Şimdi ben arge sıfırladım ne yapmalıyım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve sairyigithancelik tarafından 8 Ekim 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bence arge olayında sepromlar orta grup arge gibi olmalı

1. Aynen hepsi 100, 200, 300, 400, 500 olmalı

50,0%
  2. Hayır bu sistem süründürüyor güzel seviyorum. (Oynamayı biliyorum)

50,0%
  1. Selamın aleyküm Arkadaşlar

Ben bir halt işledim bilmeden etmeden arge ye ağız burun giriştim sıfıra indirdim.
    Şimdi " Urfa Sana Küsmüş " şarkısı gibi " Seprom Bana Küsmüş " sizce ben ne yapabilirim. bu hakkında bilgi var mı bilgi ?

2. yeniden başla arge yüklemeye:))
    argesiz olmaz yolunmuş kaz gibi dolanırsın ortalıkta

3. VIIIII

VIIIII User

Aile babası adamsınız çocuğunuz var fotoğrafta gördüğüm kadarıyla, oyun oynamanın zamanı geçmedi mi hocam? Oyun yerine ailenize vakit ayırsanız ( zaten ayırıyorsunuzdur ) fakat daha çok vakit geçirmek var. Dünya kısa her an herşey olabilir deprem kaza ölüm malum. Sadece bir öneri kendinize iyi bakın.

4. Aleyküm selam. Valla yapabileceğin bir şey yok malesef. Seprom doldukça teker teker vermeye devam edecen :(

5. deneyimlerime göre 19 yada 20 günde argeler için yeterince birikiyor..eğer sepromunuz seviye 20 ise..

6. joetly

joetly User

bende bir kere sıfırlamıştım (yanlış verdiğim için) 48 arge dağıtana kadar bayağı br zaman geçmişti. seprom olayı sıkıntılı, değişim gerekiyor bence de ama çok fazla dert edilecek bir durum da söz konusu değil. (anket oluşturulur ise değişime oy veririm yanlış anlaşılmasın, bu kadar sıkıntı varken tek sıkıntımız bu olsa keşke :) )