım bu konuyu.Yani LF4 lazerine karşı gelebilecek bir lazer.

Az da olsa bu kalkan lazere karşı gelebilecek.Biz lazere karşı koyan bir kalkan için konu açtık yani yeni bir lazer çıkarsa bizim gibi sıkıntı yaşayan oyuncular yeni bir kalkan isteyecektir eminim.

20. Elbette zaten uygun bir düzenleme ile istenirse neden olmasın ki?Her türlü fikire açığım bu konuda.:)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.