!!! ŞİFRE ONAYI YOKK !!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve a[X]é-|EMRE| tarafından 11 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KONUYU YANLIŞ YERDE AÇTIYSAM ÖZÜRLERİMİ İLETİRİM.
    BENİM ŞİFREYİ DEĞİŞTİRMEM GEREKİYOR. YENİ ŞİFREYİ YAZIYORUM. E-POSTANIZA GÖNDERİLDİ DİYOR. AMA BİR TÜRLÜ GELMİYOR. NERDEYSE 15 KERE DENEDİM. Bİ KERE BUNUN YÜZÜNDEN ÇARIMIN ŞİFRESİ GİDİYORDU NEDENİNİ ÇÖZEMEDİM. YARDIIIM !

2. KARANLIK

KARANLIK User

Mail aboneliğiniz açıkmı acaba.Eğer engellediyseniz mail gelmez.Veya gereksiz kutunuzuda kontrol edin orayada geliyor olabilir.

Engeli nasıl kaldırabilirim diyorsanız.Burayı inceleyiniz.

3. Outlooku baştan sona her yerine baktım. Gereksiz kutusunda yok. Mail aboneliği kapalıydı geçen hafta açtım yine olmadı. Bu gidişle benim çarım elden gider

4. KARANLIK

KARANLIK User

Bizde buraya kadar yardımcı olabiliriz.İd numaranızla birlikte supporta mail atarsanız incelemeler yapılacaktır.

Ayrıca supporta tıklayın orda aşağıda mail adresiniz yazar oradaki adresle şifrenin geleceği adres tutuyormu kontrol edin.

5. Tamam sağolun ama zaten Supporttan gelen mesajlarda görünmüycek epostamda nolucak bu böyle

6. KARANLIK

KARANLIK User

Farklı bir hesabınızla sorunu anlatın supporta.Farklı bir maile kayıtlı olan.Ancak arızalı hesabınızın id numrasını verin supportaki inceleyebilsinler.

7. Tamam teşekkürler

8. KARANLIK

KARANLIK User

Biz teşekkür ederiz.İyi oyunlar dilerim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.