Sınırsız Cephanelik Kapasitesi Hakkında görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Prophecy

Prophecy User

nasıl malzeme?

2. .uzayx.
    Cephane sınırı kalktığından dolayı cephane deposu genişleticiler bir işe yaramaz hale geldi.Bunu düşünerek darkorbit cephane deposu genişleticilerine sahip olan oyunculara onların yerine "Günlük dosyası, ganimet anahtarı ve GG Extra Enerji" hediye etmiştir.

İyi Forumlar...

3. Prophecy

Prophecy User

teşekkürler bilgi için

4. Merhaba ,

Daha önceden Cephane Kapasitesini arttıran CPU almış olanlardan geri alındı ve karşılığında bir takım ödüller verildi. Yani telafi olarak ganimet anahtarı , galaksi enerjisi v.b. fakat oyundan Cephane kapasitesini arttıran CPU kaldırıldığı için artık bulamazsınız.

İyi forumlar.

5. titans___

titans___ User

peki bu ekstra cephaneler kaç gün daha verilcek eskiden yapmadıkları için telafi amaçlımı dağıtılıyor bu cephaneler birde bilmiyorum banlar var ama bazen albay kurmay binbaşı sağlam gemiler kesemiyor adam tek 10 saniye bile sürmüyor kesiyor yani bu nasıl çok vse ypıyom elitim varsa yavaşlatıcı roket bile attım da haritada diğer düşman şirketin albayları vardı onlara kesildi benden kaçarken sonra anka oldular bana daldılar da porta sıkıp kaçıyom kesemiyorlar e sen düzgün oyna bende başka haritaya giderim elitim varsada kaçıyor benden hızlıca

Son düzenlenen: 7 Kasım 2014
  6. Ödüller tek seferlik elinde cephane kapasitesini arttırma CPU'su olan oyunculara verilmiştir.Yani tek seferliktir belirli bir gün daha devam etmeyecektir.

İyi Forumlar...

7. titans___

titans___ User

hocam o değil bu kutular çıkıyor plt 2026 sar roketleri falan fazla uriler falan

8. Merhaba ,

Hediye paketi şeklinde kutuları soruyorsanız 1 hafta kalacak diye bildirildi. Yanılmıyorsam 4 gün kaldı.

İyi forumlar.

9. Mr.User

Mr.User User

4 tane cephane genişleticisi vardı. bilsem gemıyı doldururdum. 300 tane gelmış GG :)))) Kadersizliğim bu benım :))

_*FEDERAL*_ bunu beğendi.
  10. Cephane kapasitesinin kalkması en çok pvpde ****** kullananlara yaramış..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Kasım 2014
  11. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

DO TR Forumunda olduğunuzu unutmayınız. Kullandığınız kelimelere dikkat ediniz.

Keyifli Forumlar

12. Tamam.Kusura Bakmayın.
    İyi Forumlar

13. zirve

zirve User

Bana göre geç kalmış bir uygulama geç olsada güç olmamıştır her halde. :)

14. Mehmet

Mehmet User

bu iyi oldu

15. darkotbitin bu zamana kadar yaptığı çalışmaların arasındaki en iyisi diyebilirim gerçekten güzel bir fikir olmuş..ama kötü yanı ise tr1 için söylüyorum ***culara gün doğdu bu olay adamlar attıkları *********** programı ile cephanin hatti hesabı yok uriler keza aynı darkorbit yönetimi çok ii birşey yaptı ama bir yandanda kötü yaptı *** olayını kaldılarda çok güzel olacak bu sistem

16. Süper olmuş bence 3sn için mayın almak lazım oluyordu alamıyorduk bide kaç senedir kutulardan lazer almayı özlemiştim :D

17. zorask

zorask User

ageis ve diğer veteran rasırımlarında bir bakıma özellik kaybı oldu sadece yuzde 5 şeref kaldı 100 bınl urilik bır tasrım ıcın az. bence yuzde 5 yanına yuzde 10 tp gelmeli veya tek basına yuzde 10 kalkan.

18. Tom_Cat

Tom_Cat User

Sınırsız cephane on numara oldu:)

19. Cephane geliştirici cpu yu özledim Bari kalsaydı envanterimizde silmenin gereki yoktu bence

20. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bence de çok geç kalınmış bir düzenleme ama olduğunu görmek güzel kutu toplayan bir çok gelişmekte olan arkadaşımıza çok yarar sağlayacaktır.