Sınırsız chat banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve em[R]eyiz~ tarafından 19 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. em[R]eyiz~

em[R]eyiz~ User

selamün aleyküm değerli arkadaşlarım ve değerli moderatörlerim benim gemi sınırsız chat banı almışn 22 level gemiler bu hale gelip sınırsız banlanıyorsa chat sınırsız vay diğer geminin haline böyle bir adalet hiçbiryerde görmedim birkere bile olsa af çıkmalı şimdi ben buraya yazdım supporta yaz beni ilgilendirmez diyecek moderatörlerim sadece böyle birşeyin durdulurmasından yanayım düşük gemilere böyle yapılır chatten***yazdım affı yokmu bunun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2019
  2. Eski

Eski User

Yüksek gemilere bann atılmaz yani bunu mu demek istiyorsun? Bence senin mantığını gözden geçirmen lazım. Ağzınıza almışsınız bir laf adalet mi bu cart curt. Kardeşim chatten hesap satmak yasak 22 lvl olup bunu daha öğrenemediysen o bannı haketmişsin demektir. Bir de "düşük gemilere bu yapılır." diyo sabah sabah güldürdün.

3. kardeş sen bence geminin kapanmadığına dua et çet banıyla kurtulmuşun hesap satışı yasak 22 lewel olmuşsun ve bile bile çete böyle yazıyorsan ban yersin haline şükret

4. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Oyun kuralları gereği hesap satışı yasaktır. Chat’ten almış olduğunuz cezanız hakkında itiraz yeri Support’tur. Ayrıca kalite standartları gereği yüksek seviyeli hesaplar ile oyuna yeni başlamış hesaplar arasında herhangi bir ayrımcılık yapılamaz.

Konuya gerekli cevap verildiği için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.