sırada ne var

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Amiral_Theodor- tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Beyler ilk başta konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
    Ben 15 lf 3 15 bo2 yaptım goliyim 7 flax 1 irisim var 3 argem var gemi gövdesi mühendis ve ısı arayıcısına verdim sizce ne yapmalıyım

2. İRİSLERİNİ FULLE nasıl uri kasarım dersen milletin cubisine ortak ol kasarsın öle

3. Saol da kaç irisimi uridiumla alacam ?

4. eğer sw pahalı ise 3irisini uri ile 5irisi açık artırmadan almanı tavsıye ederım ama pahalı degılse açık artırma 2.iriside uri ile al 6irisi çık artırmadan al

5. Merhaba ,

Arge dağılımını yol yakınken Yetenekleri Sıfırlayıp klasik 24 arge dağılımına göre gitmenizi öneririm.

24 Arge ile Kalın Sıkma

Gemi Gövdesi I : 2/2
    Mühendis : 1/5
    Kalkan Enerjisi : 5/5
    Kelle Avcısı I : 2/2
    Gemi Gövdesi II : 3/3
    Kalkan Sıklığı : 5/5
    Ayarcı : 3/5
    Kelle Avcısı II : 3/3

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

6. Git cubi kes adamlarla ben gunde 25 bin uri kasiyorum ;)

7. bi klan bul ama kasılan bi klan çok güçlü olmasın sürekli baskına giderler çok güçsüz olmasın kasamazlar. böle klanla grup ol onların petinin vurduğu protedig den sana uri gelir

ben böl saatt güçsüz gemiyle 10.000 uri kastım 2 saatte 2. irisini bu şkilde alırsın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.