Sınırsız Bot Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ™»•ĦØŁİĜΛЙ•ŦuяЌ•«™ tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bi sorum olucak , benim abd doğu 3 te hesabım vardı bu hesapla uriyle açık arttırmadan felan 3 iris 3 lf3 aldım , neyse sonra bot yapayım dedim ve toplam 24 saat olmamıştır 20.000 uri kastı bunlarla 2 lf3 aldım sonra botu bıraktım , işte sonra parayla lf3 paketi xl aldım , 15 level yaptım gemiyi ve 330.000 uri yükledim x3te sonra bununla 6 lf3 aldım ve 25 eit kalkan aldım ve 25 arge yaptım ve hemen ardından oyunum sınırsız ban yedi , millet botla full + full oluyor 1 kuruş harcamadan ben 24 saat bile olmadı bot kullanıyorum sonra gemiyi parayla fullüyorum ban alıyorum .
    Ve bu botla full+full olanlar hala ounlarını oynuyor .
    İstediğim oyunumun geri açılması botla aldığım 2 lf3ü geri alın isterseniz ama oyunumu açın .:(

2. Merhaba ,

İlk olarak sizleri de anladığımızı bilmenizi isterim. Fakat ceza sistemi direk olarak bu şekilde değildi ama keşke direk acımasız bu şekilde sert ve ağır olsaydı. O zaman bu kadar kullanan olmazdı. Ama işte herşey birden iyi şekilde olmuyor. Zaman içinde bir takım değişiklikler yapılarak en uygun olan bulunuyor. İllegal program kullananlara karşı olan ceza sistemi bir çok defa değişti ve en son olarak tespit edilen hesaplar tamamen uyarısız olarak kapatılacak şeklinde belirlendi.

Bu durumda 1 dk , 5 dk , 24 saat yada 2 gün gibi sürelerin önemi yok. Kullanım gerçekleştiyse 1 dk olsada geri dönüşü yok maalesef.

Keşke en baştan hiç uğraşmayıp o yaptığınız masrafları yapmış olsaydınız şu anda bu durumu yaşamıyor olurdunuz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.