Sıralama

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »ĐΛИĢΞЯ™«[MeMo] tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Reset geldi hayla düzelmedi :D en iyilerde 100 deyim ama tpde gözükmüyorum 0 diyor :D

2. kardeş sen bot kullanıyomuydun da mı tpen sıfırlandı ?

3. Yok dün admınlerle konustum kullanlar banlandı dedi yanı sadece bn degil arkadaşlarımdada aynı sorun war

4. he demek az kişi banlanmış bzılarını da yanlışlıkla tpleri sıfırlamışlar yani ben boşuna seviniyom sıralmam 150 lerde bişey diye :D

5. elektro

elektro User

tp sıfır değil sadece sıralamada gözükmüyo şu an çardayım sıralama düzgün değil bendede aynı arkadaşlar

6. :D dün beni çok korkuttular :D gemın banlanacak diye diye :D dün yusuf yusufdum takı admınle konusana kadar :D

7. niye korkuyonki sonuçta bota felan takmamışsın

8. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Küçük bir hata nedeniyle bazı oyuncularımız Darkorbit sıralamasında gözükmemekteydi. Bugün bu hata düzeltilmiştir. Herkes ait olduğu sıraya geri gelmiştir.
    kılıtlenebılır

Keyıflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.