sil baştan sevmek gerek bazen

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve takemyhard tarafından 21 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. takemyhard

takemyhard User

bu taramalar ne zaman yapılıyor arkadaşlar.....adamlar yine başladılar kullanmaya bolbol...kalempille 120k vuruyorlar...ne mayın işliyor nede menzil tanıyorlar....videooooooo çekmedim kusura bakmayın ps'nin hafızası okadar çok değil.....

2. Merhaba ,

Tarama sistemi sürekli olarak çalışıyor fakat tespit edilen hesaplar direk işleme tabii tutulmuyor. Belli aralıklarla bütün serverları kapsayan bir şekilde ceza işlemi uygulanıyor.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  3. takemyhard

takemyhard User

bizimki anlık tepki kusurabakmayın...ama insan tam oyundan zevk almaya başlıyor...birileri çıkıp bu zevki bozuyor....biliyoruz 3 gün sonra bunlar temizlenecek ama mesela ben dün gece oyundan bıkkınlıkla çıktım...2 saat daha kasayım derken arkadaşın biri bahsettiğim işlrin içine dalmış aklı sıra oyunda egemenlik kurmuş istediği gibi fink atıyor...bu arkadaşların kurdukları hesaplara karşı yapabilecek tek şey bizimgibi oyuncuların oyundan çıkmaları...sizce bizim çıkmamızmı mantıklı...yoksa bu arkadaşların anlık oyundan çıkmalarımı??

4. Merhaba ,

Her zaman söyledik ve söylemeye devam ediyoruz. İllegal program kullanan kişiler mutlaka gereken cezayı alıyor mesak etmeyin. Tabii ki bu süreçte emeği ile oynayanlar bir çok sıkıntı yaşıyor ama geçmişte olduğu gibi belli aralıklarla temizlik yapılmaktadır. Ceza uygulaması olduğu zaman gerçekten kullanmamış gibi gelip konu açanlar oluyor.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  5. takemyhard

takemyhard User

birazönce okudum birini..arkadaş 2 senedir bot kullanmıyorum yinede ban yedim diyor :)...herhalde darkaleminin insanları kafayı takmış bu arkadaşa durup durup ban atıyorlar :D...bende şimdilik 2 adet video var...birkaçtane daha yakalayıp dosya halinde bildirmek niyetindeyim...taramadan sonra hiçolmazsa 10-15 gün tertemiz oyun oynuyoruz...sizinde başınızı ağrıttım kusurabakmayın...iyi görvler dilerim...

6. Merhaba ,

Rica ederim görevimiz. Dediğim gibi belli aralıklarla tespit edilen hesaplar toplu olacak ceza işlemine tabii tutuluyor. Bugün de işlem yapılmış.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.