Öneri Sıralama Sistemi Güncelleme 2020

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 21 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Ne düşünüyorsunuz?

1. Evet

80,4%
  2. Hayır

19,6%
  1. Sıralama
    Eski Sistem
    Yeni Sistem
    [​IMG] Orgeneral​
    Şirket başına 1 adet​
    Şirket başına 1 adet​
    [​IMG] Korgeneral​
    -​
    Şirket başına 2 adet​
    [​IMG] General​
    Şirket başına 2 adet​
    Şirket başına 3 adet​
    [​IMG] Tümgeneral​
    Şirket başına 3 adet​
    Şirket başına 5 adet​
    [​IMG] Kurmay Albay​
    Şirket başına 5 adet​
    Şirket başına 10 adet​
    [​IMG] Albay​
    Şirket başına 20 adet​
    ŞŞirket başına 30 adet​
    [​IMG] Acemi Albay​
    Şirketin %1’i kadar​
    Şirketin %1.5’u kadar​
    [​IMG] Kurmay Binbaşı​
    Şirketin %1.5’i kadar​
    Şirketin %2’i kadar​
    [​IMG] Binbaşı​
    Şirketin %2’si kadar​
    Şirketin %2.5’u kadar​
    [​IMG] Acemi Binbaşı​
    Şirketin %2.5’i kadar​
    Şirketin %3’ü kadar​
    [​IMG] Uzman Yüzbaşı​
    Şirketin %3’ü kadar​
    Şirketin %3.5’u kadar​
    [​IMG] Yüzbaşı​
    Şirketin %3.5'i kadar​
    Şirketin %4'ü kadar​
    [​IMG] Acemi Yüzbaşı​
    Şirketin %4’ü kadar​
    Şirketin %4.5’u kadar​
    [​IMG] Üsteğmen​
    Şirketin %4.5’i kadar​
    Şirketin %5’i kadar​
    [​IMG] Teğmen​
    Şirketin %5’i kadar​
    Şirketin %5.5’u kadar​
    [​IMG] Asteğmen​
    Şirketin %6’sı kadar​
    Şirketin %6’sı kadar​
    [​IMG] Uzman Çavuş​
    Şirketin %7’si kadar​
    Şirketin %7’si kadar​
    [​IMG] Çavuş​
    Şirketin %8’i kadar​
    Şirketin %8’i kadar​
    [​IMG] Acemi Çavuş​
    Şirketin %9’u kadar​
    Şirketin %9’u kadar​
    [​IMG] Acemi Pilot​
    Şirketin %10’u kadar​
    Şirketin %10’u kadar​
    [​IMG] Uzay Pilotu​
    Şirketin %12.9’u kadar​
    Şirketin %12’i kadar​
    [​IMG] Acemi Uzay Pilotu​
    Şirketin %20’si kadar​
    Şirketin %16.5’si kadar​
    Rütbeler eternal kapısından sonra aşırı derece yükseldi ve yükselmeyede devam ediyor. Yeni sistem rütbeleri düşürecektir ayrıca rütbe sayısı arttığından eskisi kadar hızlı yükselmeyecektir.

YENİ RÜTBE

Sıralama
    -
    [​IMG] Korgeneral
    Şirket başına 2 adet
    Her şirkette yalnız 2 adet olacak ve General ve Orgeneral rütbeleri arasında olacak.

Daha önce benzer şekilde konu açıldı ve tasarım kullanıldı. O konularıda açan bendim. Kullandığım forum hesabıma giremediğimden tekrar konu açtım.

2. Oyumu olumlu kullanıyorum, rütbe puanları çok yükseklerde, yeni başlayan oyuncular için uzman yüzbaşı olmak bile epey zor. 19 lvlm ve senenin basında başladım yeni sayılır yani, acemi binbaşı rütbeleri bile cok uzaklarda benim için şuan..

3. fuat_mmo

fuat_mmo User

gereksiz

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli desteği gördüğü sürece raporlarımıza ekleyip gerekli mercilere ileteceğiz.
    Fikrinizi daha uygun bir dille belirtmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde üslubunuzdan dolayı cezai işlem uygulamak durumunda kalacağız. Lütfen dikkat ediniz.

İyi forumlar.

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  5. -İDALI-

-İDALI- User

Neyi değiştirecek ki? Ne faydası olacak oyun açısından. Oyundaki rütbelerin pratikte bir faydası olmadıkça ( mesela belirli rütbeler belirli özel haritalara girebilse) rütbe peşinde koşmayı anlamıyorum. Zor farkedilen birkaç pixel boyutundaki bir işaret sadece.

6. Bazılarına göre senin düşüncen bakii, bazılarına ise statü göstergesi. Çok gerekli mi diye sorucak olursan yarı yarıya evet ve hayır.
    Sadece sıralamada olduğu için oynayan insanlar var ve bulundukları sırayı rütbeyi korumaya çalışmak için oynuyorlar. Bana hitap etmeyen bi başkasına edebiliyor işte veya tam tersi :)

7. asii21

asii21 User

Hiç gerek yok böyle birşeye oyunun tadını bozmayın yeni rütbede gelmesin ben 10 senedir oynuyorum bu oyunu dahada fazla sırf bu saçma yenilikler yüzünden oyundan zevk alamıyoruz ekibimizle beraber tanıdıgımız ne kdr eski dark oyuncusu yeni veya şuan oynuyan dostlarımız düşmanlarımız hepsi bu yeni gelen veya gelecek olanlardan gelmiş olanlardan rahatsız bence yapılmamalı

8. Boş işlerle uğraşmamak lazım (shock):D

98fuat91 bunu beğendi.
  9. olumu 13m var albaya farkım azalır

10. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Bu forum insanların fikirlerini özgürce diğer üyelere açtığı bir forumdur. İnsanlar bunu yaparken diğer insanlardan bu tür tepkiler almaktan hoşlanmaz, bu forum ekibi olan bizlerin de hoşuna gitmez.

Lütfen eğer konu hakkında bir fikriniz varsa üslubunuza dikkat ederek, karşıdakinin de bir insan olduğunu unutmayarak yorum yapın.

Oyuna getirilen etkinlikler yalnızca merkez ekibin inisiyatifindedir. Bu konuda yapılabilecek bir şey bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  11. asii21

asii21 User

bende sizlere herhangi bir sitem veyahut bir agresiflik yapmıyorum fikir köşesinde fikrimi sundum iyi forumlar.

Luminous bunu beğendi.
  12. ORDU_52

ORDU_52 User

Sanırım şirket başına olan artış 2 ile 3 seviyesinde olursa daha iyi olabilir

13. Konu güncel, Desteğe devam edelim.

Sayfayı Paylaş