Sınırsız Cephanelik Kapasitesi Hakkında görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 6 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. doğrudur nefes modum kutu toplayanlara çok güzel olmuş ama elle toplayanlara güzel tr1 de öle bir şry mümküm değil adamlar ********** ile yanı ********** programı ile topluyorlar bu sorunada hala bir çözüm bulunumadı adamlar atıyorlar 24 saatte 150-200 bim e yakın uri kasıyorlar yanı yeni ***** gibi bir şey sizlerden ricam şu ********** kutu toplama işine bir çözüm bulsunlar bir an önce yoksa yaptığı yenilik hiç bir işe yaramayacak...iii görevler kolay gelsin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Kasım 2014
  2. Nefes

Nefes User

Merhaba

İnanınki aynı şikayetleri bende yaşamaktayım ve biliyorum ki bu tür şeylere de bir çözüm gelecektir ve merak ile bekliyorum şuan yapacak bir şey maalesef yok sorunu her zaman bir oyuncu olarak da dahil olmak üzere iletiyorum ve diğer arkadaşlarımızda iletmektedir umarım en kısa zamanda bir çözüm gelecektir bekliyoruz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Kasım 2014
  3. bu gemiler hangi harıdada ve ne azman serverlerde çıkıyor ?

4. Merhaba ,

Buradaki açıklama konusunu incelerseniz yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

5. 7 seneden sonra ilk defa başarılı bir iş.... elinize sağlık biraz geç oldu . Ama eyi oldu.

6. redking20

redking20 User

bnce ganimet anahtarları 500 uridium olmalı

7. He oldu başka? Bu dediğin olursa milyonlar yatıranlar paralarının 3de 2sini almak ister haklı olarak. Yalnış anlamayın tek bir LF4üm yok. Apis zeus falan da yok. Ama oyuna para yatıranlarında hakkını yemeden düşünmek lazım işleri. Hem para yatırmayanı ezmeyecek hemde para yatıranın hakkını yemeyecek yenilikler lazım.

.*GöKMeN*. bunu beğendi.
  8. anakin5555

anakin5555 User

Süper olmuş :)