Bug / Oyun hatasi sıralama

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve █«™ØsmanlıT☼®unu™»█ tarafından 22 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Etkinlikte astral kapıyı bitirdim sıralama için;
    etkinlik panelinde ilk sayfadaki puan kısmı 13.000 küsurdan 15.000 oldu, 1300 puan gibi bir şey yani ama etkinlik sıralamasına eklenmedi???

eklenmeyecekse son dalgaları yapmayalım boşuna çile

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Resimler gözükmemektedir. Tekrar ekler misiniz?

Türkiye Takımı!

3. Supporta ilettim detaylıca, aynı ekip ilgileniyor diye biliyorum buradan tekrar uğraştırmayayım.

4. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Biletinizi gereken açıklama yapılmıştır.

İyi Forumlar Dilerim.

5. En yüksek 3 puan olayını anlamadım ama neyse alıştım do'da böyle şeylere kitle geç adminim teşekkürler.Kitlemeden önce 3 puanı açıklarsanız benim için daha güzel olur.

6. -gemi2012-

-gemi2012- User

10 cpu bile harcasan en yüksek 3 skorun rütbe puanına ekleniyor, örnek olarak yaptığın ilk kapıda 20. yarıkta patladın o yarığa kadar aldığın puan rütbende gözükür 2 kapının puanıda eklenir 3. kapınının puanıda ekleniyor toplam 3 kapı yapmış oldun bundan sonra yapacağın kapılardan puan alman için kapıda hangi dalgaya gidebildiysen maximum bu dalgayı geçersen rütbe puanına etki eder

7. 3. kapımdı zaten her halükarda eklenecekti kapıyı bitirdim son yaratıktan gelen eklenmedi.
    Teşekkürler cevaplar için kitleyebilrsiniz.

8. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.