Destek sıralama etkinliğinde haksızlık

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve 82LiLeR tarafından 1 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 82LiLeR

82LiLeR User

sıralama etkinliklerinde ebedi kapı gibi buna benzer kapı ve normal haritalarda ki etkinliklerde bir çok oyuncu oto bot ile tutucu ile ilk 25 e yükseliyor hatta ilk 10 dakilerin 7 ,si hileci illegalci bunu herkes görüyor biliyor oyundaki bizler elle zevk alarak sıralama oynamaya çalışıyoruz zaman harcıyoruz ve para yatırıyoruz az çok demeden bunların düzeltilmesi için araştılıp üstünün kapatılmaması için ne yapmamız gerekiyor oyunumu bırakalım yoksa başka bir yöntem varmı haksızlığı giderecek benim sıralama ya girmem giremem değil inanın burda apaçık aklımızla alay ediyorlar para yatırmadan vip vs bedavadan alan lar var hile ile sıralama ya girip biz keriz durumuna düşüyoruz ve adminlerde elinden geleni yaptıklarını söylüyorlar ve inanmamaktan başka çaremiz olmadığını biliyorum ortanın biraz üstünde güveniyorum hepsine sevmediğim olsa da içlerinde görevlerini yapıyorlar yetkileri kadar sport ta yazın diyen olacak onun için buraya yazdım özelikle ki herkes görsün akıl sahibi olan buna bir son vermek için elinden geleni yapar oyun diyip küçümsemez bu bence çok büyük bir sorun illegal büyük haksızlık lar var admin arkadaşlar dan ricam sıralama daki oyuncular ve sıralamaya girenler sürekli incelenmeli bunlar oyunda olduğu sürece ben gibi elle oynayanları soğutuyor 41 yaşında birisi olmama rağmen zevk alarak zaman geçirmek istiyorum ve bu gidişle bırakacağım bu oyunu seviyorum arkadaşlar yaşa takılmayın sakın ha birde ilk okul mezunuyum sanaatkarım yazılar cümlelerde hatalar olabilir hatalar affola saygılar

™K®rΛmiral™ ve oben bunu beğendi.
  2. DAYI2*

DAYI2* User

güzel yazmışında boş.... bu yazılanları bir allahın kulu takmıyor hileye çanak tutuluyor bu oyunda hiç hile kullanılmayan 100 lerce kişi banlandı ama gerçek hilecilere dedigin gibi mukafat veriliyor malesef suport mubport hiaye supporta yazıyorum yine buradaki güya yetkili kişilerin egolu cevapları ile karşılaşıyorum şimdi çıkar biri buradanda banlar ucu dokunduysa.
    zevk almaya bak şahsen günlük yüğzün üzderinde hileci kesmek zevk veriyor bana.,

3. 1 günde adam sıfırdan 1.sıraya geldi herkes ona puan verdi kaptan admin önceden bu durumları bildirince bişeyler yapardı da o da sıkıldı sanırım :)