Sıralama argesi.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KorGeneraL tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KorGeneraL

KorGeneraL User

Merhaba,

Tecrübeli oyuncularımızdan fikir almak istiyorum, sıralama için arge dizilimi yapmam gerekiyor, nasıl yapmalıyım ve bu arge,destekler etkinlikle tp, seref için gg'de işe yarıyormu ? Bazı konularda işe yaramıyor, bazılarında işe yarıyor yazılmış.

İyi forumlar.

2. Merhaba ;

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Keyifli Forumlar.

KorGeneraL bunu beğendi.
  3. Öncelikle 7 senedir oynadığım bir oyun olduğu için yorum yapabilirim, arge bu oyunda çok önemli ve oyunun sana sunduğu bir diğer güzellik ise argelerini kendi isteğine göre dize biliyor olabilmen yani sen yaratıklara fazla vurmak istersen onu acarsın kutulardan fazla uri almak istersen onu açarsın veya düşmana sağlam vurmak istersen o argeleri açarsın kısacası arge gemi için çok önemli ve çok dikkatli dizilirse sana çok yarar sağlayacaktır. Sen sıralama için istiyorsan en baştan 24 argede kalın sıkmayı deneye bilirsin hem kalkanın güçlenir hem lazerin, bu konuda diğer sorularını elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım iyi oyunlar :)

KorGeneraL bunu beğendi.
  4. KorGeneraL

KorGeneraL User

Bilgiler için teşekkürler.
    Ben argemi sıfırladım ve kalın sıkmaya yönelik arge dizilimi yapmadım, tp seref ve yaratıklara güçlü vurabileceğim şekilde arge dizilimi yaptım, amacım hızlı kasılmak zaten şuan iyi durumdaki gemiler ile kafa tutacak bir durum da değil benim gemim.
    :)

5. Orası size kalmış :)

Merhaba ;

Konuya cevap veren arkadaşlarımıza teşekkürler.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Ama işte yetki olmayınca anca yazıda kalıyor :D:D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.