Sırada Ne Var?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve QWRETY21 tarafından 30 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. QWRETY21

QWRETY21 User

Öncelikle merhaba,bundan sonra yapmam gerekenleri sıralar mısınız?
    Teşekkürler.
    10 hercules 10 spartan 30 arge 13hp 4 yansıma 4 magma 9 prometheus apis zeus 40-50 lf4 bolca bo2 var.İrisler 16 lvl.Pet 15 lvl çoğu module sahibim.6 tane 3.seviye radar protokolü var.Gemim sayborg,cerrah veya g champion kullanıyorum genelde.Uçuş düzenlerinde kıskaç,çark ve yengeç düzenleri eksik diğerleri var.

2. yoldas231

yoldas231 User

Arge ve ekipman geliştirmeleriniz kalmış onları halledin bu arada grup buldukça x-BL haritasında görev yapın hem prometheus lazerlerinizi tamamlarsınız.

3. CSOYLU

CSOYLU User

Kalkanlar 16 seviye ve prometuslar ve arge kalmış, indirimle falan kalkanlar 700k galiba, arge ben dosyaya basmazdım uriyi kapı yapa yapa gelirdi zaten. Pro lazerleri fullemek sanıyorum oyun süresine ve guruba bağlı olarak 2 ay alabilir. Tercih senin önce kalkanlar mı promestus mu? Bunun dışında elit için abg yapılabilir.

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Gördüğüm kadarıyla çoğu bitmiş azı kalmış. :) Kalkanlarınızı öncelikle 16 seviye yapmalısınız,ve argenizi arttırmanız size fayda sağlayacaktır. Bunun için zeta kapısı yaparsanız oradan hem günlük dosyası hem de korsan anahtarı biriktirebilirsiniz. Bu sayede prometheus lazerleri birleştirmek için korsan anahtarı birikmiş olur.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2019
    _ALPHA_ bunu beğendi.
  5. QWRETY21

QWRETY21 User

Yorumlarınız için teşekkürler.Yeni kalkan çıkıcak söylentisi var o yüzden kararsız kaldım geliştirme yapmakta.