Sibermatik Üçlü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Su!qAsTc! tarafından 12 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Su!qAsTc!

Su!qAsTc! User

Sibernetik Üçlü
    Yeni bir güç üçlüsü mevcut: Okyanus Sayborgu, Zehir Sayborgu ve Alev Sayborgu. Bonus RSB-75 ile dükkandan veya Zeta Kapısına atlayıp oradan ödül olarak alabilirsin!
    bu ne demek oluyor bugun zeta kapısı %100 cyborg mu verıyor?

2. ateistkeci

ateistkeci User

Sayborg tasarımını verme ihtimali var sanırım

3. parayla satılan birşeyi tek kapıdan %100 ihtimalle vermezler diye düşünüyorum diğerleri gibi bu da düşük bi oranla ödül olarak verilecektir

4. Weis

Weis User

Bu marketten Okyanus sayborgunu aldıktan sonra sayborgu tamamen kullanabiliyor muyum ? Yoksa marketten aldığım sadece renk paketi falan mı ?

5. smoonrise

smoonrise User

Sadece tasarım geminin aslı olmadan kullanılmaz sayborg sahibi olman lazım , aynı (Eskiden) goli olmadan solace v.s kullanamadığın gibi .

Son düzenlenen: 12 Ağustos 2020
    BelongDemirhan bunu beğendi.
  6. PİONEER

PİONEER User

Zeta Kapısı tamamlandı.
    UCB-100 türü lazer cephanesinden 25.000 adet aldın.
    100 günlük dosyası aldın.
    50 yeşil ganimet anahtarı aldın.
    3 Eksen Işın Regülatörü aldın.
    1 Okyanus Sayborgu aldın.
    15 Bölünme Kristali aldın.
    Harita temizlendi. Burada uzun süre kalmak güvenli değil. Galaksi kapısının sonraki kısmına 5 dakika içinde geçmezsen evine ışınlanacaksın.
    13.200.000 Tecrübe Puanı kazandın.
    Sana 720.000 Şeref Puanı eklendi.
    35.000 Uridium kazandın.

4. zetada aldim

Zeta Kapısı tamamlandı.
    1 Mimesis aldın.
    UCB-100 türü lazer cephanesinden 25.000 adet aldın.
    100 günlük dosyası aldın.
    50 yeşil ganimet anahtarı aldın.
    20 Bifenon aldın.
    3 Eksen Işın Regülatörü aldın.
    14 Bölünme Kristali aldın.
    Harita temizlendi. Burada uzun süre kalmak güvenli değil. Galaksi kapısının sonraki kısmına 5 dakika içinde geçmezsen evine ışınlanacaksın.
    13.200.000 Tecrübe Puanı kazandın.
    Sana 720.000 Şeref Puanı eklendi.
    35.000 Uridium kazandın.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ağustos 2020
    militaryship-3 bunu beğendi.
  7. şanslı günündesin hee :) bizi de bi oku üfle falan
    edit: bunu yazdıkdan 2dk sonra karşı komşu lahmacun yolladı :D:D

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. PİONEER

PİONEER User

aynen sans güldü bugün :D
    hahah :D:D

BelongDemirhan bunu beğendi.
  9. DarkOrbit yakında 5000. gününü kutlayacak! Bu muazzam günün gelişine hazırlanmak için pilot dostlarınla işbirliği yapıp uzayı şenlendir. Bugünden 19'una kadar oyun çapında ne kadar çok uzaylı öldürülürse o kadar fazla ödül kazanılacak. Hadi iş başına! Daha fazla bilgi için SSS'i beklemede kalın.
    Sanırım buda potculara teşvik öldür uzaylıyı kap ödülü ne günlere kaldık.

SGA.BaRBoSsA.EİC.TR bunu beğendi.
  10. yanlış bilmiyorsam herkese aynı ödül verilecek ne kadar npc kestiğinizin bi önemi yok sunucu barajı geçse yeter

11. PİONEER

PİONEER User

aynen öyle

12. Çok şanslısın ben an itibari ile Mimesis için malzeme biriktiriyorum .O eksik kaldı , her tasarımı var kendisi yok :(

Solace , sentinel , aegis elite , g - champion vs vs bu tarz tasarımlar kendi başlarına gemi olarak sayılıyorlar , yani orijinal goliath olmadan solace kullanabilirsin , aegis olmadan aegis elite kullanabilirsin . Okyanus sayborg , legend pusat , blaze solace , expo sentinel vs vs kozmetik tasarımları , asıl gemisi olmadan kullanamıyorsun . Sanırsam çok eskiden senin dediğin gibiydi diye hatırlıyorum :)

13. smoonrise

smoonrise User

Düzelttiğin için saol dostum olabilir bazen skylab soruyorlar cevap verirken kala kalıyorum yıllar oldu yapalı :) solace , aegis olabilir de hazerfen v.s g-champion gri satılan asıl gemisi olmadan kullanılıyor mu emin misin ?

14. Orijinal g-champion yani o bahsettiğin gri gemi olmadan türkiye tasarımını ya da diğer ülkelerin tasarımlarını kullanamıyorsun , benim orada söylemek istediğim şey , goliath'a sahip olmadan direk g-champion alıp kullanabilirsin . Biraz karışık anlatmışım

15. haklısın eskiden venom sentinel solace spectrum diminisher gemileri goliathın tasarımı olarak satılıyorladı ki bu yüzden bu gemilerin gruptaki simgeleri de kendine has değildir, goliath gözükür

hezarfen ve diğer ülke tasarımları için g-champion gerekli olması lazım

smoonrise bunu beğendi.
  16. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Şansa bağlı olarak bu tasarımlar zeta kapısından düşmektedir. Buna ek olarak bonus ödüller kapsamında cyborg gemisini elde etme şansınız bulunmaktadır. Fakat ikisi de kesin değildir şansa bağlıdır.
    Dükkandan alacağınız geminin sadece tasarımıdır. Geminin kendisi olmadan tasarımları kullanamazsınız.
    Öncelikle alt alta yazmak yasak olduğu için mesajlarınızı birleştirdim. Bundan sonraki mesajlarınızda dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca bugün gayet şanslı gününüzdeymişsiniz şansınızın her zaman bu kadar fazla olmasını temenni ederim :)

İyi forumlar.

Themis. bunu beğendi.
  17. Richie

Richie User

Acayip sinir bozucu chromin var diye 8 tane zeta yaptık şimdi zetadan özel tasaırm ödülü vermek ne kadar insanı sinir ediyor !
    1 tane zeta yaptım bugün tasarımı alırım diye tabi ki çıkmadı.

Son düzenlenen: 12 Ağustos 2020
  18. sen hangi şirket + klandasın knk