Şifre yenileme maili

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ateistkeci tarafından 17 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ateistkeci

ateistkeci User

Hesabıma sürekli olarak Facebook üzerinden giriş yapıyorum ancak Supporta yazarken benden mail adresimi güncellememi istiyor, güncelleme yaparken benden şifremi istiyor ancak hesap şifresini hatırlamıyorum bu yüzden de şifremi unuttum yaparak mail almaya çalışıyorum ancak bana mail gelmiyor.

Bu geliyor ancak dünden beri hiçbir şekilde şifre sıfırlama bağlantısı gelmedi.

Mailim mi yanlış diye dün Supporta yazmıştım onda hiçbir şekilde sorun olmadı ancak mailimi onaylamamı istediler. Şimdi ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

Bir yetkili bakabilir mi acaba durumla ilgili :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Mart 2020
    Luminous bunu beğendi.
  2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Yaşadığın sorun için üzgün olduğumu bilmeni isterim. Durumla ilgili bilgi alır almaz tekrardan iletişime geçeceğim :)

İyi forumlar dilerim.

ateistkeci bunu beğendi.
  3. ateistkeci

ateistkeci User

Teşekkür ederim modum bekliyorum :)))

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Buradaki konuyu inceler misiniz? Bahsedilen adımları uyguladıktan sonra tekrar deneyiniz lütfen, ardından lütfen bizleri gelişmelerden haberdar edin.

İyi forumlar dilerim.

ateistkeci bunu beğendi.
  5. ateistkeci

ateistkeci User

Şu an hesap merkezine erişemiyorum, yukarıda da belirttiğim gibi şifremi istiyor ancak ben şifremi yenilemeye çalışıyorum :'D

Denilenleri tekrardan yaptım, mail adresimi kontrol ettim her yeri ancak yine hiçbir şey göremiyorum :(

Hesap merkeziyle ilgili olan durumum:

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Mail adresinizin Spam/Gereksiz kutusunu kontrol edin ve Bigpoint mail adreslerinin engellenen adresler arasında olmadığından emin olduktan sonra dönüş yapabilir misiniz?

İyi forumlar.

7. ateistkeci

ateistkeci User

Spam/gereksiz kutusunu tekrardan kontrol ettim ve boş şu an ayrıca engellenen mail adreslerini de kontrol ettim ve Bigpoint maillerini alabiliyorum dün Supporta başka bir konu için yazmıştım ve onlardan cevap alabilmiştim (E-posta adresimi onaylamamı istemişlerdi)

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Hesabınıza giriş yapmadan https://www.darkorbit.com/ sayfasındaki giriş kısmından "Şifremi unuttum" seçeneğini seçmeyi deneyebilir misiniz? Ordan işlem yapmaya çalışınca mail gelecek mi bir de ona bakalım.

İyi forumlar.

9. ateistkeci

ateistkeci User

Zaten o kısımdan yapıyordum şimdi tekrar yaptım ve sonuç hala aynı :(

10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Mail adresinizdeki geçmiş e-postaları kontrol edebilir misiniz? Mail adresinizin onayı için daha önce gönderilmiş bir mail varsa ordan e-posta adresinizi onaylayabilecek misiniz ona bakalım.

Mail adresiniz onaylı olmadığından ve şifrenizi hatırlamadığınızdan bir miktar kısır döngüye girdik gibi ama konuyla ilgili daha detaylı bilgi almaya çalışacağım bu sırada ben de.

İyi forumlar.

11. ateistkeci

ateistkeci User

Hesapta zaten 2 mail var onlardan birisi otomatik gelen cevap diğeri de Supporttan gelen maili onaylamamı isteyen cevap bunlar dışında bir şey görünmüyor :(

12. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Şifre yenileme mailleri ile ilgili genel bir sorun var gibi görünüyor, bu sıkıntı çözüldüğünde tekrar deneyiniz. Konunuz sorununuz çözülene kadar açık kalabilir.

İyi forumlar.

13. ateistkeci

ateistkeci User

Teşekkür ederim adminim :)

Minerva bunu beğendi.
  14. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

E-postanızı kontrol edebilir misiniz? Şifre yenileme talebinizin gelmiş olması gerekiyor.

İyi forumlar.

15. ateistkeci

ateistkeci User

Her yeri kontrol ettim hatta tekrardan şifremi unuttum yaparak yeni bir talep oluşturdum onda da yollandı denildiği halde yine hiçbir şey yoktu :(

16. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Haber bültenine abone olun ve aşağıdaki mail adreslerini mail adresinizde güvenilir listesine ekleyiniz.

mail@email.bigpoint.com
    newsletter@news.darkorbit.com
    customercontact@bigpoint.com
    no-reply@bigpoint.com

Bu işlemlerin ardından hala mail gelmezse mail adresinizin kara listede olup olmadığının kontrolü için Support Ekibi'ne bir bilet oluşturunuz.

İyi forumlar.

17. Minnak keçi supporta mesaj atıp mailim karalistedemi mesaj gelmiyor de bi eğer karalistedeyse çıkartırlar değilsede mail değişimi istenir :p

18. ateistkeci

ateistkeci User

Şimdi onları güvenilir postalara ekledim ve tekrar denedim bir şey olmadı :( haber bültenine abone olmam için postamı onaylamam lazım ancak şifremi yenileyemediğim için onaylayamıyorum :(

Şimdi Supporta yazacağım umarım çözülür :p

Daha önce Supporta yazdığımda cevap gelmişti şimdi tekrar deneyeceğim :p umarım çözülür sorun

19. Onlara kısa ve öz yazacaksın mailim karalistedemi eposta gelmiyor bakarmısınız yaz sonuna 140 karakteri tamamlayacak kadar nokta koy :D benim daha önceden başıma gelmişti mailimi değiştiler çözüldü :)

20. ateistkeci

ateistkeci User

Kısaca yazdım zaten şimdi, mail adresim onaylı değil ama sorun çıkmaz değil mi :p onaylamak için şifremi sıfırlamaya çalışıyorum sonuçta :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.