Sıfırdan Başlangıç

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve K.E.S.İ.C.İ.42 tarafından 18 May 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhaba
    2019 dan beri ilk defa giriyorum oyuna sıfırdan tekrar başlicam 1 2 yerden duyduğuma göre oyuna yeni başlayınca görev katlayıcı geliyormuş ve 10pro veren görev varmış benim sıfırdan açıp başladığımda en hızlı şekilde nasıl orta seviyele ulaşabilirim oyunda ne gibi başlangıç paketleri var ücret konusunda sıkıntı yok almayı düşünüyorum yeterki orta düzeylere hızlı bir şekilde ulaşayım bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkür ederim şimdiden

2. Gemi paketleri var içinde Full Kararsız LF4'ler oluyor. Paketi almadan önce hesabı açıp görevler yaparak 7 seviyeye kadar gel, hiçbirşey yapmadan kendini radyasyonun içine doğru patlayana kadar götür, ''Bak ne buldun'' yazısı çıkacak, öldükten sonra da solda katlayıcı görevi çıkıyor (ilkinde çıkmayabilir) ordan alabilirsin. Birkaç deneme yaparsan çıkacaktır, bana ilkinde çıkmıştı. Katlayıcıyı aldıktan hemen sonra bir gemi paketi alıp BL 'de görevlere başlarsın. Grup bulursan çok iyi olur.

3. peki bu irislerin olduğu bir paket varmış onu bulamadım aslı astarı var mı

4. önce yeni bir hesap açıp gemini yedinci seviye yapacaksın..sonra gemini üstteki arkadaşın dediği gibi radyasyonlu bölgede patlatıp görev katlayıcı paketi satın alacaksın.bu paket ileride yapacağın görevlerden gelen ödülleri ikiye katlayacak..dolayısıyla BL haritasında yapacağın 10 görevden gelen prometheus lazer sayısını ikiye katlayacak.Sana 10 tane lazer vermeyecek.öyle bir şey yok..yani görevlerden gelen 10 lazer yerine 20 prometheus lazerin olacak.yalnız alacağın görev katlayıcısının belirli süresi var...yanlışsam düzeltin üç gün diye biliyorum..

Ayrıca BL haritasına girebilmen ve görevlerini alabilmen içinde 17 level olman gerek.ya çok hızlı bir şekilde kasılıp görev katlayıcısı bitmeden gemini 7 seviyeden 17 seviyeye çıkartman gerek ya da dükkanda satılan 17 seviye olan gemi paketlerinden satın alman gerekecek.izleyeceğin yol budur cesur uzay pilotu..Allah kolaylık versin..

5. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederiz. Görev katlayıcı paketinin süresi 3 gün olduğu doğru. Bahsettiğiniz gemi paketleri ise yanlış bilmiyorsam ayda 1 kere ay başında geliyor, şu anda o paketler mevcut değil.

İyi forumlar.

6. 7 seviyeye kadar oyunun verdiği gemiyle başlaması gerek. Direk paket alırsa 17 seviye olacak ve Katlayıcı alamaz.
    Evet yanılmıyorsam 2 pakette 8 iris ve full Kararsız LF4 veriyor. Unutma yeni hesaptan oyunun verdiği gemiyle başlayıp 7 seviye olana kadar görev yap. 7 seviye olunca kendini patlat, katlayıcı çıkarsa önce onu al daha sonra hızlıca gemi paketini al, direk 17 seviye olacaksın böylece hızlıca BL'de prometheus görevlerine başlayabilirsin.

7. cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim ufak bir araştırma sonucu 17lwl yapan paketin ayın 14 ünde kalktığını öğrendim hala 17 yapmaya uğraşıyorum bakalım birkaç arkadaştan yardım istedim pro görevleri için proları alırsam sonra yürür giderim diye düşünüyorum
    takvime göre 14 ünde kalkmış paket ama dün dükkanda vardı dendi ne kadar doğru bilmiyorum 4 günle şansa kaybettik :D
    bide son sorum olsun bu eskiden uri çekmek için 3x 4x felan geliyordu onlar ne zaman geliyordu hatırlamıyorum bide %50 tp şp geliyordu onlar hala devam ediyor mu

Son düzenlenen: 19 May 2023
  8. _Blade_

_Blade_ Guest

Evet, x3 ve x4 uridium etkinlikleri hala devam ediyor, ağılıklı olarak haftasonları aktif oluyor. TP ve Şeref ise cumartesi günü TP, pazar günü ise Şeref günüdür. hafta içi Çarşamba günü de bir hafta şeref, bir hafta tecrübe olarak Çarşamba günleri dönüşümlü olarak TP ve Şeref gelmektedir. Bunların yanı sıra yükseliş destek paketleri aktif olduğunda hem TP hem de Şeref desteklerini alabilirsiniz.

İyi forumlar.

9. teşekkür ederim bu arada ekstralara tekrar başlangıç paketi gelmiş ama kaşif olanın içinde uridyum var mı yazmıyor ama daha önce alan arkadaşlarım içinde 400k uri var dediler ama yazmıyor normal mi veya yok mu

10. _Blade_

_Blade_ Guest

Evet o paketin içinde de 400k uridium bulunuyor, daha detaylı bilgi için linki inceleyebilirsiniz;
    https://board-tr.darkorbit.com/threads/yildiz-yol-buluculari-paketleri.146059/

İyi forumlar.