ŞİFRE UNUTMA YARDIMI

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Darkobit21 tarafından 29 Ağustos 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Darkobit21

Darkobit21 User

Son düzenlenen: 30 Ağustos 2024
  2. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba,

Buradan size yardımcı olmamız mümkün değildir. Lütfen konuyla ilgili teknik desteğe başvurunuz.

İyi forumlar..

3. Darkobit21 << Selamın Aleyküm Kardeşim şifreni unutuysan eğer oyuna giriş kısmında şifremi unuttum hatırlatama bölümüne tıkla oyuna verdiğin mail eğer doğru ise mailene mutlak şifren gelicektir

4. Darkobit21

Darkobit21 User

[​IMG] gibi gorunuyor bilmiyorum hangi mail olduğunu

5. Darkobit21

Darkobit21 User

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Facebook destek birimiyle iletişim kurman gerekiyor. Facebook hesabının gerçek sahibi olduğunu kanıtlarsan yardımcı olacaklardır. Facebook hesabına giriş yapabilirsen daha sonra Facebook bağlantısını kestirmen gerekiyor. Yoksa oyuna facebook üzerinden girmen gerekiyor. Bağlantıyı koparttırırsan normal darkorbit sitesi üzerinden giriş yapabilirsin.

7. Darkobit21

Darkobit21 User

[​IMG] Facebook destek birimiyle iletişim kurman gerekiyor. Facebook hesabının gerçek sahibi olduğunu kanıtlarsan yardımcı olacaklardır. Facebook hesabına giriş yapabilirsen daha sonra Facebook bağlantısını kestirmen gerekiyor. Yoksa oyuna facebook üzerinden girmen gerekiyor. Bağlantıyı koparttırırsan normal darkorbit sitesi üzerinden giriş yapabilirsin.[/QUOTE]
    adminim facebook benim zaten sadece facebook uzerinden kayıt ettiğim şifreyı unuttum hesap ı onaylatırsam facebook u da kopartacam o şifreyı unuttum ben onu nasıl hallede bilirim ben
    şuan zaten facebook kullanıyorum

Son düzenlenen: 1 Eylül 2024