Geri bildirim Şimdi Ben Ne Yapayım ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ★Ɔ│ΛLFΛ│C★ tarafından 17 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ne Yapayım giriş yapıp yazıyorum kendi bölgen diyor. kendi bölgemden yazıyorum giriş yapıp yaz diyor. İşte Memnun Kaldığımız Support

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Mart 2017
  2. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Konu ilgili bu aralar sorun yaşanmakta gerekli yerler bilgilendirildi.

Sorununuzun çözümü için Supportla iletişime geçiniz.

Support İle Nasıl İletişime Geçerim S.S.S
    Supporta Resim Gönderme S.S.S
    Supporta Video Gönderme S.S.S
    Supporta Nasıl Mail Atılır S.S.S

iyi forumlar.

Son düzenlenen: 17 Mart 2017
  3. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

İlaki hesabınıza girmenize gerek yok ilk konuyu inceleyiniz supporta nasıl mesaj atabilirim kısmını inceleyiniz.

Yada BURADAN mesaj atabilirsiniz.

Eğer ki siz yabancı bir server da oynuyor iseniz Türkiye Supportu size hizmet vermez bizim de bu konuda yardım edemeyiz.

Ve yine diyorum ki size ancak support yardım edebilir.

iyi forumlar.

4. Merak Etmeyin supporta nasıl mesaj atacağımı biliyorum. benim saçma buldugum konu zaten hesabıma giriş yapıyorum bu durumda beni kendi bölgemdeki supporta yönlendirecektir. ama gelen mesajlar ankete katılın ve kendi bölgenizden girin. english den giriyorum hesabınıza girip yazın maili ve ankete katılın maili geliyor.

5. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

O zaman bizden ne istiyorsunuz açık yazın sizi anlamakta güçlük çekiyoruz.

Sorununuzu daha açık yazın sizin kadar her şeyi bilemiyoruz.

iyi forumlar.

★Ɔ│ΛLFΛ│C★ bunu beğendi.
  6. Sadece Bu Durumdan Şikayetçi Olduğumu Belirtiyorum Sizden İsteğim Veya Size Önerim Yok. Öve Öve Bitiremediğiniz Supportun Acizliğini Göstermeye Çalışıyorum. 3 Gün Oldu Ama Aynı Mesajı Atmaya Devam Edeceğim Düzgün Bir Cevap Alana Kadar.

7. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Mevzu anlaşıldı sizin de kurallara uymanız lazım support size aciz dese bana hakaret ettiler der ortalığı yıkarsınız.

Siz siz olun kendinize söylenmesini istemediğiniz kelimeyi başkasına kullanmayın.

En başta dediğim gibi kurallara uymak lazım. Kurallar gereği Supporttan gelen mesajları forumda paylaşmak kural dışıdır.

Mesajınız düzeltilmiştir.

iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.