Duyuru Şikayet

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -_EFSANE_RİZELİ_- tarafından 6 Mart 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncellikle herkese merhaba:

Bu videonun gerekli mercilere iletilmesini istiyorum.

Bir şey soracağımda bu botçuların videosunu çekip supporta atmamızı isteyen sizlersiniz kanıtsız bir şekilde işlem yapamayız diyen sizlersiniz ama nedense botçunun videosunu buraya koydum niye kaldırdınız ? konuda forum kurallarına uymayan bir kısım varsa beni haberdar edip düzeltebilirdim.

videoyu buraya tekrar koyuyorum support bu adamı bannlamadı (cevap gelmiştir ama bannlama yok)

Supporta tekrar mail attım.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Mart 2016
  2. M3T4

M3T4 User

Bot kullaniyordur veya kullanmiyordur bilemiyorum ama videoyu kanit olarak degerlendireceklerini sanmam. Yani ben olsam kanit olarak degerlendirmezdim. Video cekmen bir seyi kanitlamiyor ve hatta iftiraya giriyor ve bildigim kadari ile bu yasak, support ile yapilan gorusmeleri forumda paylasmak da yasak. Belki bunun icin kapatilmistir.

3. Kardeşim madem iftiraya giriyor neden bizden video istiyorlar hile şikkayetlerinde ?

Videoyu izlersen görürsün.

4. ZEHİR

ZEHİR User

Merhaba,

Forum Kuralları gereğince XIX Maddesince forumda supporttan gelen mesajları paylaşmak yasaktır.

XIX. Üyelerin support ile yaptıkları görüşmeleri forumda veya başka bir yerde paylaşmaları yasaktır.

Videolarınızın yeri ise burası değil supporttur bunu unutmayınız. Burada ifşa videosu paylaşımı yasaktır. Paylaşmış olduğunuz video forumda tartışma kargaşa ve olumsuz davranışlara neden olacaktır. Aksi halinde devam ederseniz gereği uygulanır. Bu konu üzerindeki videoyu düzenliyorum.

Konu başlığı ve konu içeriği tamamı büyük olamaz. Ayrıca konu başlığı ADMİN, YARDIM, ACİL BAKIN gibisinden yazılması yasaktır. Konu başlığını düzenliyorum.

Keyifli forumlar.

5. Support niye video istiyor o zaman bannlamayacaksa ?

6. ZEHİR

ZEHİR User

İncelemeler sonucu gereken yapılmaktadır. Sizin yolladığınız video ile kalmamaktadır bu. Videoyu izleyip direk olarak kimse banalanamaz ayrıyetten incelemeleri yapılması gerekmektedir. Video ile uyuşması taktirinde gereken işlem yapılmaktadır. Sizin support forum ile alıp veremediğiniz konuyu hala çözemedim. Siz istiyorsunuz ki hemen anında işiniz halledilsin çözülsün. Ama öncelik olarak biraz sabırlı ve sakin olmayı başarın sonrası zaten yoluna girecektir.

Keyifli forumlar.

7. Ya hocam ben raporlamaya devam edeceğim.

sürekli döküman hazırlamaktayım ama yani cidden çok yavaş ilerlenmekte bu olaylarda.

8. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Konuya gerekli cevap verildiği için kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.