Bug / Oyun hatasi Sıralama Ödülü & Kapı Ödülü Hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aliens tarafından 14 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Aliens

Aliens User

Merhabalar sevgili forum moderatör ekibi;

Ben etkinlikte ileri bir sıralamada bitirdim ve ödüllerim dün sabah verildi. Her ödül gelirken +200.000 U. gelmedi. Üstüne kapıda da sıfırıncı dalgadaydım ve oradan da ileri bir dalgayı yapıyormuşum gibi Uridium gelmedi. Bununla ilgili bilet oluşturdum ama burada konu oluşturup geri bildirimde bulunmam gerektiğini söylediler. Bu sorunun çözümü nasıl olacak; alamadığım ortalama 300.000 Uridium tarafıma tanzim edilecek mi acaba?

Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürlerimi iletiyorum...

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  2. İyi de uridium gelmediyse forumda konu açmanın bir mantığı yok ki inceleme yapılır tespit edilirse teknik ekibe raporlanır.

Sistem iyice değişti o zaman :(

FM yetki mi verildi acaba :D :D :D

3. Buradan hiç bir şey yapamazlar. Supporta yaz bence. Umarım hakkını alırsın. ;)

4. Aliens

Aliens User

İnanın bende anlamış değilim. :)
    Bunu bende biliyorum arkadaşım. :) Gerekli belgelerle başvurduğumda gelen cevapta lütfen forumda geri bildirim yapınız denildi.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  5. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Buradaki konuya yazarak sorununuzu belirtiniz. Supportun yapacağı incelemeye ek olarak bu konudaki geri bildirimler sonucunda gerekli incelemeler ve düzeltmeler de yapılacaktır.

İyi forumlar.