Sınırsız Cephanelik Kapasitesi Hakkında görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba,

Evet son güncelleme hakkında görüşlerinizi bizimle buradan paylaşınız

https://board-tr.darkorbit.com//threads/sinirsiz-cephanelik-kapasitesi.97620/

2. ASMAN26

ASMAN26 User

süpersiniz

3. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

harika olmuş yaklaşık 1 hafta önce bir konuya yazmıştım kalksa çok iyi olur diye gerçektende kalktı cephane sınırı :)

4. Darkorbit'in devrimi diyebiliriz...
    Peki bu günlük dosyaları veya ganimet anahtarları gemilere verildi mi yoksa daha sonra mı verilecek onu da söylerseniz iyi olur.

5. bize gelen giden olmadı ayrıca hatalı sıstem deişikligi var ekipmana gıremıyoruz

6. 100 milyon x1 alalım :D

ISTAKOZ49 bunu beğendi.
  7. Hee dimi :)

8. alın ve verin şu ggleri ganimetler 1 gg vermeyin şole 500gg D:

9. skayra1 ve titans___ bunu beğendi.
  10. zorask

zorask User

çok güzel ve yerinde bir karar olmuş.

11. -chuckyyy-

-chuckyyy- User

helal darkorbit bi 2009 daki kabak bide bunu süper yaptınız

12. ÇORBACI

ÇORBACI User

4 anahtar 75 gg gelmiş bana günlük dosya geldimi gelmedimi bilmiyorum.

13. **_GÖLGE

**_GÖLGE User

yapılan yenilik iiama kaç gündür ve hala pilot profili açılmıyor arge yapamıyorz bunada bi çare bulunur umarım

titans___ bunu beğendi.
  14. bu süper olmuş bu kaç günlük devam edecek böyle

15. gerçekten çok iyi tamda bugün aklımdan geçiriyordum 4-1 haritasında kutu toplayan biriyim ve cephane dolu diyip diyip duruyordu keşke sınırsız olsaydı dedim bir baktım sınırsız olmuş kalp kalbe karşıymış teşekkür ederim :))

.SİHİRBaZ. bunu beğendi.
  16. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

hersey icin tesekkurler ama; farkli acidan yaklasayim yine....gg den sahip oldugumuz x2 ve x3 lerin serbest olması gg basmanin heyecanini bu elitleri biriktirmenin hevesini aldi biras.yani ne kadar cok sa kolaysa kazanmasi elitligini yitirir o sey zaten.....simdi bize yeni bir heves lazim:) .tabiki ..oncelik low bttrlay gibi buglarin cozulmesi ardindan yeni elit cephaneler sanirim sirada , ki gelicek oyle gorunuyor:)ama bug lari cozmeden bize yenilik onermeyin ne olur .bug yapanlar icimizde yara....ve ne verirseniz verin hediye bug eksigimizi kapatmicak...tesekkurler.

17. Tom_Cat

Tom_Cat User

Hediye kutular süper olmuş.çok yavaş ilerlemekle birlikte DO da güzel şeyler olmakta.Emeği geçenlere teşekkürler...

18. Ekipman açılmıyor client hatası alıyorum yardımcı olur musunuz ?

19. Peki Aegis Veteran tasarımı ek lazer ve roket yeri veriyor bunlar ne olacak ???

20. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Aegis için % 5 tecrübe ve şeref puanı bonuslu veteran tasarımı. Ayrıca bu tasarımla normal Aegis'e kıyasla iki kat fazla roket (toplam 6000) ve 2000 ek lazer bataryası birimi (toplam 17000) alabilirsin. Veteran tasarımın asıl özelliği tecrübe ve şeref puanı vermesindir.

Keyifli Forumlar